Żenująca sprawa dla Ministra Mieszkalnictwa

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 20/12/07, 19:54

Nie ma cenzury w Rosji?

Chyba nie patrzymy na świat w ten sam sposób...

Cóż, twój dziennikarz powinien spróbować pojechać i zrobić reportaż w Czeczenii po stronie nierosyjskiej, żeby tylko „zobaczyć”… Tylko dla jego informacji W wyniku obu wojen wymordowano 20% populacji!

Oznaczałoby to taki sam odsetek we Francji 12 milionów zabitych! Więcej niż dwie wojny światowe... OK?

Sorry, ale są głupie porównania, których nie znoszę. : Evil: Nie mam nic przeciwko tobie, nie martw się!


Spójrz na „to” (właśnie umieściłem linki na Dailymotion):
https://www.econologie.com/forums/le-systeme ... t4362.html
0 x
Avatar de l'utilisateur
Były Oceano
moderator
moderator
Wiadomości: 1571
Rejestracja: 04/06/05, 23:10
Lokalizacja: Lorraine - Francja
x 1




przez Były Oceano » 20/12/07, 20:51

Nie do obrony jest podnajem w czasie, gdy pracował poza Paryżem, a wszystko po to, aby nie rezygnować z mieszkania, o którym wiedział, że nie będzie mógł go ponownie pozyskać na tak ultra korzystnych warunkach.
To, czego nie da się obronić, to niedbałość organizacji, które powinny przynajmniej ponownie rozważyć dokumentację przy każdym przedłużeniu umowy najmu.
To, czego nie da się obronić, to zajmowanie odpowiedzialnego stanowiska, nieodpowiedzialne zachowanie i marnowanie publicznych pieniędzy.

Wysokie obowiązki i wysokie funkcje muszą iść w parze z dużą odpowiedzialnością, godziwym wynagrodzeniem (aby uniknąć ryzyka łapówek), określonymi, zidentyfikowanymi świadczeniami rzeczowymi, które można kontrolować. Z drugiej strony, po każdym planie lub nielegalnym manewrze musi nastąpić komunikacja i sankcje.

Biorąc pod uwagę jego status i komentarze, jakie poczynił w prasie, jego rezygnacja była minimalna.

Jeśli chcemy oczyścić społeczeństwo, musimy oczyścić także umysł.
0 x
[Tryb MODO = ON]
Zieuter ale nie sądzę, mniej ...
Peugeot Ion (VE), KIA Optime PHEV, VAE, jeszcze nie ma motocykla elektrycznego...
nofy
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 164
Rejestracja: 11/09/05, 21:08
x 1




przez nofy » 20/12/07, 21:45

Christophe napisał:Zatrzymaj stereotypy, to śmieszne!

Zwłaszcza odkądsą tysiące bardzo zamożnych ludzi (większość w Paryżu), którzy są obecnie w takiej samej sytuacji jak on!

Dla porównania z Rosją ma to ogromne znaczenie czego zresztą nie naciskać ... Kim jest ten reporter z moich 2, który ośmiela się to powiedzieć? Według mojej wiedzy od 35 r. We Francji nie zamordowano 2000 dziennikarzy ...


Dobry wieczór wszystkim,

Toutafé zgadzam się z Tobą, Chistophe!!

Przychodzi mi jednak do głowy pewna myśl: nikomu nigdy nie udało się, lub bardzo rzadko, przekonać kogoś do zmiany poglądów politycznych!

Jeśli chcesz zepsuć sobie Wigilię, porozmawiaj o polityce podczas ataku na kłodę (zwłaszcza po kilku drinkach, które wszyscy uznali za bardzo dobre), a zobaczysz irytacje!

A potem spotkaj się z politykiem, który może być zainteresowany naszymi projektami… cóż, kiedy już to skonsultuje forum i przeczytaj te wszystkie obelgi, myślę, że dalej nie pójdzie... Już nie jest łatwo ich poznać..

Więc mówię sobie, że powinniśmy to znieść forum, bardzo ciekawe zresztą wszelkie formy reakcji politycznych, a ja pójdę nawet dalej, do zniesienia wszelkich reakcji dotyczących religii, pozycji społecznej, poziomu kultury i wiedzy każdego człowieka (można przeczytać kpinę na ten temat), pod groźbą kary widząc, jak ta strona pogrąża się w wewnętrznych kłótniach, co sprawia, że ​​myślę trochę o Zielonych, którzy nie zajmują się już niczym innym jak tylko polityką!

