Moje spotkanie z doradcą energetycznym

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
Saya
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 16/04/09, 19:28

Moje spotkanie z doradcą energetycznym




przez Saya » 16/04/09, 19:39

Bardzo interesuje mnie również energia odnawialna, dlatego chciałem porozmawiać z Państwem o spotkaniu z całkowicie bezpłatnym doradcą, który jest na miejscu, aby wyjaśnić nam wszystkie sposoby ograniczenia emisji gazów CO2. Poznałem go bardzo miłego i sprawnego, wcale nie takiego wielkiego, ciężkiego faceta, który chce sprzedać za wszelką cenę. Przeprowadził studium wykonalności i rentowności, szczegółowo omówiliśmy różne codzienne sposoby podejmowania drobnych wysiłków... Lubię wyobrażać sobie świat, który jest trochę „czystszy”.
Mieszkam w regionie Lotaryngii, w Metz więc jeśli są osoby zainteresowane proszę o kontakt, mam jego kartę i przecież musimy być na bieżąco, to nas do niczego nie zobowiązuje, po prostu mamy nie mogę już powiedzieć: cóż, nie wiedziałem..... :płakać:

Wkrótce

spódnica
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 16/04/09, 22:20

Witamy Saya, ale nie zrobiłbyś trochę ukrytego spamu, prawda???? : Mrgreen:

przepraszamy, nauczyliśmy się uważać na rady nowicjuszy!
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 16/04/09, 23:40

:? słoń nie lubię być brany za dziką kaczkę... : Lol:

Twoja wiadomość trąci ukrytą reklamą...
Nie podajesz podstawowych informacji...
Widocznie Twój "doradca" nie pracuje dla zasiedziałego operatora energii elektrycznej, bo jego porady są odpłatne...

Jest to zatem „prywatny”. To nie jest wada, po prostu warto to wyjaśnić.
0 x
Saya
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 16/04/09, 19:28




przez Saya » 17/04/09, 16:08

och, przepraszam, to prawda.... po korekcie sprawia takie wrażenie : Lol: !!!!! Nie, po prostu nie mam zielonego pojęcia o odnawialnych źródłach energii i po prostu byłem usatysfakcjonowany, że zostałem poinformowany o istniejących rozwiązaniach (poza tym nie podjąłem żadnej decyzji, zwłaszcza, że ​​jestem na etapie informacyjnym). Po prostu uznałem, że ta osoba jest skuteczna, oczywiście po tym, jak do mnie oddzwonił, ale wyjaśniłem, że chcę się po prostu poinformować. Oprócz jego forum to świetna, bardzo interesująca nisza informacyjna, dziękuję i jeszcze raz będę o tym mówić wokół mnie (ale nie ma w tym nic komercyjnego hihi) Lubię to mówić, kiedy jestem usatysfakcjonowany!!!! to takie rzadkie!!!!

Voilà

Do zobaczenia wkrótce : Lol:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79368
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11062




przez Christophe » 17/04/09, 16:11

Myślę, że saya jest szczera... i wiesz, że zaczynam wyczuwać spamerów...

Z jakiej organizacji pochodził Twój doradca ds. energii? A może był to po prostu przedstawiciel handlowy? O czym to jest? Izolacja? Słoneczny? Energia geotermalna (fuj)?

Na boisku będzie ich coraz więcej...i to nie tylko dobrych...jak wszędzie!
0 x
Saya
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 16/04/09, 19:28




przez Saya » 17/04/09, 19:04

Właściwie to dla domu rodzinnego, moich rodziców. Chciałem uzyskać informację na temat fotowoltaiki nr!! właściwie o różnych sposobach wytwarzania własnej energii i tam poruszyliśmy temat fotowoltaiki. Bycie całkowicie niezależnym wydaje mi się całkiem interesujące, nie do końca rozumiałem, jak to działa. Z drugiej strony powiedziano mi, że energia słoneczna z płynem przenoszącym ciepło do ogrzewania domu jest o wiele bardziej interesująca (doceniam to, że produkcja paneli powoduje mniej zanieczyszczeń).
Facet był doradcą ds. sprzedaży firmy Solerine. Zgodziłem się na spotkanie przez znajomego i doceniłem nie oferowane produkty ani nic innego, ale po prostu fakt, że mogłem przeprowadzić dobrą dyskusję.

No cóż, nadal nie wiem do jakiego rozwiązania się zwrócić, więc jestem poinformowany i dziękuję Krzysiu, uspokajam Cię Nieeeeeee, niczego nie sprzedaję, nie prowadzę interesów poza tym, że jestem w stowarzyszeniu, więc nie ma co robić !!!!

: Lol: : Lol:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Cri-cri
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 8
Rejestracja: 08/03/09, 10:20
Lokalizacja: Tuluza




przez Cri-cri » 18/04/09, 20:28

Prawdą jest, że jest wielu ludzi, którzy chcieliby być energetycznie niezależni.

Tyle, że na wsi jest o wiele łatwiej niż w mieście!

Co więcej, myślę, że jeśli wszystkim się to uda, państwo będzie zobowiązane opodatkować nas od czegoś innego!

Według naszych możliwości musimy stopniowo zacząć korzystać z czystej energii, bo prędzej czy później stanie się to obowiązkowe.

Rozwiązań jest mnóstwo, ale koniecznie musi być jeszcze jedno, pasujące do miejsca, środków, projektu...
0 x

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 150