Przenośny zestaw solarny na kemping!

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
słoneczny
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 09/07/09, 08:27

Przenośny zestaw solarny na kemping!




przez słoneczny » 09/07/09, 09:16

Bonjour à tous,

:zaszokować: 8) Firma ILAND green Technologies opracowuje przenośne autonomiczne urządzenia słoneczne. Te unikalne i opatentowane urządzenia przydatne są do oświetlania, ładowania urządzeń elektrycznych lub elektronicznych, a nawet pompowania wody. Całość działa autonomicznie, bez konieczności podłączenia zewnętrznego i może być transportowana przez jedną osobę pełnoletnią.

ILAND wszędzie to przenośna rura o długości 1 m, która waży niecałe 10 kg i jest gotowa do użycia. Ta tuba zawiera elastyczny panel słoneczny, baterię, lampy LED, różne złącza i pompę wodną. W kilku prostych krokach użytkownik może zainstalować go gdziekolwiek i kiedykolwiek chce naładować akumulator za pomocą promieniowania słonecznego.

ILAND wszędzie umożliwia oświetlenie domu, pompowanie wody oraz ładowanie urządzeń elektronicznych i elektrycznych, takich jak telefony, GPS, komputery, a nawet umożliwia działanie lodówek. Jest to pierwsze na świecie urządzenie solarne integrujące w sobie wszystkie funkcjonalności niezbędne do użytku domowego poza siecią elektroenergetyczną.

Ten zestaw solarny może być przydatny do wielu działań poza siecią, takich jak biwakowanie, wyprawy, ratownictwo i wiele innych działań związanych ze współpracą.

Radzę obejrzeć filmik na stronie SPAM...bardzo ładny!

Do zobaczenia wkrótce!
S.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 09/07/09, 09:23

Tego typu przekazy reklamowe nie są tolerowane jako pierwszy przekaz, zwłaszcza że występuje następujący zapis: https://www.econologie.com/shop/solaire ... aique-c-35 na tej stronie!
0 x
stary kamper
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 22/07/09, 10:54

Przenośny zestaw solarny na kemping!




przez stary kamper » 22/07/09, 11:07

Widziałem film, jest ładny, ale nie jest zbyt jasny:

10 kg to z akumulatorem czy nie? bo oczywiście dziewczyna nigdy z tym nie chodzi na nagraniu.

Poza tym bardzo podobała mi się pompa, po co mieć to proste, skoro można to skomplikować! (Zanurzyłbym miskę bezpośrednio w wodzie!)

Do zobaczenia osobiście!
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 121