Nowy LPG elektryczny pojazd hybrydowy

Transport i nowy Transport energii, zanieczyszczenie środowiska, innowacje silnika, samochód, samochody hybrydowe, prototypy, kontrola zanieczyszczenia, normy emisji, podatek. nie poszczególne rodzaje transportu: transport, organizacja Carsharing lub carpooling. Transport bez lub z mniejszym oleju.
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 31/05/08, 18:19

: Arrow: Rzeczywiście, nadal istnieją znaki zakazujące pojazdów napędzanych LPG. Jeśli pojazd zasilany LPG spełnia normy, ten typ panelu jest niezgodny i nie dotyczy. Dlatego nie należy go brać pod uwagę.

Powiedziałbym nawet, że powinniśmy prosić o ich usunięcie, a przynajmniej narzucenie dodania transparentu „pojazdom nie wyposażonym w zawór bezpieczeństwa”.

Jeśli chodzi o mnie, moje samochody mają dobrą pozycję i na jednym z nich LPG jest niewykrywalny z zewnątrz (otwór napełniania ukryty w drzwiach paliwa). : Mrgreen:

Wreszcie, jeśli chcesz mieć hybrydę LPG, możesz teraz zainstalować Priusa ...
0 x
martien007
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 565
Rejestracja: 25/03/08, 00:28
Lokalizacja: Mars




przez martien007 » 31/05/08, 19:32

Powiedziałbym nawet, że powinniśmy prosić o ich usunięcie, a przynajmniej narzucenie dodania transparentu „pojazdom nie wyposażonym w zawór bezpieczeństwa”.


Przypuszczam, że podczas kontroli technicznej sprawdzane jest, czy został zainstalowany nowy zawór bezpieczeństwa? w przeciwnym razie jaki jest użytek kontroli?
0 x
georges100
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 338
Rejestracja: 25/05/08, 16:51
x 1




przez georges100 » 31/05/08, 20:30

dobrze wystawiać faktury : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
drwal
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4731
Rejestracja: 07/11/05, 10:45
Lokalizacja: Mountain ... (Trieves)
x 2




przez drwal » 01/06/08, 00:49

Citro napisał:[…] Powiedziałbym nawet, że należałoby prosić o ich wycofanie, a przynajmniej narzucenie dodania napisu „do pojazdów nie wyposażonych w zawór bezpieczeństwa”. […]
: Arrow: zobacz moją wiadomość trochę wcześniej!
0 x
"Jestem wielkim brutalem, ale rzadko myli ..."

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Nowej transporcie: innowacje, silniki, zanieczyszczenie środowiska, technologii, polityki, organizacji ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 91