Zmywarka zasilana wodą deszczową z odzysku?

Prace przy kanalizacji lub wodzie sanitarnej (gorącej, zimnej, czystej lub używanej). Zarządzanie, dostęp i wykorzystanie wody w domu: wiercenie, pompowanie, studnie, sieć dystrybucji, oczyszczanie, kanalizacja, odzyskiwanie wody deszczowej. Odzyskiwanie, filtracja, oczyszczanie, procesy magazynowania. Naprawa pomp wodnych. Zarządzaj, używaj i oszczędzaj wodę, odsalanie i odsalanie, zanieczyszczenie i wodę ...
jonule
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2404
Rejestracja: 15/03/05, 12:11




przez jonule » 12/08/08, 13:39

To było nic !
poza tym jest miejsce w zmywarce na płyn do płukania ;-)

Jest też coś, o czym myślałem: przed wejściem do zbiornika należy przejść przez kolektor typu 100, 200 lub 300 L, który pełni rolę zbiornika retencyjnego/osadnika, z filtrem wstępnym na wejściu (drobne oczka, piasek itp.) ...).

Zasadniczo odzyskiwanie rynny odbywa się grawitacyjnie, dlatego filtracja grawitacyjna musi przejść przez zbiornik, aby przejść do wylotu, który jest podłączony do wlotu zbiornika!
trochę jak łapacz tłuszczu, można to zrobić samemu myślę... i wykorzystać tę wodę np. do ogrodu, pozostaje dostępna?!
0 x
Tonioo
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 09/08/08, 13:23
Lokalizacja: Rouen




przez Tonioo » 12/08/08, 16:42

Tak, jest to całkowicie wykonalne przy odrobinie ulepszeń. Diagram dostarczony przez Eautarcie też jest bardzo dobrze wykonany.
Ale moja instalacja jest już zakończona, nie studiowałem wtedy wystarczająco tematu :zmarszczyć brwi:

Wracając do zmywarki, nikt już nie używa nabłyszczacza, prawda?? :? : Mrgreen:
0 x
jonule
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2404
Rejestracja: 15/03/05, 12:11




przez jonule » 13/08/08, 11:15

no ja tak: z tabletkami ECOVER zostawiło ślady, nagle ocet spirytusowy w płynie do płukania i chmielu nie ma już śladów wapienia czy innych na szklankach itp...
ocet spirytusowy musi zabić ostatnie bakterie, które oparłyby się detergentowi ;-)
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Gospodarka wodna, wodno-kanalizacyjna i sanitarna. Pompowanie, wiercenie, filtracja, studnie, odzyskiwanie ... ”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 136