Sarkozy: jego środki ograniczające indywidualne wolności

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097




przez Christophe » 24/03/08, 14:15

Chatham napisał:Musisz być za młody, żeby znać czasy, kiedy dzieci wstawały i z szacunkiem witały swojego nauczyciela


Z mojego małego doświadczenia w nauczaniu wynika, że ​​w Belgii nadal tak jest, przynajmniej w niektórych placówkach... to samo, jeśli do klasy wchodzi dyrektor lub zastępca dyrektora: wszyscy stoją w (prawie) ciszy...
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 7009
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2934




przez gegyx » 24/03/08, 14:35

Leo Maximus napisał:Prawo Evina to Sarkozy? :zaszokować: http://fr.wikipedia.org/wiki/Loi_%C3%89vin
Ustawa Évin, nazwana na cześć swojego autora Claude'a Évina (lub ustawa z 10 stycznia 1991 r. dotycząca walki z paleniem i alkoholizmem), walczy z paleniem, ustanawiając zasadę zakazu palenia we wszystkich miejscach pracy przeznaczonych do użytku zbiorowego, jak również w miejscach transportu zbiorowego. Jeśli chodzi o alkohol, mocno ogranicza prawo do reklamowania napojów alkoholowych, aby chronić młodych ludzi przed działaniami marketingowymi.
W tym roku 2008 zaostrzenie, całkowity zakaz palenia w miejscach publicznych.
W przypadku alkoholu Evin oznaczał zaprzestanie picia w pracy i picie przez resztę czasu z umiarem + ograniczone reklamy alkoholu.
Od czasu Sarko w gazetach ponownie dopuszcza się zwiększoną kryminalizację jazdy pod wpływem alkoholu i reklamy mocnego alkoholu (?...).


Christophe napisał:Uff, Christine i ja nie jesteśmy draniami już od 3 miesięcy!...
2 budżety tytoniowe mniej?... Powiedz mi!
Twoja siła nabywcza musiała więc wzrosnąć?
: Chichot:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 94