Burza nad Europą: czy ma to związek ze zmianami klimatycznymi?

Ocieplenie i zmiany klimatyczne: przyczyny, skutki, analiza ... Debata nad CO2 i innych gazów cieplarnianych.
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4

Burza nad Europą: czy ma to związek ze zmianami klimatycznymi?




przez jean63 » 18/01/07, 12:41

Ostrzeżenie burzowe dla Francji (alarm pomarańczowy) oraz dla Europy Środkowej i Północnej:
przeczytaj artykuł

Czy pojawiło się nowe ostrzeżenie dotyczące globalnego ocieplenia i przyszłych zaburzeń klimatycznych (brak zimna zimą w Europie, śnieg i mróz w Kalifornii), które prawdopodobnie będą coraz częstsze?

Oto kilka podmuchów wiatru w Auvegne (nie jesteśmy w planowanym obszarze). W Paryżu jest to 100 km.h....schroniska : Evil:
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 18/01/07, 14:49

Ale nie... nic do zobaczenia!

To przez to, że słońce świeci mocniej... Przede wszystkim nie powinniśmy rezygnować z ropy, bo to spowoduje spadek PKB...

(ironia...)
0 x
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 18/01/07, 16:20

Czy pulsuje w Alzacji? ale tak przy okazji, skąd jesteś z Belgii lub Alzacji? to niedyskretne, to prawda, że ​​żyjesz na planecie Serre... Zapomniałem!!
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 18/01/07, 16:39

jean63 napisał:Czy pulsuje w Alzacji? ale tak przy okazji, gdzie jesteś, Belgia czy Alzacja? to niedyskretne, to prawda, że ​​żyjesz na planecie Ziemia... Zapomniałem!!


Dowiesz się tego składając zamówienie w sklepie Roll:

W przeciwnym razie tak, pulsuje również tutaj...
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 18/01/07, 18:41

W mojej okolicy nie ma nic nadzwyczajnego, natomiast dziwne jest to, że od 2 lat z rzędu nie mieliśmy we wrześniu burz z równonocą
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 18/01/07, 21:35

Dowiesz się tego składając zamówienie w sklepie


To argument : Lol: , nie pomyślałem o tym z wyjątkiem lampy LED.
Jeśli chodzi o orzechy mydlane, moja żona ich nie chce; stwierdza, że ​​nie myje wystarczająco.
Któregoś dnia wybiorę się na spacer.
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "zmian klimatu: CO2, ocieplenie, efekt cieplarniany ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 133