BMW ponownie wprowadza innowacje ...

Transport i nowy Transport energii, zanieczyszczenie środowiska, innowacje silnika, samochód, samochody hybrydowe, prototypy, kontrola zanieczyszczenia, normy emisji, podatek. nie poszczególne rodzaje transportu: transport, organizacja Carsharing lub carpooling. Transport bez lub z mniejszym oleju.
Avatar de l'utilisateur
drwal
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4731
Rejestracja: 07/11/05, 10:45
Lokalizacja: Mountain ... (Trieves)
x 2




przez drwal » 03/09/09, 18:30

GRUPA...Obraz

Dobra na ten czas...
0 x
"Jestem wielkim brutalem, ale rzadko myli ..."
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14142
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 841




przez Flytox » 03/09/09, 22:50

Obraz

Obraz
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Raymon
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 901
Rejestracja: 03/12/07, 19:21
Lokalizacja: Vaucluse
x 9




przez Raymon » 04/09/09, 08:16

Dla mnie tego typu sprzęt to bzdura, bo to zasobny fundusz, gadżet. To ekologia dla bogatych. BMW chce grać na zielono, podczas gdy oni sprzedają szczególnie brudne skrzynie.

Ekologiczny samochód byłby raczej 600-kilogramową hybrydą z 2 silnikami w kołach (lub tylko jednym dla trójkołowca), silnikiem cieplnym, który może pracować z maksymalną prędkością 100 km / h, zbudowanym z materiałów nadających się do recyklingu, łatwym do naprawy przez dobrego majsterkowicza i zdolnym do przejechania 400 000 km.
Dopiero okaże się, czy ziemia jest w stanie obsłużyć 4 miliardy zielonych samochodów.
0 x
Avatar de l'utilisateur
drwal
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4731
Rejestracja: 07/11/05, 10:45
Lokalizacja: Mountain ... (Trieves)
x 2




przez drwal » 15/09/09, 11:12

Raymon napisał:Dla mnie tego typu sprzęt to bzdura, bo to zasobny fundusz, gadżet. To ekologia dla bogatych. BMW chce grać na zielono, podczas gdy oni sprzedają wyjątkowo brudne skrzynie.[...]
To zawsze ta sama debata!
BMW ma pozycjonowanie klienta, które jest tym, czym jest! Z drugiej strony w swojej kategorii pojazdy firmy Béhème są „szczególnie niezbyt chciwy"I nic na to nie poradzisz...

Ulepszenia motoryzacyjne zawsze pochodziły z najwyższej półki, więc cieszę się, że widzę takie koncepcje, a nie MPV PSA, który waży 99 g!

Raymon napisał:Ekologiczny samochód byłby raczej 600-kilogramową hybrydą z 2 silnikami w kołach (lub tylko jednym dla trójkołowca), silnikiem cieplnym, który może pracować z maksymalną prędkością 100 km / h, zbudowanym z materiałów nadających się do recyklingu, łatwym do naprawy przez dobrego majsterkowicza i zdolnym do przejechania 400 000 km.
To nie będzie BM, Audi, Mercedes ani żaden obecny producent, który zrobi to za Ciebie, ten, nie marz...

Czy powinniśmy pluć na wszystkie koncepcje, które idą we właściwym kierunku?

Raymon napisał:Dopiero okaże się, czy ziemia jest w stanie obsłużyć 4 miliardy zielonych samochodów.
Myślę, że odpowiedź brzmi nie...
0 x
"Jestem wielkim brutalem, ale rzadko myli ..."

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Nowej transporcie: innowacje, silniki, zanieczyszczenie środowiska, technologii, polityki, organizacji ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 114