Bezwładność Zjednoczone blokuje systemu Pantone?

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.

BEZWŁADNIA STAN SYSTEMU BLOKADOWEGO PANTONE

tak
5
56%
nie
4
44%
 
Wszystkich głosów: 9
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79431
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11087

przez Christophe » 18/08/09, 00:33

pb2488 napisał:nie rozumiem?


: Evil:
To normalne i to jest twój problem: jesteś durniem podwojonym przez neuneu, który udaje, że nic nie rozumie i serio myślę, że to jest potrzebne, bo naprawdę staraliśmy się ci pomóc, edukując cię... a ty nadal jesteś neuneu...

Wydaje mi się, że dałem ci już 2 lub 3 razy link: WIĘC TERAZ TO PRZECZYTASZ DIDIOU!!!

Masz więc wybór:
a) albo to przeczytasz, przyswoisz i przestaniesz zadawać głupie pytania
b) albo kontynuujesz swoją neuneu iw tym przypadku... szkoda dla ciebie!

I proszę, użyj swojego starego nicku! Nie mogę się doczekać początku roku szkolnego, że masz pracę domową, że pozwoliłeś nam trochę pobyć...jesteś łamiący serce i wyczerpujący... : Evil:
Ostatnio edytowane przez Christophe 18 / 08 / 09, 13: 37, 1 edytowany raz.
0 x
pb2488
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 837
Rejestracja: 17/08/09, 13:04

przez pb2488 » 18/08/09, 09:33

Łatwo cię obrazić, kiedy jesteś modo… Po prostu muszę spróbować zrobić to samo.
Nie angażuj się więcej do granic możliwości, po prostu upewnij się, że tematy nie odbiegają zbytnio, a dialogi pozostają jasne i uprzejme.
Przypominam, że czytam wszystkie twoje rzeczy (ciekawe, nawet jeśli jest dużo hipotez).
Ale tam André mówi mi, że w przypadku kosiarki lepiej zrobić 100% pantone BEZ WODY.
Nie mam nic przeciwko dyskusji na ten temat, ale znowu nie jest to tematem tego wątku.
Cdlt
Ps: konto pb2487 jest nadal zbanowane. I proszę, czy możesz przywrócić wiadomość, która została usunięta w innym temacie (przynajmniej w cudzysłowie)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79431
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11087

przez Christophe » 18/08/09, 10:22

Pkoi byłoby łatwiej, gdy jesteśmy modo? Przeciwnie...
Obelgi tam w pełni na nie zasłużyłeś... Jeśli chcesz mogę się rozwinąć? Jesteś wielkim zawodnikiem wagi ciężkiej, który wkurza wielu ludzi tutaj, więc wolałbym cię nie widzieć niż ich! Czy rozumiesz logikę?

Nie, chyba odblokowałem pb2487... Wysłałem ci nawet wiadomość z wyjaśnieniem/przeprosinami...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Były Oceano
moderator
moderator
Wiadomości: 1571
Rejestracja: 04/06/05, 23:10
Lokalizacja: Lorraine - Francja
x 1

przez Były Oceano » 18/08/09, 13:21

KLIKNIJ na kłódkę

Edytuj przez Christophe: dziękuję, ale nadal będzie płakać ...
0 x
[Tryb MODO = ON]
Zieuter ale nie sądzę, mniej ...
Peugeot Ion (VE), KIA Optime PHEV, VAE, jeszcze nie ma motocykla elektrycznego...

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 60