Niedziela 1 kwietnia „GŁOSUJ NA PLANETĘ”

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen




przez Rulian » 20/03/07, 13:31

Będę tam!
Przynajmniej na spotkaniu. Zapisałem się na konferencję... zobaczymy czy są jeszcze miejsca.

Rulian
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79438
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11090




przez Christophe » 20/03/07, 15:26

Właśnie otrzymałem ten "SPAM", żeby przekazać Twoim znajomym?
Ale trzeba działać szybko...

Witam,

Trzy tygodnie przed pierwszą turą wyborów prezydenckich organizacje pozarządowe zajmujące się ochroną środowiska, w tym Sojusz na rzecz Planety i Francuska Federacja Środowiska Naturalnego, jednoczą się, aby wysłać mocny sygnał kandydatom w wyborach prezydenckich.

Organizacje pozarządowe wzywają opinię publiczną do zgromadzenia się w Trocadéro w Paryżu w niedzielę 1 kwietnia o godzinie 17:XNUMX, aby przypomnieć kandydatom o ich zobowiązaniach i skutecznych środkach, których od nich oczekują w odpowiedzi na kryzys ekologiczny i klimatyczny.


èWszyscy proszeni są o założenie kolorowej chusty jako symbolu swojego zaangażowania.

èPoza swoją obecnością uczestnicy będą mogli zmobilizować się i sprawić, że ich głos zostanie usłyszany:

- poprzez złożenie podpisu i/lub wiadomości dla kandydatów na tablicach wyborczych umieszczonych wzdłuż naw Trocadéro.
- SMS-em o treści „PLANETE” na numer 61617 od 27 marca. Umożliwi to także każdemu, niezależnie od tego, czy są obecni w Trocadéro, czy nie, zabranie głosu.


W załączeniu znajduje się komunikat prasowy dotyczący tego spotkania, a także WEZWANIE organizacji pozarządowych zajmujących się ochroną środowiska.

Nie wahaj się ze mną skontaktować w celu uzyskania dalszych informacji.

Bardzo dobry dzień

--
Manuela Lorand
Tel. : 01 41 23 42 62
Relacje prasowe
Nicolas Hulot Foundation for Nature and Man
0 x
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 20/03/07, 21:22

Cholera, nie mogłem tam iść o 17:00.

Mógłbym o 15:19 lub 00:XNUMX. :płakać:
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
marzyciel
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 199
Rejestracja: 09/11/06, 14:17
Lokalizacja: Waterloo, Belgia




przez marzyciel » 28/03/07, 09:27

To dla mnie trochę daleko (jestem Belgiem), ale będę myśleć o Tobie i zamierzam zamieścić ogłoszenie w MSN dla moich francuskich kontaktów :)

Mam nadzieję, że przyciągnie to dużo ludzi, w przeciwnym razie grozi to wybawieniem dla ludzi, którzy mówią, że ekologia nie interesuje ludzi :/

marzyciel
0 x
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen




przez Rulian » 28/03/07, 12:25

Otrzymałem zaproszenie na konferencję 8)

Fajnie!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Koszulki polo
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 86
Rejestracja: 17/08/06, 19:33
Lokalizacja: Nancy i Metz




przez Koszulki polo » 29/03/07, 16:18

Jeździłbym na nartach! Ale dla nie-Paryżan nadal jest SMS! Nie wiem, czy to jest płatne tylko za dom?
Chętnie przyjdę :płakać:
dsl christphe za post, który stworzyłem! nie możesz tego wymazać? Nie widziałem reklamy!
@+
0 x
„Niczego się nie boję, na nic nie liczę, jestem wolny” Nikos kazansakis
niczył
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 29/03/07, 20:04
Lokalizacja: Paryż




przez niczył » 30/03/07, 01:23

Sniff sniff, dlaczego zarejestrowałem się na konferencję tylko hieeer!!!? to mnie nauczy :-( Trzymam paryskie kciuki, że dostanę zaproszenie i zobaczę Santa Bebert Reeves.
Rulian, Twoje zaproszenie... Czy otrzymałeś je e-mailem w dniu rejestracji?
0 x
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen




przez Rulian » 30/03/07, 09:59

Potwierdzenie otrzymałem e-mailem dobry tydzień później.
Musieli natychmiast wysłać zaproszenia e-mailem do wszystkich zarejestrowanych na 10–15 dni przed konferencją.
0 x
bambus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1534
Rejestracja: 19/03/07, 14:46
Lokalizacja: breizh




przez bambus » 30/03/07, 11:05

Capt_Maloche napisał:Kto poszedłby wśród ekonologów?


