Dobry francuski serial telewizyjny: Nie rób tego, nie rób tego!

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
aerialcastor
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 865
Rejestracja: 10/05/09, 16:39
x 21




przez aerialcastor » 03/01/11, 14:20

Cóż, bardzo się cieszę, że mój telewizor służy tylko jako pojemnik na kurz.

Oglądano go z recenzjami, słabo zagrany i łatwy... A jeśli jest to jeden z najlepszych seriali, to wyobrażam sobie pozostałe.
0 x
Zapisz drzewa, jeść bobra.
Nie ma sensu, aby odnieść sukces w życiu, czego potrzeba, to do pominięcia jego śmierć.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79431
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11088




przez Christophe » 03/01/11, 14:29

Żadnego indy49 w tej sprawie, mylisz się :)

Jest odcinek z S1, chyba szósty z okazji rocznicy, naprawdę świetny! Byłem lol przez 6/3 czasu...

Nie, szczerze mówiąc, skoro francuska telewizja nadaje w 100% miły francuski, nie musisz też być wybredny!

Potem oczywiście nie jest to warte seriali takich jak Breaking Bad… ale budżet też nie powinien być taki sam…

Jeden facet, jedna dziewczyna, to koncepcja z Quebecu.

Oryginalna wersja jest od czasu do czasu emitowana w TV5monde. Różni się od francuskiego dujardina, ale jest równie przyjemny (a czasem nawet bardziej)...

ps: źle zagrany bóbr? jakie są Twoje odniesienia do seriali? :zaszokować:
0 x
aerialcastor
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 865
Rejestracja: 10/05/09, 16:39
x 21




przez aerialcastor » 03/01/11, 15:21

ps: źle zagrany bóbr? jakie są Twoje odniesienia do seriali?


Koniecznie pozostaje Sous le Soleil lub Club Dorothée, wszystko inne to bzdury. : Chichot: : Chichot: : Chichot:

Jako krótki serial podobała mi się kamera z chłopakiem, dziewczyną lub kawiarnią.
W przeciwnym razie nawet nie oglądam „Nadziei”, „FBI”, „NCIS”, jeśli obejrzysz jedno, widziałeś je wszystkie. Scenariusze są takie same dla każdego odcinka, zmieniają się jedynie imiona bohaterów.

Najchętniej oglądam filmy (i nie tylko): Martyr, Morse, Synowie człowieczy, Bardzo zła podróż, Dystrykt 9, Smak innych, Droga.... Wyjątkowy scenariusz, wiarygodni bohaterowie,...

Żarty w barze są zabawne dwa lub trzy razy, a gdy je zrozumiesz, stają się po prostu irytujące. Trochę jak serial, który leciał na kanale 2, gdzie dwóch chłopaków odgrywa rolę dwóch dziewczyn. Nie pamiętam tytułu serialu, to imię żeńskie kończące się na "A". Priscilia czy coś w tym stylu. Oglądasz dwa odcinki, jest zabawnie, a potem to się powtarza.
0 x
Zapisz drzewa, jeść bobra.

Nie ma sensu, aby odnieść sukces w życiu, czego potrzeba, to do pominięcia jego śmierć.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79431
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11088




przez Christophe » 03/01/11, 15:27

Czy myślisz o samathy, oops? To właśnie jest najważniejsze! Nawet nie wiem, jak to mogło trwać tak długo...

W przeciwnym razie +1 w serii gówna Amerloques… właśnie o tym rozmawialiśmy tutaj: https://www.econologie.com/forums/top-100-au ... 10318.html

Ale szczerze mówiąc, nie można porównywać jakości amerykańskiego hitu z francuskim serialem (kwestia budżetu, zasobów…) przy zmniejszonym budżecie…

Jeśli lubisz oryginalność, obejrzyj ten: https://www.econologie.com/forums/enter-the- ... 10317.html (Kochaj lub nienawidź). Budżet obniżony o 12 milionów dolarów, ale zapewne zazna kino znacznie więcej niż 200 milionów rykańskich produkcji...

ps: Bardzo zła podróż, wydała mi się dość rozczarowująca w porównaniu z „sianem”, które z niej zrobiliśmy… Zdecydowanie wolałem Las Vegas Parano…
0 x
aerialcastor
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 865
Rejestracja: 10/05/09, 16:39
x 21




przez aerialcastor » 03/01/11, 21:36

Czy myślisz o samathy, oops?


Tak, dokładnie.



Ale szczerze mówiąc, nie można porównywać jakości amerykańskiego hitu z francuskim serialem (kwestia budżetu, zasobów…) przy zmniejszonym budżecie…


Nie, to pewne. Ale może gdyby francuskie seriale były mniej kiepskie, producenci nie wahaliby się inwestować.
Bo kiedy widzę życie piękniejsze pod słońcem, nie mam ochoty inwestować.
Potem facet, dziewczyna i aparat do kawy, którego wyprodukowanie nie powinno kosztować dużo. Pieniądze to nie wszystko.


Paranoja z Las Vegas..


Nadal nie widziałem tego kultowego filmu
0 x
Zapisz drzewa, jeść bobra.

Nie ma sensu, aby odnieść sukces w życiu, czego potrzeba, to do pominięcia jego śmierć.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79431
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11088




przez Christophe » 03/01/11, 23:31

To nie tak, że nie chcą inwestować, ale wolą łatwość przejęcia w USA niż produkcję wewnętrzną: jest to znacznie bardziej opłacalne...

Produkcja kamer 1 facet, 1 dziewczyna i kamera do kawy została wstrzymana na lata…

Nie jestem lekarzem we francuskich serialach, ale jest na przykład Kaamelott, który wyróżnia się z tłumu? (zwłaszcza sezon 5 i 6) Cóż, tam też produkcja została zakończona...

To wciąż dobry serial!

Ach, jeśli nie widziałeś Las Vegas Parano, rozumiem, że „remake” przypadł Ci do gustu.. nie, żartuję, senar nie ma z tym nic wspólnego (poza atmosferą) : Chichot:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79431
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11088




przez Christophe » 10/11/11, 12:39

Sezon 4 będzie emitowany od 16 listopada: będzie to dobre dla morale, biorąc pod uwagę ten okres!

Informacje: http://programmes.france2.fr/fais-pas-ci-fais-pas-ca/
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79431
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11088




przez Christophe » 20/11/11, 20:04

Pierwsze 2 odcinki S4 są dobre, wygląda lepiej niż S3, któremu szczerze zabrakło trochę oryginalności...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79431
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11088




przez Christophe » 24/11/11, 12:39

Trend potwierdzają 2 odcinki z wczorajszego wieczoru: jest dobrze! Byłem lol kilka razy… Fabienne wciąż jest taki dobry!

Prawdopodobnie najlepszy francuski serial w tej chwili (z Braquo w innym gatunku, bardziej muskularny na C+)

Do ponownego zobaczenia na plizz...
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 113