Szukaj informacji w Gazogene

surowy olej roślinny, diester, bioetanol lub inne biopaliwa lub paliwa pochodzenia roślinnego ...
Diesel03
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 12/08/07, 21:50

Szukaj informacji w Gazogene




przez Diesel03 » 12/08/07, 22:06

Przede wszystkim witam wszystkich forum.


Voila, szukając wielu informacji na temat generatora gazu, nie mogłem znaleźć w Internecie niczego, co naprawdę mogłoby odpowiedzieć na moje pytania, dlatego wzywam cię.

Szukam dobrze wyjaśnionego schematu, a nawet planu generatora gazu, ponieważ planuję go zbudować.

Czy generatory gazu są w 100% kompatybilne z silnikami wysokoprężnymi, czy działa tylko z silnikami benzynowymi?


Z góry dziękuję za odpowiedź na moje prośby
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 13/08/07, 19:16

Cześć Gazo03

Istnieją co najmniej 2 lub 3 książki na ten temat, z których minimum mówi o tym, jak niedrogo zmodyfikować „zwykły” pojazd. (ta książka mogła ukazać się 20 lat temu, ale straciłem jego dane kontaktowe) :D

Z tego, czego się nauczyłem, jest interesujący w wielu aspektach edukacyjnych ... ale niekoniecznie hiper praktyczny, jak 1 godzina podgrzewania przed opuszczeniem, konserwacja, wydajność na połowie masztu.

To przygoda, która wymaga więcej pasji niż rozumu, prawda?
Chyba że dobra Pantomizacja daje mu maksimum zainteresowania.
Rzeczywiście dochodzi do spalania paliwem powietrznym i wodnym. : Mrgreen:

A+
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Diesel03
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 12/08/07, 21:50




przez Diesel03 » 13/08/07, 19:41

Nie sądzę, że pantone jest odpowiedzią na wszystkie problemy i mając sąsiada, który zamontował reaktor pantone na swoim ciągniku, jego wydajność i zużycie są takie same, jedyną zmianą jest to, że przepuszcza wodę jego silnik.

Może któregoś dnia uda się to zrobić bardzo dobrze, ale myślę, że zajmie to trochę więcej czasu.

Jeśli chodzi o generator gazu, myślę, że można uruchomić silnik z drewnem i zminimalizować zanieczyszczenie silnika w moim projekcie. Myślę, że to dobry proces.
0 x
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 13/08/07, 19:56

Gazo03 napisał:Nie sądzę, że pantone jest odpowiedzią na wszystkie problemy i mając sąsiada, który zamontował reaktor pantone na swoim ciągniku, jego wydajność i zużycie są takie same, jedyną zmianą jest to, że przepuszcza wodę jego silnik.


powitanie

Powiedz sąsiadowi, aby nauczył się jeździć pantone !!!!

w przypadku generatora gazu zobacz RPA, a zobaczysz, że pojazd nie jest opłacalny (jeden metr sześcienny drewna na 100 km i paliwo do demontażu co 50 km).

@+
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)
To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
Avatar de l'utilisateur
ObjectifecO dr hab
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 19/07/07, 17:02




przez ObjectifecO dr hab » 13/08/07, 23:34

cześć

Ja również szukałem informacji o generatorze gazu w Internecie, nie ma wiele.
Nadal znalazłem linki do stron na ten temat, nie wiem gdzie to jest, musiałbym szukać na PC ...

W naszym stowarzyszeniu mamy książkę na temat generatora gazu.
Znamy również entuzjastę, który odnawia pojazdy napędzane gazem.

Małe ostrzeżenie: gazogenerator nie jest opłacalnym "paliwem" dla wszystkich, ponieważ musielibyśmy wylesiać planetę (szkoda, ponieważ drzewa pochłaniają CO2), aby zaopatrywać wszystkie nasze pojazdy ...
Z drugiej strony, jeśli masz niewykorzystane odpady drewniane, może to być interesujące.

Aby odkryć nasze stowarzyszenie, kliknij ten link:
http://objectifecoweb.ifrance.com

Quentina G.
0 x
Jeśli nadal emitujemy zbyt dużo gazu cieplarnianego, idziemy prosto w ścianę ...
Niech wszyscy skręcą, zanim będzie za późno! ObjectifecO

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "biopaliwa, biopaliwa, biopaliwa, BTL, alternatywne paliwa kopalne nie ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 98