wygaszacze łączenia systemów lub wspomagające ..

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
Buga
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 115
Rejestracja: 24/02/05, 11:53

wygaszacze łączenia systemów lub wspomagające ..




przez Buga » 23/04/07, 17:30

Pozwalam sobie otworzyć nowy post na temat kombinacji systemów ...
kto mógłby mówić o wielu kombinacjach, testach ... różnych ...
czekam na twoją opinię o celowości tego postu, oto moje ostatnie testy na moim dyane ..

bogactwo dostosowane do niedopuszczalnego minimum, ponieważ bezczynność często zatrzymuje się ... że i tak z pewnością muszę gdzieś mieć mały wlot powietrza ...

moje testy na długiej skoczni z fałszywymi naczyniami, które opisałem już na innych postach ...

wiedząc, że mam tylko mały silnik o pojemności 435 cmXNUMX, najmniejszy wzrost prędkości lub zmniejszenie czasu do dokładnego przekroczenia tego wzgórza, kiedy zawsze spędzam czwarty w tym samym miejscu, jest dla mnie znaczącym rezultatem ... ,

1) z oryginalnym filtrem powietrza, słabymi prędkościami, nie trzeba o tym więcej rozmawiać ...
całkowity czas, 3 min 16 lub 17 ...

2) swobodny wlot powietrza, ponieważ z oryginalnym filtrem działa znacznie wolniej ...

prędkości zarejestrowane w ustalonych lokalizacjach;
79;79,5;79;83;77;71;temps,3 min 8 sec...

3) ortex 6 ostrzy nad gaźnikiem,
z wyprzedzeniem o około 4 °.
moja najlepsza średnia;

79,5;81;79,5;87;79,5;73;temps,3 min 2 sec..

4) dopalanie "podsumowanie gorącą wodą / parą (nie jest pewne, czy mam parę)
przez nawijanie cewek wokół wylotu spalin; prosty kran, obsługiwany ręcznie;
zawór zwrotny (niedrogi, perkolator, uważam, plastikowy i nie do końca poprawny)
w tym samym czasie, nawet nieco niższy, nie odnotowano ...
wolniejsze i niższe prędkości mniej dobre ...
mniej łatwo zacząć gorącą jak zimną ...

następnie dodając około 1/7 komercyjnego etanolu, niebieskiego, do fondue, w wodzie ...
takie same ustawienia jak poprzednio, ponieważ instalacja wiru ....
testowanie;
79,5;88;82;89,5;82;76;temps,2 min 55..

ponowna próba z dmuchawą, tj. wydmuchiwanym powietrzem z wentylatora, co daje większą moc w silniku 602 (od 29 do 32 KM);
bez poprawy, prawie podobne prędkości, a zwłaszcza w tym samym czasie, 2 min 55 ...

dlatego nie ma progresywnego dostosowywania poboru wody / etanolu, przybliżonych proporcji, żadnego pomiaru zużycia na zaledwie 30/40 km, i wydaje się, że użyto niewielkiej ilości mieszaniny. 1/4 litra ....

nawet jeśli testy te nie są precyzyjne, jeśli chodzi o mieszanie itp., poprawia się prędkość na wzgórzach;
3 min 8 bez wirów, docieram do 2 min 55 z wirami, wodą i etanolem ...
niskie i wolne prędkości są bardziej pracochłonne;
co jakiś czas przy ruszaniu (najpierw zmienia biegi) i przy zmianie biegów „wariuje”, powiedzmy 5 razy na około 40 km.
rozruchy silnika są trudne, zimne i gorące, co nie zdarzyło się po prostu z wirem ...
nawet jeśli natychmiast odetnę dodatek wody ...
czasami, gdy silnik jest świeżo wyłączony, słychać bulgotanie paliwa ... paliwo wciąż paruje ???

oto jestem i nie wiem, gdzie teraz iść, zanim zmierzę się z pantone ...
zmienić mój postęp? regulować dodawanie ręcznie w zależności od prędkości silnika?
umieścić mniejszą dyszę paliwa?
dwa cele to to, że postępuje lepiej i że zużywa mniej ...

zdjęcia mojego tymczasowego systemu ...

zawór zwrotny.

Obraz

meandrowy

Obraz

dotknij kranu o 1/2 obrotu, co nie daje precyzji zużycia ... a gorąca woda nie przepływa cały czas ... czasami wykonuje się mały zastrzyk lub gorące krople ...

Obraz

wtryskiwacz to "dyfuzor" gazu, otwór prawie milimetrowy ... chyba 0,6 do 0,8 ...

Obraz

Obraz
0 x
szalony niezależność energetyczna, Deuches Bugatti ....
Avatar de l'utilisateur
abyssin3
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 623
Rejestracja: 18/07/05, 15:12




przez abyssin3 » 23/04/07, 18:00

To montaż, o którym myślałem od dawna, nigdy nie mogąc go wypróbować. :?
A gdzie znajdujesz „dyfuzor” gazu?
0 x
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 23/04/07, 18:29

abyssin3 napisał:A gdzie znajdujesz „dyfuzor” gazu?


na wszystkich zakresach gazu !!!!!!!!!!!!!

jeśli chcesz uzyskać lepszą wydajność, umieść dyszę 0.3! tam masz trochę za dużo wody na 500 cmXNUMX.

