Jak zamaskować wzrost cen?

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Leo Maximus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2183
Rejestracja: 07/11/06, 13:18
x 124




przez Leo Maximus » 25/09/08, 17:51

Dziś rano chciałam kupić listwę od pana Bricolage, chciałam coś dokończyć i brakowało mi metr.

Przyniosłem jako model kawałek wypraski z etykietą z kodem kreskowym i stwierdziłem, że tego typu wypraska, o tym samym kształcie, z tym samym kodem kreskowym,... skurczyła się : Lol: : Lol: : Lol: Szerokość spadła z 20 mm do 18 mm, grubość z 11 mm do 9 mm nagle stała się bezużyteczna.

Istnieje również produkt, który w ostatnich latach znacznie się rozwinął, a mianowicie cement workowany. Nastąpiło przejście na euro, a potem przymusowa zmiana z 50 kg na 35 kg, za każdym razem cena za kg znacznie rosła.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 25/09/08, 17:54

Leo postrach szefów wydziałów!!! Obraz Ale masz rację!!
Gdybyśmy byli bardziej ostrożni...

Teraz strefę można po prostu zmienić dostawcę... może to nie być dobrowolne...
0 x
Leo Maximus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2183
Rejestracja: 07/11/06, 13:18
x 124




przez Leo Maximus » 25/09/08, 18:26

Christophe napisał:Leo postrach szefów wydziałów!!! Obraz Ale masz rację!!
Gdybyśmy byli bardziej ostrożni...

Teraz strefę można po prostu zmienić dostawcę... może to nie być dobrowolne...

To musi być to. Też myślałem, że to musi być skurcz narzędzia, węglik wolframu jest wrażliwy na wilgoć, a lato było bardzo deszczowe :D . Cena też wzrosła, to chyba też pomyłka, IT jest pełne błędów. : Lol: . Bloki 25 mm miały w rzeczywistości 24 mm, tam zeszły do ​​22 mm, jest to spowodowane wprowadzeniem progresywnego systemu metrycznego : Lol: .

W międzyczasie pan Bricolage, firma rodzinna, osiąga rekordowe zyski i intensywnie inwestuje za granicą. (echa)
Ostatnio edytowane przez Leo Maximus 25 / 09 / 08, 18: 29, 1 edytowany raz.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 25/09/08, 18:29

Leo Maximus napisał:W międzyczasie pan Bricolage, firma rodzinna, osiąga rekordowe zyski i intensywnie inwestuje za granicą. (echa)


A nie „inni”?
0 x
Leo Maximus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2183
Rejestracja: 07/11/06, 13:18
x 124




przez Leo Maximus » 25/09/08, 18:41

Christophe napisał:
Leo Maximus napisał:W międzyczasie pan Bricolage, firma rodzinna, osiąga rekordowe zyski i intensywnie inwestuje za granicą. (echa)


A nie „inni”?

Kiedyś istniał Bricomarché, konkurencyjne ceny, wykwalifikowani sprzedawcy, to rzadkość, wynik: zbankrutowali. : Lol:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Gregconstruct
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1781
Rejestracja: 07/11/07, 19:55
Lokalizacja: Amay Belgia




przez Gregconstruct » 25/09/08, 19:20

Nie naciskaj chłopaki... Rzeczywistość rynkowa jest dla każdego!
0 x
Każde działanie liczy się dla naszej planety !!!
jime
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 215
Rejestracja: 25/01/08, 18:53
Lokalizacja: Var - Ardeche




przez jime » 25/09/08, 20:08

Worek cementowy o wadze 35 kg to nie masoni, którzy będą narzekać. Kiedy marnujesz lub przenosisz worki z cementem przez cały dzień, jesteś bardzo szczęśliwy, że ważą tylko 35 kg, nawet jeśli wykonujesz więcej podróży. Zwłaszcza, że ​​minęło dziesięć lat od tych worków zmieniły wagę. Zastanawiam się, czy nie jest to raczej ze względów zdrowotnych niż podniesienie cen.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 25/09/08, 20:20

Leo Maximus napisał:Kiedyś istniał Bricomarché, konkurencyjne ceny, wykwalifikowani sprzedawcy, to rzadkość, wynik: zbankrutowali. : Lol:


Huh? Bankructwo? Bricomarché, czy to sklepy dla majsterkowiczów grupy InterMarché?

Cóż, nie zbankrutuj Myślę, że ... jest jeden w sedanie, z drugiej strony sprzedawcy są prawdziwymi piłkami !!
0 x
karibu
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 29
Rejestracja: 05/07/08, 13:31




przez karibu » 25/09/08, 20:20

jime napisał: Zastanawiam się, czy nie jest to raczej ze względów zdrowotnych do podniesienia stóp.

Tak, to jest teraz zabronione nosić 50 kg na człowieka. w profesjonalnym otoczeniu przedmiotów.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Gregconstruct
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1781
Rejestracja: 07/11/07, 19:55
Lokalizacja: Amay Belgia




przez Gregconstruct » 25/09/08, 20:22

caribou napisał:
jime napisał: Zastanawiam się, czy nie jest to raczej ze względów zdrowotnych do podniesienia stóp.

Tak, to jest teraz zabronione nosić 50 kg na człowieka. w profesjonalnym otoczeniu przedmiotów.


właśnie sierpień
0 x
Każde działanie liczy się dla naszej planety !!!

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 112