Klimat i ocieplenie wszyscy wiemy 105 minut

Ocieplenie i zmiany klimatyczne: przyczyny, skutki, analiza ... Debata nad CO2 i innych gazów cieplarnianych.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79398
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11078




przez Christophe » 07/07/08, 15:26

Wersja 640*480 upé na:

a) YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=1oiBvfyYiyI (fuj)
b) Codziennie: http://www.dailymotion.com/econologie/v ... ovici_tech (rech)

Prawdopodobnie musisz mieć specjalny status (styl „Moviemaker” w Daily), aby móc oglądać filmy w wysokiej rozdzielczości.

No cóż, ważne, że środkowe slajdy są czytelne i tak właśnie jest.

Myślę więc, że nie musisz zmieniać rozmiaru filmu.

Edytuj Miałem rację:

Co to jest MotionMaker?

MotionMaker to kreatywny użytkownik, który publikuje swoje osobiste dzieła w Dailymotion. W związku z tym musi zapewnić i zagwarantować, że jego filmy są jego własnym dziełem i nie zawierają żadnego naruszenia praw własności intelektualnej osób trzecich (praw autorskich itp.).

Ze względu na swój status MotionMakera korzysta z określonych narzędzi, które pozwalają mu zostać zidentyfikowanym jako kreatywny użytkownik i zwiększyć widoczność jego filmów: możliwość personalizacji swojej strony, umieszczenia oznakowania Creative Content na ich filmie oraz logo MotionMaker powiązane z ich profilem, nieograniczone przesyłanie (w wadze i czasie), lepsze kodowanie (zwłaszcza HD).

Ma także możliwość oglądania swoich filmów wideo wyróżnionych na stronie głównej oraz w różnych obszarach promocyjnych Dailymotion.

Wielu twórców i talentów ujawniło się jako MotionMakers.


http://www.dailymotion.com/faq#what_motionmaker

Więc Matt, możesz zapomnieć, będziesz musiał pozostać na „niskim”...

W każdym razie myślę, że z zamkiem błyskawicznym w dodatku jest dobrze.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79398
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11078




przez Christophe » 07/07/08, 16:08

Właśnie zintegrowałem konferencję ze stroną:

a) Wideo: https://www.econologie.com/rechauffement ... -3863.html
b) Slajdy:
https://www.econologie.com/rechauffement ... -3864.html

Widzieliście Matta, gdy jest on zintegrowany z witryną, akceleracja sprzętowa działa... nie poprawia rozdzielczości, ale płynnie usuwa piksele wideo.

Naprawdę dziwne...
0 x
Matt113
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 344
Rejestracja: 22/05/08, 09:15




przez Matt113 » 07/07/08, 17:32

A szkoda, bo to film, w którym jakość jest niezbędna do prawidłowego odczytania grafiki.

nadal możemy zobaczyć, kiedy jest on napisany wystarczająco duży, jedyną rzeczą, której nie zobaczymy, są legendy wykresów.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79398
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11078




przez Christophe » 07/07/08, 17:35

No tak, ale dzięki Twoim slajdom to rekompensuje...trochę...

W przeciwnym razie musisz znaleźć odpowiednik Ytube lub dziennika, który zarządza HD...?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 07/07/08, 20:49

Matt113 napisał:tutaj jest link na google video wideo z konferencji i slajdów

https://www.econologie.com/rechauffement ... -3863.html

z drugiej strony jestem rozczarowany, że wideo naprawdę straciło na jakości, gdy jest w Google Video, trudno jest odczytać niektóre grafiki.

powinienem wypróbować Dailymotion, aby zobaczyć, jak to wygląda, ale jeśli dobrze zrozumiałem, musisz pociąć wideo na 20-minutowe kawałki.


FUJ! jest brzydko, szkoda :D
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 07/07/08, 20:56

Powiedz, nie możesz załadować go na swój domowy serwer?
Myślę, że moglibyśmy go wyprodukować w 500 MB
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79398
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11078




przez Christophe » 07/07/08, 21:03

Nie, nie przesyłam strumieniowo i przechowuję więcej dużych plików.

Maloche, oryginalny plik to NICKEL, to wewnętrzna konwersja w Daily lub Google Video, która wszystko psuje.

Zamiast narzekać, spróbuj znaleźć nam dostawcę wideo w wysokiej rozdzielczości :)
0 x
Matt113
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 344
Rejestracja: 22/05/08, 09:15




przez Matt113 » 07/07/08, 21:46

Tak, na tym polega problem, przechwytywanie jest idealne, ale jak na mój gust niewystarczające : Chichot: Gdybym miał oprogramowanie, które potrafiłoby bez problemu obsłużyć pliki większe niż 4 GB, nagrywałbym bezpośrednio w formie nieskompresowanej (1 GB na minutę + lub -). Mam tyle miejsca, ile potrzebuję.
Wszystko psuje ponowne kodowanie wysyłanego wideo.

edycja: Czytałem wcześniej w Google Video. Uważam, że moglibyśmy pobrać film w oryginalnej jakości, ale nie widzę linku do jego pobrania i nie widziałem takiej opcji, kiedy publikowałem film.

ponownie edytuj: podczas wyszukiwania znalazłem opcje, film jest zadeklarowany jako otwarty i bezpłatny, więc powinien być do pobrania, w pomocy Google Video jest napisane, aby użyć menu rozwijanego po prawej stronie filmu do pobrania , i tak nic nie widziałem.
Jeśli jednak klikniesz przycisk w prawym dolnym rogu pliku wideo i wybierzesz opcję Normalny, plik wideo zostanie wyświetlony w rozdzielczości używanej przez serwis Google Video, aby uzyskać nieco lepszą jakość i zmniejszyć rozmiar, więc nie będzie pikselizacji spowodowanej powiększeniem
0 x
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 07/07/08, 22:56

małe przypomnienie o głównym łączu http://storage02.brainsonic.com/custome ... index.html

Toff, oferuję kompletny plik tej jakości
przykład w tej jakości = 1 milion dla 1.35 MB: ICI
Lub łącznie 160 MB

Hmm?
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
Avatar de l'utilisateur
nonoLeRobot
Mistrz Kyot'Home
Mistrz Kyot'Home
Wiadomości: 790
Rejestracja: 19/01/05, 23:55
Lokalizacja: Beaune 21 / Paryż
x 13




przez nonoLeRobot » 07/07/08, 23:23

A może zostaw link do oryginalnego filmu. Jedyną zaletą YouTube jest to, że każdy go ogląda, ale jeśli jest to osobna witryna z filmami, sytuacja jest taka sama.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "zmian klimatu: CO2, ocieplenie, efekt cieplarniany ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Majestic-12 [Bot] i goście 212