Rozdrabniacz ogrodowy warzywny, euro 5 w Emmaus

Organizowanie i zorganizować swój ogród i ogród warzywny: ozdobne, krajobraz, dziki ogród, materiały, owoce i warzywa, ogród warzywny, nawozy naturalne, schrony, baseny lub naturalny basen. Rośliny żywotność i uprawy w ogrodzie.
bobono
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 355
Rejestracja: 08/09/07, 16:58
Lokalizacja: Bretagne
x 1

Kruszarka, która już nie działa




przez bobono » 12/10/11, 09:31

Reivax Rozebrałem tego typu niszczarki, aby porównać je z niszczarkami Bosch.

1. różnica jedno koło w modelu o niskiej cenie z regulowanym przeciwnożem w porównaniu z dwoma w Bosch.

Bezpieczeństwo na poziomie kruszarki jest trudne do zrozumienia, nawet po demontażu, ale można podłączyć dwa przewody, które prowadzą do płyty rozruchowej, aby sprawdzić, czy pochodzi z tego zabezpieczenia.

Płytka elektroniczna umożliwia uruchamianie i zmianę kierunku pracy silnika, ale można ją łatwo zastąpić jakimś przekaźnikiem.Ale jednym słowem tego typu niszczarka jest kiepską kopią modelu Bosch i co zniechęca użytkowników, ponieważ siekacz jest mniej ostry drewno wychodzi w całości
Wady model niemiecki może bez problemu pracować tysiące godzin.
0 x
Reivax
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 03/10/11, 08:36




przez Reivax » 12/10/11, 10:18

Dziękuję Bobono, ale czy możesz mi powiedzieć dokładniej, czym jest płyta startowa? Przepraszam, że jestem do dupy.
0 x
bobono
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 355
Rejestracja: 08/09/07, 16:58
Lokalizacja: Bretagne
x 1

Kruszarka roślin




przez bobono » 12/10/11, 13:33

Reivax Płytka elektroniczna z 3 funkcjami.

I zabezpieczenie termiczne, którego funkcją jest ochrona silnika przed przeciążeniem.
2. odwrócić kierunek obrotów silnika.

3. zarządzaj dwoma urządzeniami zabezpieczającymi (jedno zapobiega uruchomieniu, gdy pokrywa rębaka jest otwarta, a drugie przed przeciążeniem)

Niszczarka może działać poprawnie bez tej płyty z pełnym bezpieczeństwem, wystarczy mały przekaźnik i przełączniki.

Ale może być łatwiej znaleźć usterkę w tym urządzeniu.

Jeśli nie możesz znaleźć zabezpieczenia, mogę dostarczyć zdjęcia
0 x
Reivax
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 03/10/11, 08:36




przez Reivax » 12/10/11, 13:40

Chcę mieć zdjęcia, które bardzo mi pomogą.
0 x
bobono
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 355
Rejestracja: 08/09/07, 16:58
Lokalizacja: Bretagne
x 1

Kruszarka, która już nie działa




przez bobono » 12/10/11, 20:42

Reivax Zostaw mi swój adres e-mail w prywatnej wiadomości, a ja opublikuję zdjęcia z gramofonu
0 x
Reivax
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 03/10/11, 08:36




przez Reivax » 14/10/11, 08:21

Bobono, czy otrzymałeś mój e-mail?
0 x
barbal14
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 7
Rejestracja: 19/04/12, 09:31
x 1

Podłączenie elektryczne do ROZDRABNIACZA FLORABEST 2500-6




przez barbal14 » 19/04/12, 10:56

Witam was wszystkich,
Po zimowaniu mojej niszczarki wróciłem do pracy, ale nie uruchomił się ponownie! duża panika - więc zdemontowałem frezy i nic nie działało. Sprawdziłem panel sterowania i stwierdziłem, że złącza zostały odłączone. jest syn 6 (czerwony, biały, brązowy, fioletowy, żółty i pomarańczowy) i strąki były luźne. Ale nie wiem, w jakiej kolejności je połączyć. M / A i MAR / M / AV z głowicami 3 pod każdym inter. Czy masz zdjęcie dolnej części styczników z podłączonymi przewodami lub ewentualnie shemat. Z góry dziękuję

Edit modo: temat poświęcony tej awarii https://www.econologie.com/forums/broyeur-fl ... 11738.html
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Ogrodu: krajobrazu, rośliny, ogród, stawy i baseny"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 129