Jak uruchomić samochód benzyną + woda

surowy olej roślinny, diester, bioetanol lub inne biopaliwa lub paliwa pochodzenia roślinnego ...
lioweb
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 12/01/09, 12:28

Jak uruchomić samochód benzyną + woda

przez lioweb » 16/01/09, 09:28

Bardzo ŁATWO jest przekonwertować samochód lub pojazd z silnikiem Diesla na WODĘ, taką jak benzyna. Czy chciałbyś ZAOSZCZĘDZIĆ setki euro (lub dolarów) rocznie dzięki łatwemu do naśladowania i duplikatowi protokołowi?
Czy mój pojazd naprawdę może korzystać z „100% BEZPŁATNEJ ENERGII”, WODY???

Tak, absolutnie! Możliwe jest zoptymalizowanie osiągów i mocy Twojego pojazdu za pomocą BEZPŁATNEJ ENERGII! Ale jak? Cudem? NIE. Obecnie Twój silnik zużywa TYLKO 15-20% energii generowanej przez „zwykłe” paliwo, a ponad 80-85% jest marnowane i uwalniane do środowiska (niespalone paliwo), dlatego pojazdy poruszające się po drogach to także ZANIECZYSZCZENIA!
Ta metoda nie jest nowa, istnieje i jest stosowana od wielu lat, sięgając czasów II wojny światowej. Postępując zgodnie z naszymi szczegółowymi, łatwymi do zrozumienia schematami, możesz wykorzystać część energii elektrycznej wytwarzanej przez akumulator Twojego pojazdu do „rozdzielenia” wody (H2O) na inne paliwo znane jako HHO. HHO składa się z wodoru i tlenu. HHO w połączeniu z benzyną pomaga MAKSYMALIZOWAĆ WYDAJNOŚĆ I MOC Twojego pojazdu. Osiągniesz oszczędność paliwa od 25 do 35% i przyczynisz się do dobrobytu naszej planety!

Urządzenie jest bardzo proste w wykonaniu, NIE JEST WYMAGANA SPECJALNA ZNAJOMOŚĆ mechaniki czy elektryczności!

Łatwy w instalacji i konserwacji.
CarH2O działa na starych i nowych samochodach, kamperach, dieslach, turbosprężarkach, silnikach wtryskowych, gaźnikach itp.
Uproszczona metoda, którą możesz sam powielić.
Kompatybilny ze wszystkimi modelami lub markami pojazdów.
Niedrogie, ekonomiczne, NIEZAWODNE I W 100% BEZPIECZNE!

JESTEM SZALONYM SPAMEREM
0 x
Lionela LG Guioneta
greg
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 40
Rejestracja: 31/07/07, 08:57
Lokalizacja: 46

przez greg » 16/01/09, 09:54

„potrój moc mojego pojazdu”
głupio, obawiam się cudownych produktów
informacja zwrotna?
greg
0 x
Avatar de l'utilisateur
renaud67
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 638
Rejestracja: 26/12/05, 11:44
Lokalizacja: Marsylia
x 8

przez renaud67 » 16/01/09, 10:41

Płatna kompilacja tego, co można znaleźć za darmo w sieci?
0 x
Absurdów wczoraj są prawdy dziś i jutro banałów.
(Alessandro Marandotti)
Avatar de l'utilisateur
abyssin3
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 623
Rejestracja: 18/07/05, 15:12

przez abyssin3 » 16/01/09, 13:14

VoitureH2O, prosimy o zaprzestanie reklamowania, zwłaszcza płatnej kompilacji tego, co znajdujemy za darmo w sieci (między innymi tutaj), jak powiedział Renaud67...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839

przez Flytox » 16/01/09, 19:39

Bis powtórzył nie miejsce.

Oczywiście, to odniesienie do tego OSZUSTWO na pewno bardzo się przyda! Wreszcie tak długo, jak istnieje befsztyk i oszuści, będziemy mieli do tego prawo. . . . . : Mrgreen:
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Avatar de l'utilisateur
delnoram
moderator
moderator
Wiadomości: 1322
Rejestracja: 27/08/05, 22:14
Lokalizacja: Mâcon-Tournus
x 2

przez delnoram » 16/01/09, 19:55

temat wciąż dyskutowany tutaj https://www.econologie.com/forums/post112380.html#112380

Zablokowany
0 x
"Myślenie nie powinny być przedmiotem nauczania w szkole, zamiast do uczenia się na pamięć faktów, które nie są sprawdzone?"
"To nie dlatego, że mogą być źle mają rację!" (Coluche)

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "biopaliwa, biopaliwa, biopaliwa, BTL, alternatywne paliwa kopalne nie ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 133