Ekologia biznesowa ta sama walka

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Starengoza
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 22/01/07, 21:01

Ekologia biznesowa ta sama walka




przez Starengoza » 22/01/07, 21:21

Cholera !!!!
Za każdym razem, gdy w telewizji umieszczają stronę internetową, ci biedni idioci, którzy nie mają nic wspólnego z siecią, są przyciągani jak muchy i przez to spowalniają serwer. Ekolodzy przepowiadają koniec świata, to nowość, bo kiedy liczą pieniądze, na świecie jest już głód, a oni poruszają pośladkami.
Nicolas Hulot, ten młody, ekologiczny milioner sponsorowany przez TF1, który mówi to sobie, wierząc, że odkrył cud, ale który upiera się, żeby mieć podpisy takie jak ja w wieku 16 lat, żeby postawili na mojej drodze próg zwalniający, co za kraj !!!!
I pomyśleć, że wytarłam się tymi żelami pod prysznic, nie mogę w to uwierzyć, są problemy i niewiele rozwiązań. Brakuje mu pieniędzy, to wszystko. To nie nasza wina, że ​​politycy wtrącają się w życie ludzi i zapominają o tym, co najważniejsze. Gdy tylko Sarko zostanie wybrany, wszyscy wejdziemy na dachy, aby umieścić panele słoneczne i wszyscy wyruszymy z naszymi elektrycznymi twingo, co za szalona utopia, że ​​on skoczy ze szczytu Himalajów, jeśli tylko będzie na to środki dla innych dość źle go wychowali. To wszystko puste gadki dla zamożnej rodziny, doprawionej egoistycznym stylem życia, świata, którego inni nie chcą. Jaka jest różnica między planetą Ziemią a skrzydłem komara? Nie wiesz ? To normalne, że ich nie ma.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79398
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11078




przez Christophe » 22/01/07, 21:26

:zaszokować:

Uh... Jaka jest Twoja wiadomość dla odwiedzających to miejsce forum...w jednym prostym zdaniu?
0 x
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 22/01/07, 21:29

bez kon
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)
To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
Starengoza
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 22/01/07, 21:01




przez Starengoza » 22/01/07, 22:10

Nawet Nicolas mnie nie wkurzył w TF1, tylko po to, żeby wyrazić swoją opinię. Jestem zbyt nostalgiczny, zupełne przeciwieństwo ekologa. Nicolas myśli o przyszłości dzieci; widziałeś głowę mam, myślisz, że PSP postawią ją w stan gotowości. Ludzie szukają DS i będą go reprezentować jako Royal. Przyszedłem przypadkowo, żeby powiedzieć, że ekologia jest bezużyteczna. Wolę żyć w gorącym świecie niż w zimnym. Nie muszę być na Marsie. Mogę mieć klimatyzację. Jeśli ktoś z Was posiada samochód elektryczny, segregujcie śmieci, nie wyrzucajcie niedopałków i gum do żucia na zewnątrz, nie zapomnijcie wieczorem wyłączyć komputera lub telewizora. W świecie, w którym ojciec i matka pracują, zostawiając dzieci w rękach nieodpowiedzialnej opiekunki, wierzysz, że nam się uda, wszyscy zostają w domu i myślisz, że ludzie, gdy zobaczą Hulota, będą zadawać pytania. dlaczego wyrządzam krzywdę osobom wokół mnie dlaczego spieszę się do pracy i opóźniam wizytę u rodziców Jeśli Francja nie będzie już zużywać ropy, kto za nią pójdzie, logika ludzi jest taka, żeby robić pieniądze, bo dług jest duży. Dług świata jest duży przy coraz słabszych zasobach. Bogaci przygotowują się do wyprawy na Księżyc, żeby nie zostać okradzionym, a urna w tym wszystkim będzie musiała coś tam złożyć...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79398
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11078




przez Christophe » 22/01/07, 22:43

To już jest trochę bardziej zrozumiałe...ale nadal nie wiem czy mówisz w pierwszym stopniu czy nie...i jakie jest ostatecznie Twoje zdanie w tej sprawie...
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 162