Nie róbmy nic innego jak ekonologię, nic innego jak ekonologię i nie marnujmy więcej czasu i energii na te polityczne kontr-plotki!! To do niczego nie prowadzi, a wręcz nas dyskredytuje... A co więcej, są forums żeby to wypuściło parę!!

Ale Moderator musiałby także być umiarkowany, a to nie jest pewne!

Takie było przesłanie świąteczne, którego życzę wszystkim wszystkiego najlepszego.

Nofy (sen)
0 x
Denis
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 944
Rejestracja: 15/12/05, 17:26
Lokalizacja: Rodan-Alpy
x 2




przez Denis » 21/12/07, 09:03

To dla mnie bardzo prawdziwe! Wesołych Świąt!!
0 x
Biały nie będzie istnieć bez ciemności, ale w każdym razie!


http://maison-en-paille.blogspot.fr/
nofy
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 164
Rejestracja: 11/09/05, 21:08
x 1

Za lub przeciw polityce dotyczącej forums ??




przez nofy » 23/12/07, 20:54

nofy napisał:
Christophe napisał:Zatrzymaj stereotypy, to śmieszne!

Zwłaszcza odkądsą tysiące bardzo zamożnych ludzi (większość w Paryżu), którzy są obecnie w takiej samej sytuacji jak on!

Dla porównania z Rosją ma to ogromne znaczenie czego zresztą nie naciskać ... Kim jest ten reporter z moich 2, który ośmiela się to powiedzieć? Według mojej wiedzy od 35 r. We Francji nie zamordowano 2000 dziennikarzy ...


Dobry wieczór wszystkim,

Toutafé zgadzam się z Tobą, Chistophe!!

Przychodzi mi jednak do głowy pewna myśl: nikomu nigdy nie udało się, lub bardzo rzadko, przekonać kogoś do zmiany poglądów politycznych!

Jeśli chcesz zepsuć sobie Wigilię, porozmawiaj o polityce podczas ataku na kłodę (zwłaszcza po kilku drinkach, które wszyscy uznali za bardzo dobre), a zobaczysz irytacje!

A potem spotkaj się z politykiem, który może być zainteresowany naszymi projektami… cóż, kiedy już to skonsultuje forum i przeczytaj te wszystkie obelgi, myślę, że dalej nie pójdzie... Już nie jest łatwo ich poznać..

Więc mówię sobie, że powinniśmy to znieść forum, bardzo ciekawe zresztą wszelkie formy reakcji politycznych, a ja pójdę nawet dalej, do zniesienia wszelkich reakcji dotyczących religii, pozycji społecznej, poziomu kultury i wiedzy każdego człowieka (można przeczytać kpinę na ten temat), pod groźbą kary widząc, jak ta strona pogrąża się w wewnętrznych kłótniach, co sprawia, że ​​myślę trochę o Zielonych, którzy nie zajmują się już niczym innym jak tylko polityką!

Nie róbmy nic innego jak ekonologię, nic innego jak ekonologię i nie marnujmy więcej czasu i energii na te polityczne kontr-plotki!! To do niczego nie prowadzi, a wręcz nas dyskredytuje... A co więcej, są forums żeby to wypuściło parę!!

Ale Moderator musiałby także być umiarkowany, a to nie jest pewne!

Takie było przesłanie świąteczne, którego życzę wszystkim wszystkiego najlepszego.

Nofy (sen)


Z pewnością musieliśmy stworzyć temat, aby uzyskać reakcje!

Nofy (sen)
0 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: angouleme
x 264




przez chatelot16 » 23/12/07, 22:50

głównym tematem jest brak mieszkań: przywileje przysługujące niektórym osobom nie miałyby większego znaczenia, gdyby było miejsce dla wszystkich

brak mieszkań jest poważnym źródłem marnotrawstwa: dopóki nie będzie określonej ilości nadwyżek mieszkaniowych, mobilność nie będzie możliwa: ci, którzy mieszkają na północy, pracują na południu i odwrotnie, i nikt nie może adaptować mieszkań do ich sytuacji spowodowanej niedoborami

dlatego tym, co najpoważniej można zarzucić wszystkim rządom, które następowały po sobie, nie są te nieliczne szaleństwa, z których niektórzy korzystają, ale nieefektywność w głównym zadaniu: budowie mieszkań
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 202