@+
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)
To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
Buga
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 115
Rejestracja: 24/02/05, 11:53




przez Buga » 23/04/07, 21:09

uh .. znajdujemy te dyfuzory na wszystkim, co działa z gazem lub prawie .... moje pochodzi z urządzeń przenośnych, pochodni itp., podłączonych do kanistra ...
powiedziawszy, przeczytałem, że niektórzy z was używają dysz kotłów olejowych ...
Mam, ale głupio nie znalazłem połączenia z odpowiednią siecią ....
najwyraźniej tak jak mi właśnie doradziłeś, lepiej byłoby mieć mniejszy otwór ... zwłaszcza, że ​​otwór dyszy kotła ma się "rozpraszać" .. ale nie ten, którego używam ....

pomimo tego, jak widzę, że moja rura miedziana dość mocno się nagrzewa, wciąż nie dostaję pary…

Ciekawe, czy to, że nad zwojami zastosowałem większe kawałki rurki, nie zamienia tej pary z powrotem w wodę, przy spowolnieniu i zewnętrznej powierzchni wymiany ciepła ????
byłoby lepiej, gdybym znalazł mniejszy kran, a następnie zmontować z rurą o tej samej średnicy co zwoje ????

inne pytanie ....
kran, aby zamówić lepiej niż ja, czy byłby tak samo skuteczny, gdybym położył go po stronie zimnej wody ????
0 x
szalony niezależność energetyczna, Deuches Bugatti ....
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839

Re: łącz ekonomizery lub boostery.




przez Flytox » 23/04/07, 22:48

Witam Buga

Buga napisał:
oto jestem i nie wiem, gdzie teraz iść, zanim zmierzę się z pantone ...
zmienić mój postęp? regulować dodawanie ręcznie w zależności od prędkości silnika?
umieścić mniejszą dyszę paliwa?
dwa cele to to, że postępuje lepiej i że zużywa mniej ...


Aby uzyskać „kilka” koni mechanicznych, spróbuj zamontować jeden gaźnik na cylinder. System pająków jest bardzo długi i ma słabą wydajność.

Wy, którzy macie kilku Deudeuchów, znajdziecie 2 podobne węglowodany Deudeuch. Miałem przyjaciela, który to zrobił, miał bardzo krótką rurkę wlotową bezpośrednio przy głowicy cylindrów. Jeśli dobrze pamiętam, na wysokości nie minęło, a następnie zmienił (lub obrócił?) Filtry powietrza.

Działało znacznie lepiej (przy maksymalnej prędkości) i był w stanie podążać za moim 4L z grubsza.

Wady, to nie było tak zoptymalizowane ......

Chao
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Buga
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 115
Rejestracja: 24/02/05, 11:53




przez Buga » 24/04/07, 08:19

tak, włóż 2 węglowodany, to możliwe ..
trudność polega na lokalizacji z powodu wydechów ... i dodatkowego bulgotania ...
0 x
szalony niezależność energetyczna, Deuches Bugatti ....
Buga
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 115
Rejestracja: 24/02/05, 11:53




przez Buga » 24/04/07, 14:21

i o glou glou ..
Często zastanawiałem się ...;
ponieważ paliwo jest przeznaczone do silnika 435 cmXNUMX ...
idealnie byłoby umieścić dwa węglowodany o pojemności 200 cmXNUMX, nie ????
Prawdopodobnie zjadłbym mniej niż ???
0 x
szalony niezależność energetyczna, Deuches Bugatti ....
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 24/04/07, 18:40

Halo

Buga napisał:ponieważ paliwo jest przeznaczone do silnika 435 cmXNUMX ...
idealnie byłoby umieścić dwa węglowodany o pojemności 200 cmXNUMX, nie ????
Prawdopodobnie zjadłbym mniej niż ???


Do obliczenia średnic gaźnika masz wzór empiryczny: d = 0.85 * (pierwiastek z (V * N))
d: w mm
V: pojemność jednostkowa w litrach
N: prędkość obrotowa silnika w obrotach / minutę. (dieta lub „chcesz” mieć nadzieję na maksymalny moment obrotowy)
0.85 to współczynnik dla samochodów, który wynosi od 80 do 100 KM / litr.

Dla Deudeucha wydaje mi się, że przypomina mi, że wewnętrzna średnica rury wlotowej jest bardzo zbliżona do średnicy gaźnika. Więc średnica jest mniej więcej dostosowana.

W rzeczywistości jest to najmniejszy odcinek przejścia (najczęściej przy zaworze), który określa potencjał mocy, jaki możesz mieć. Gaźnik i rura są nieco większe, aby ograniczyć spadki ciśnienia.

Rozwiązanie z 2 węglowodanami może być „dobre”, jeśli ... dostosujesz ustawienia (praca na biegu jałowym, przyspieszenie, pompa regeneracyjna (jeśli istnieje, jest ustawiona na 2 cylindry, a nie na jeden) synchronizacja 2 węglowodanów , main jet .... (wszystko, czego chłopak nie sfinalizował zbyt wiele…)
Chao
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.

[Eugène Ionesco]

http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 24/04/07, 19:24

dobrze 2 węglowodany piły łańcuchowej (duże) i będziesz miał samolot.
Nie zapomnij o małej dziurze na depresję.

@+
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)

To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 79