Czy powinniśmy kwestionować biopaliwa?

surowy olej roślinny, diester, bioetanol lub inne biopaliwa lub paliwa pochodzenia roślinnego ...
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 07/03/09, 13:32

Ha dobrze????

Bo był temat?

Tutaj wszystko przede mną ukrywają!


Obraz


Obraz


Obraz
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Avatar de l'utilisateur
drwal
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4731
Rejestracja: 07/11/05, 10:45
Lokalizacja: Mountain ... (Trieves)
x 2




przez drwal » 12/03/09, 13:46

Aby nieco rozwinąć temat:
http://www.auto-innovations.com/actuali ... nergy.html

Zobacz wiadomości z 09 marca 2009: "Rozpoczęcie projektu OPTFUEL dotyczącego biopaliw drugiej generacji"
0 x
"Jestem wielkim brutalem, ale rzadko myli ..."
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685




przez Did67 » 12/03/09, 20:03

carburologue napisał:Witam,

Pierwszą rzeczą, którą robimy, gdy jedziemy w nieznane miejsce, gdzie ludzie są dla nas obcy; jesteśmy uprzejmi i mówimy „cześć”…


Przyznam, że nie rozumiem. Rapowa wiadomość zaczyna się od „cześć”, a kończy na „dziękuję”…

Później nie chce nam się odpowiadać, każdy ma rację.

Nie mam nic do powiedzenia w temacie.

Tyle że jestem trochę zszokowany tą brutalną wiadomością od karburologa. I nie mówię tu o dziesiątkach wiadomości, które widzę na ten temat każdego dnia forum bez „cześć” lub „do widzenia”. W tym moje. Wierzyłem w dobrej wierze, że bezpośredni styl jest zwyczajem u kotów i forums...

Trudno mi pogodzić się z rosnącą agresywnością w naszym społeczeństwie i nie tylko forums zwłaszcza. Dlatego smutna cywilizacja (skoro odnosisz się do cywilizacji, drogi karburologu, której nie znam).
0 x
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4




przez lejustemilieu » 12/03/09, 20:40

:?
Trudno mi pogodzić się z rosnącą agresywnością w naszym społeczeństwie i nie tylko forums zwłaszcza. Dlatego smutna cywilizacja (skoro odnosisz się do cywilizacji, drogi karburologu, której nie znam).

Dobry wieczór Did67,
Tak, na forums, czasem idzie źle.
Z drugiej strony na konferencji jest znacznie chłodniej :D
Ale generalnie konferencje odbywają się między ludźmi, którzy mają określoną filozofię, : Chichot:
0 x
Człowiek jest z natury zwierzęciem politycznym (Arystoteles)
Avatar de l'utilisateur
drwal
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4731
Rejestracja: 07/11/05, 10:45
Lokalizacja: Mountain ... (Trieves)
x 2




przez drwal » 12/03/09, 22:31

Did67 napisał:[...]
Tylko że jestem trochę zszokowany tą brutalną wiadomością od karburologa. [...]
Nie zwracaj uwagi na takie komunikaty forumeur ...

Jak powiedziałem gdzie indziej i wcześniej, to postać jest taka.
0 x
"Jestem wielkim brutalem, ale rzadko myli ..."
łuuu
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 14/03/09, 11:20




przez łuuu » 14/03/09, 11:36

Citro napisał:
Christophe napisał:Uspokój się, zamiast tego przeczytaj artykuł dnia: https://www.econologie.com/les-carburant ... -4043.html

Mały podgląd:

Obraz
PUREE, to jest informacja. : Mrgreen:
Wysłałeś to do Elec, Mam nadzieję, że.

Cóż, myślę, że nie ma wiele do dodania; Paliwa, czy to kopalne, czy nie, nie mają miejsca w zbiorniku samochodowym...

Jeśli chodzi o wodorosty morskie, nazwa pozostaje do określenia. Jeśli o mnie chodzi, biopaliwo nie jest dla mnie odpowiednie dla alg, o ile termin ten myli się z rolnictwem ekologicznym. Co więcej, określenie, które kwalifikowałoby wykorzystanie środowiska wodnego lub morskiego dla tego rodzaju kultury, wydaje mi się kluczowe...


Czy istnieją fotowoltaiczne elektrownie słoneczne, które planują umieścić turbiny wiatrowe na skraju swoich pól? Może stanowić dobry dodatek
0 x
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 14/03/09, 14:55

khooow napisała:...Czy są elektrownie fotowoltaiczne, które planują postawić turbiny wiatrowe na skraju swoich pól? Może stanowić dobry dodatek
Energia wiatru jest doskonałym uzupełnieniem energii słonecznej.
Wiatr zwykle wzmaga się lub wzmaga, gdy zachodzi słońce.
Wiatr wieje również w nocy, gdy słońce już nie świeci.
Generalnie „bezsłoneczne” dni nie są dniami bezwietrznymi…
0 x
carburologue
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 183
Rejestracja: 14/05/06, 15:23




przez carburologue » 14/03/09, 19:14

Did67 napisał:
carburologue napisał:Witam,

Pierwszą rzeczą, którą robimy, gdy jedziemy w nieznane miejsce, gdzie ludzie są dla nas obcy; jesteśmy uprzejmi i mówimy „cześć”…


Przyznam, że nie rozumiem. Rapowa wiadomość zaczyna się od „cześć”, a kończy na „dziękuję”…

Później nie chce nam się odpowiadać, każdy ma rację.

