Artykuł na temat prawa do odpowiedzi w Pantone Nauki i Życia

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79461
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097




przez Christophe » 05/03/08, 09:31

André świetnie, że je znalazłeś!

Założyłem nowy temat bo jest bardzo ciekawy...
0 x
Chatham
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 536
Rejestracja: 03/12/07, 13:40




przez Chatham » 05/03/08, 09:46

Andre napisał:Nie sądzę, żebym był jedynym, który przeprowadził testy, jestem pewien, że producenci samochodów przeszli przez system z drobnym grzebieniem, o wiele drobniejszym niż wszystko, co musimy zrobić razem


Zgodnie z informacjami, które wyłowiłem w swoim pudełku, testy producenta wykazały, że prawie niemożliwe było zastosowanie go w pojeździe drogowym ze względu na niekontrolowane niestabilności, co najwyżej nadające się do użytku na silniku o stałej prędkości ...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79461
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097




przez Christophe » 05/03/08, 09:48

uh katham, możesz to udowodnić? Od dawna zakładano, że są na nim (zaskakujące byłoby coś przeciwnego), nie mając żadnej pewności...

Niemniej jednak jest to fałszywa wymówka, ponieważ na dieslu wydawałoby się, że na tym forum wtedy jesteśmy lepsi niż budowniczowie :D :D :D

1/2 żartuję...

W przypadku łodyg temat powinien Cię bardzo zainteresować: https://www.econologie.com/forums/photos-int ... t4944.html
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 05/03/08, 15:45

Halo
Zgodnie z informacjami, które wyłowiłem w swojej skrzyni, testy producenta wykazały, że prawie niemożliwe było zastosowanie do pojazdu drogowego ze względu na niekontrolowane niestabilności, co najwyżej nadające się do użytku na silniku o stałej prędkości
...

Czy wtedy, agregaty prądotwórcze diesla
Sprężarki powietrza
traktory, spychacz, który jeździ przez cały dzień
ciężarówki drogowe jadące na regulatorze autostrady
łodzie, barki itp.
Diesle w lokomotywach szynowych
jeśli nie działają w trybie ciągłym? większość z nich jest używana?
Musielibyśmy znaleźć inny powód.. Ale czy trzeba szukać powodu? podczas gdy wielcy decydenci szukają powodów, myśliciele nie spędzają czasu na pracy nad systemem. niestety myśliciele są zatrudniani przez decydentów.
pierwszy inżynier u producenta silników, który wymawia słowa Panton, pokazuje mu drzwi wyjściowe


André
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 135