Telefon: dokonać przekierowania na linii telefonicznej?

Hi-tech sprzęt elektroniczny i komputer i Internet. Lepsze wykorzystanie energii elektrycznej, pomoc w pracach i specyfikacji, wyboru sprzętu. Prezentacje zagospodarowanie i plany. Fale i zanieczyszczenia elektromagnetycznego.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097




przez Christophe » 24/02/08, 23:25

Słoń napisał:to proste: jeśli masz ADSL, masz jeden lub więcej filtrów. Albo pudełko w piwnicy, albo w garażu, albo „duża wtyczka”, w której podłączasz telefon do ściany.


Ben filtr wiem, co to jest, przez wady podłączyć obejście PO filtrze tam nie rozumiem ...

Celem jest narysowanie 2 dodatkowych gniazd oprócz pojedynczego gniazda głównego, bez przechodzenia przez to gniazdo, jeśli to możliwe (w przeciwnym razie podróż w obie strony za darmo ...) ...

Więc ???
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 7009
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2933




przez gegyx » 25/02/08, 00:01

Cóż, podsumowuję:
czy masz normalną sieć telefoniczną z abonamentem umożliwiającym wykonywanie połączeń, rozliczane przez Belgacom? Ponadto masz słaby adsl.
Aby oddzielić pasmo Adsl i telefon, musisz mieć filtr ADSL na gniazdo lub podłączyć taki filtr ADSL do telefonu i wyjścia do modemu.

Chcesz 2 dodatkowe styczniki w innych pokojach.

Możesz podłączyć równolegle, jak najbliżej dowolnego miejsca na istniejącym przewodzie. Na istniejącym pasku lub istniejącym styczniku jest lepiej.
Jeśli chcesz przeciąć kabel, zlokalizuj miejsce, łokieć lub możesz odzyskać trochę rab, aby rozebrać i połączyć. Mówiąc poważnie, umieścisz tam pasek łączący.
Przed cięciem zainstaluj wszystkie nowe przewody i styczniki w nowej instalacji. Na końcu nie będziesz przecinać i wykonywać połączenia drutem drutem na pasku.
2 przychodzące przewody można bez problemu odwrócić.
Jeśli chcesz umieścić tylko jeden filtr adsl, dla oszczędności, spójrz na link, który ci dałem. Ale będzie to wydawać się znacznie bardziej skomplikowane ... : Mrgreen:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097




przez Christophe » 25/02/08, 00:15

Jestem inżynierem, ale w tym momencie nie jestem głupi !! :D

Słoń mówił o włożeniu obejścia PO filtrze i tego nie rozumiem ...

Słoń napisał:2) jak przypuszczam, masz ADSL, musisz zrobić obejście PO wyjściach telefonicznych filtra ADSL (a jeśli twój filtr to duże wtyczki w gnieździe, możesz być zainteresowany umieszczeniem filtra przy wejściu do domu i ponownym zainstalowaniem instalacji)



:: :? ::
0 x
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 25/02/08, 01:06

Christophe napisał:Jestem inżynierem, ale w tym momencie nie jestem głupi !! :D

Słoń mówił o włożeniu obejścia PO filtrze i tego nie rozumiem ...

Słoń napisał:2) jak przypuszczam, masz ADSL, musisz zrobić obejście PO wyjściach telefonicznych filtra ADSL (a jeśli twój filtr to duże wtyczki w gnieździe, możesz być zainteresowany umieszczeniem filtra przy wejściu do domu i ponownym zainstalowaniem instalacji)



:: :? ::


Mam 3 gniazda w różnych pokojach, a 3 mają filtr ADSL włożony między gniazdem a urządzeniem: jedno w garażu, jedno w pokoju i jeden taki + modem + komputer podłączony do samego 3. filtra ADSL na trzecie ujęcie: wszystko działa idealnie.
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 7009
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2933




przez gegyx » 25/02/08, 01:36

słoń powinien mówić o używaniu tylko jednego filtra adsl dla wszystkich telefonów w domu. (filtr główny)
Łącząc je wszystkie równolegle za pomocą 2 przewodów dostępnych na filtrze adsl na poziomie połączenia telefonicznego.

W moim linku wyjaśniono sposób, aby osiągnąć ten sam rezultat, ale….
Przeczytaj tę stronę (i inne) dobrze. I prawda wyjdzie na jaw
http://goctruc.free.fr/Telephonie/InstSimp.html
końcowa instalacja z tylko jednym filtrem znajduje się na ostatnim rysunku na tej stronie.
(Moduł testowy, na zielono, usuwasz. Kondensator służy do testowania linii z centrali telekomunikacyjnej)

W przeciwnym razie wykonaj standardową instalację z 2 przewodami telekomunikacyjnymi wszędzie na 1 i 3 i używając tylu filtrów adsl, ile jest stacji. (As Jean63 )
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 25/02/08, 17:52

Christopher powiedział:

Mam 3 gniazda w różnych pokojach, a 3 mają filtr ADSL włożony między gniazdem a urządzeniem: jedno w garażu, jedno w pokoju i jeden taki + modem + komputer podłączony do samego 3. filtra ADSL na trzecie ujęcie: wszystko działa idealnie.


Tak, to dobrze, jest to metoda amatorska i już nie działa, jeśli jesteś trochę daleko od centrali telefonicznej lub masz zbyt wiele telefonów, ponieważ te filtry są zbyt proste.

metoda głównego filtra jest bardziej skuteczna, gdy ADSL wiosłuje lub gdy w obwodzie jest zainstalowany system alarmowy.

W rzeczywistości, kiedy mówię „po filtrze”: telefony są „za” filtrem, a ADSL jest efektywnie, przed, na niefiltrowanym sygnale (wyjście ADSL jest podłączone do // w momencie przybycia.

Nie wahaj się wysłać mi e-maila, jeśli to konieczne, prześlę ci szkic faksem.
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097




przez Christophe » 25/02/08, 18:11

Uh, to nie ja tak powiedziałem, ale tak, chcę szkic, skoro jesteście w Belgii, może się też różnić od Francji.

Jesteśmy dość daleko od centrum, więc nie wolno mi "schrzanić" słabego sygnału, który mamy ...

Czy nie możesz skanować zamiast faksu (dla innych)?
0 x
Avatar de l'utilisateur
SUPERFORM
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 294
Rejestracja: 09/11/04, 14:00




przez SUPERFORM » 26/02/08, 12:51

Christophe, czy to zależy, czy obecnie podłączasz telefon za filtrem, czy za modułem ADSL (całkowite wydzielenie)?
0 x

Powrót do "energii elektrycznej, elektroniki i IT Hi-Tech, Internet, DIY, oświetlenie, materiały i nowe"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 142