Szwajcarski scyzoryk armii ekologicznej - Etyc.org

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
etyka
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 22/05/09, 14:13
Lokalizacja: Paryż

Szwajcarski scyzoryk armii ekologicznej - Etyc.org




przez etyka » 22/05/09, 14:19

Obraz

Etyc.org jest otwarty, oparty na współpracy, co oznacza, że ​​każdy – obywatel, aktywista, stowarzyszenia, profesjonalista z rolnictwa, przemysłu lub biznesu, ekspert… – może wziąć udział. Każdy wkład jest mile widziany: od prostego komentarza w forum w rozwój bloga (lub nie tylko!), o ile będzie to związane ze zrównoważonym rozwojem i kwestiami etycznymi.

Nasza strona internetowa http://www.etyc.org

Blogi są bezpłatne, a ich właściciele ponoszą odpowiedzialność za ich treść. Pozostała część Etyc.org jest moderowana. Źródła i informacje cytowane w La Gazette są zawsze weryfikowane.

„La Tribu des Ecocitoyens”, którego celem jest podkreślenie Twoich osobistych inicjatyw, dobrych praktyk eko-obywatelskich, stowarzyszeń bojowych i przykładów dobrego ładu korporacyjnego. Sieć społecznościowa zaprojektowana w celu informowania Cię i wymiany informacji.

„Plemię ekoobywateli” oferuje strony osobiste, forums, sekcja wideo… Ale przede wszystkim udostępnia wszystkie nasze narzędzia: geolokalizację, kalkulator emisji CO2, arkusze praktyczne Earth Challenge, mapę pojemników z odzieżą używaną przez Sztafetę Emmaüs. Ale także sklep, w którym można było znaleźć wszystkie produkty solidarności organicznej.

Dołącz do nas na: http://ecocitoyen.etyc.org/

Sieć społecznościowa ekoobywateli to usługa oferowana przez Etyc.org – bezpłatną platformę blogową o kompensacji emisji dwutlenku węgla poświęconą zrównoważonemu rozwojowi.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79431
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11088




przez Christophe » 22/05/09, 14:22

Obraz + już widziałem.

Nie jest ci wstyd? Spam jest już zanieczyszczeniem... :?
0 x
etyka
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 22/05/09, 14:13
Lokalizacja: Paryż




przez etyka » 22/05/09, 15:02

Po prostu rozpowszechniam informacje. Nie sądzę, że post informacyjny jest uważany za spam.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79431
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11088




przez Christophe » 22/05/09, 16:59

Cóż, w tym przypadku każdą reklamę można uznać za informacyjną, prawda?

To nie ma znaczenia, nie widzimy rzeczy w ten sam sposób...
0 x
etyka
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 22/05/09, 14:13
Lokalizacja: Paryż




przez etyka » 22/05/09, 17:42

jesteśmy w kategorii: "Ogłoszenia drobne i prezentacja stron internetowych"

Myślę, że mój post jest całkiem odpowiedni.
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 107