Trochę późno odpisuję, ale pójdę!

Różni posłowie napisali:[podsumowanie] ci Paryżanie są głupi[/podsumowanie]


Cóż, dla Paryżan oczywiście są idioci, ale myślę, że są rozsiani po całej Francji, prawda?

Dla zilustrowania mała rzecz, której doświadczyłem i która mnie zadziwiła:

Jesteśmy z dziewczyną w samochodzie, na prowincji, samochodem 92.
Znajdujemy się za 78 (region paryski dla tych, którzy nie wiedzą)
Dziewczyna opowiada mi, że jeden z jej kolegów uwielbia trąbić na „parigoty”, kiedy jest na prowincji. Powiedział mu:
- to jest dobre dla ich twarzy! nie przestają
zatrąbcie, więc kiedy zobaczę, jak ktoś ciągnie się do światła
co zmienia kolor na zielony, hop, trąbię!
Uważa to za bardzo zabawne.
Odpowiadam, że uważam tego gościa za trochę głupiego! On także mieszka w Paryżu, on też jest zarejestrowany i dlatego zarejestrowany w „Parigot”. Powinien więc trąbić własnym klaksonem!
- No nie, on nie jest paryżaninem, on pochodzi z prowincji. Przyjechał z Paryża do pracy, to wszystko.
- A ten, który trąbi, skąd on pochodzi?
- Cóż, to parigot
Poddaję się na chwilę.

Po kilku minutach stajemy na czerwonym świetle, które zmienia się na zielone.
I wtedy, na szczęście, facet z tyłu trąbi klaksonem! (Widzisz co mam na myśli ? : Chichot: )
oczywiście krzyczy:
- sz... nie jesteśmy na drugim!
(oszczędzę Wam szczegółów broszury)
Powiem mu :
- widzisz, ten facet, który na ciebie zatrąbił, cóż, to twój kolega jest dla ciebie zabawny.
- co? Co ? Więc nie !
- No tak: masz 92 lata, zapala się zielone, on na ciebie trąbi.
w końcu jesteś tylko parigotą.
- aha...

Krótko mówiąc, najgorszymi z „parigotów” są czasami ci, którzy ich krytykują :D

Trochę tolerancji, do cholery! 8)
Nie każdy jest taki sam. Wszędzie są idioci, ale wszędzie są też dobrzy ludzie! i ludzie, którzy są trochę dobrzy i trochę głupi, tak 8)

Co do wyboru miejsca demonstracji z 1 kwietnia: no cóż, mogli ją zorganizować gdzie indziej, ale gdyby była gdzie indziej, to Paryżanie nie mogliby pojechać... A ekolodzy, to są także trochę w Paryżu...
Miłym rozwiązaniem byłoby zorganizowanie wszędzie wielu demonstracji! Ale oczywiście musi skupiać się na dużych miastach, aby jak najwięcej ludzi było w pobliżu...

No cóż, to tyle, ujawniłem się, jestem paryżaninem ([tryb ironii=on], ale przez adopcję, eh, a nie jak ci rasowi idioci z Paryża [tryb ironii=off])
0 x
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 30/03/07, 23:08

indy49 napisał:No cóż, to tyle, ujawniłem się, jestem paryżaninem ([tryb ironii=on], ale przez adopcję, eh, a nie jak ci rasowi idioci z Paryża [tryb ironii=off])


powitanie

cóż, sam fakt wyrażenia zgody na życie wśród dzikusów dowodzi, że nie jesteś przyjazny środowisku.

bądź zgodny z zasadami, które prezentujesz i wydostań się z systemu :P

@+
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)
To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 115