Nie mam nic do powiedzenia w temacie.

Tyle że jestem trochę zszokowany tą brutalną wiadomością od karburologa. I nie mówię tu o dziesiątkach wiadomości, które widzę na ten temat każdego dnia forum bez „cześć” lub „do widzenia”. W tym moje. Wierzyłem w dobrej wierze, że bezpośredni styl jest zwyczajem u kotów i forums...

Trudno mi pogodzić się z rosnącą agresywnością w naszym społeczeństwie i nie tylko forums zwłaszcza. Dlatego smutna cywilizacja (skoro odnosisz się do cywilizacji, drogi karburologu, której nie znam).


Dobry wieczór,

Rozmawiałem z raperem który ma tylko 2 wiadomości na ladzie i żadnej prezentacji, stąd wymuszone cześć itp...
Najwyraźniej nie próbujemy zrozumieć więcej, szkoda wprowadzać tyle zamieszania.
Z drugiej strony, drwalu, bycie urażonym nie jest bynajmniej moją bajką, ale najwyraźniej twoją.
Jak to mówią, ludzie, którzy się nie witają, nie mówią do widzenia, dziękuję itd... to nienormalni ludzie... zwłaszcza ci, którzy się nie pojawiają i ci, którzy zawsze niosą ze sobą swoje stare patelnie.
Ostatnia rzecz, zrób, przestań wygadywać bzdury o agresywności tego świata, przestań agresję wobec siebie, a zobaczysz świat inaczej, na lepsze...
0 x
zbliżamy się do końca, będziemy poświęcać ... Nie żartuję ... trochę humor jest dobre dla morale ...

futurystyczne powiedzenie
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685




przez Did67 » 14/03/09, 19:38

carburologue napisał:Ostatnia rzecz, zrób, przestań wygadywać bzdury o agresywności tego świata, przestań agresję wobec siebie, a zobaczysz świat inaczej, na lepsze...


Ach dobrze, bo ja też idę na patelnię????

Dziękuję, że pomogłeś mi inaczej spojrzeć na świat. Mając 56 lat, wiele godzin lotu i duże doświadczenie życiowe, którego nie powiedziałbym, potrzebowałem pomocy... Ups, miałem zamiar uciec!

Dlatego pozwolisz mi, Szanowny Panie, swobodnie wyrazić moje uczucia w tej sprawie forum.

A to, czy mi na to pozwolisz, czy nie, nie ma dla mnie znaczenia. Upieram się i powtarzam. Raps rozpoczął swój post od „Cześć”, a zakończył „Dziękuję”. W przeciwieństwie do innych. Ja w tym. Naprawdę nie widzę, co moglibyśmy mu zarzucić w zakresie grzeczności... Co do reszty, debata o ideach może trwać - jeśli jest debata o ideach. Wygląda mi na biednego!


Moje wieczorne pozdrowienia, drogi panie.
0 x
carburologue
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 183
Rejestracja: 14/05/06, 15:23




przez carburologue » 14/03/09, 21:38

Did67 napisał:
carburologue napisał:Ostatnia rzecz, zrób, przestań wygadywać bzdury o agresywności tego świata, przestań agresję wobec siebie, a zobaczysz świat inaczej, na lepsze...


Ach dobrze, bo ja też idę na patelnię????

Dziękuję, że pomogłeś mi inaczej spojrzeć na świat. Mając 56 lat, wiele godzin lotu i duże doświadczenie życiowe, którego nie powiedziałbym, potrzebowałem pomocy... Ups, miałem zamiar uciec!

Dlatego pozwolisz mi, Szanowny Panie, swobodnie wyrazić moje uczucia w tej sprawie forum.

A to, czy mi na to pozwolisz, czy nie, nie ma dla mnie znaczenia. Upieram się i powtarzam. Raps rozpoczął swój post od „Cześć”, a zakończył „Dziękuję”. W przeciwieństwie do innych. Ja w tym. Naprawdę nie widzę, co moglibyśmy mu zarzucić w zakresie grzeczności... Co do reszty, debata o ideach może trwać - jeśli jest debata o ideach. Wygląda mi na biednego!


Moje wieczorne pozdrowienia, drogi panie.


Nawet nie wiem, że się zanurzasz, przestań brać wszystko dla siebie, moja uwaga na patelni jest dla drwala ...
0 x
zbliżamy się do końca, będziemy poświęcać ... Nie żartuję ... trochę humor jest dobre dla morale ...



futurystyczne powiedzenie

Powrót do "biopaliwa, biopaliwa, biopaliwa, BTL, alternatywne paliwa kopalne nie ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 201