Joliet nie jest poważna

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
yan03
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 11/07/07, 22:14

Joliet nie jest poważna




przez yan03 » 11/07/07, 22:39

witam zamówiłem turbinę wiatrową 1 kw na stronie technologii joliet dają termin 5 tygodni. Pierwszą paczkę otrzymałem 4 miesiące później (niekompletna), a reszta mojego zamówienia zajęła 3 tygodnie i tu niespodzianka, nie miałem 50 metrów kabli elektrycznych, ale 19 metrów i podstawę uszczelniającą maszt i całkowicie skręconą. Według sprzedawcy są problemy z przewoźnikiem GEFCO, ale w jego obronie wszystkie paczki dotarły w doskonałym stanie (i z odpowiednią ilością na dowodzie dostawy Dzwoniłem kilka razy i zawsze niejasne odpowiedzi, jeśli mieszkasz we francji wstrzymaj się od głosu : Evil:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79473
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11098




przez Christophe » 12/07/07, 01:12

Przepraszam, ale to forum nie jest miejscem donosu. zamykam temat...

W każdym razie, im bardziej odnawialne źródła energii będą intratnym biznesem (innymi słowy: im więcej paliw kopalnych będzie kosztować), tym więcej będzie tego rodzaju „problemów”… a jesteśmy dopiero na początku…
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79473
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11098




przez Christophe » 17/07/07, 23:52

Temat został ponownie otwarty, po prywatnej dyskusji, aby umożliwić yan03 opowiedzenie nam o traktowaniu jego „konsternacji” przez Joliet Technology.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 107