Proces utopii

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
Sdc77
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 95
Rejestracja: 22/06/05, 16:52
Lokalizacja: france

przez Sdc77 » 17/10/05, 11:36

Hi Christopher,
Cóż, wciąż jest w tym samym punkcie, czyli zaciemnieniu od Moreau <_
Próbowałem się z nim skontaktować przez e-mail (w sumie 5 e-maili), faksem, telefonicznie i nie mogłem się z nim skontaktować.
Więc zawsze czekamy na bałagan, jedyne czego żałuję to tego, że mój szef na pewno nie pozwoli mi go rozebrać, żeby zobaczyć, co ma w brzuchu : Lol:
NDC.
0 x
Avatar de l'utilisateur
pluesy
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 291
Rejestracja: 26/11/04, 22:39
Lokalizacja: 88 Saint Die Vosges
x 1

przez pluesy » 17/10/05, 13:25

niby "karmię" wszystkich swoimi liczbami i wyliczeniami ale przed każdym projektem trzeba wiedzieć dokąd się idzie żeby nic nie robić!

trzeba wiedzieć jaki przepływ h2 chce się uzyskać i jaki to daje plon i że niestety niestety są tylko cyfry i obliczenia dające początek odpowiedzi
w przykładzie, który podałem powyżej, dopływ H2 jest mniejszy niż 0.2%, więc technologia utopii oszczędza 50% paliwa dzięki wtryskiwaniu 0.2% wodoru!

prosta manipulacja, którą zamierzam wypróbować na moim starym bx 16, który zjada 10 l na sto i zrobić podstawowy elektrolizor z 4 ogniwami w szeregu, to prąd regulowany dokładnie na 30 amperów, powinien dawać około 40 do 50 l h2 na godzinę elektrody ze stali nierdzewnej będą wykonane z pokrywek patelni ze stali nierdzewnej sprzedawanych po niskich cenach w supermarketach zjadłbym około 300w na baterii, ale jeśli naprawdę są oszczędności, nieważne ... z drugiej strony, jeśli to nie działa, albo mój h2 n nie jest dobrej jakości albo wymaga więcej, albo proces utopii to bzdura dla rozbrykanego utopijnego gogo….

Thierry (technik elektronik...)
0 x

"Są tylko dwie rzeczy nieskończone, wszechświat i ludzka głupota ... ale dla całego świata, nie mam absolutną pewność."
[Albert Einstein]
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79422
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11084

przez Christophe » 17/10/05, 13:29

Oczywiście zgadzam się z Tobą pluesy... a te wyliczenia zostały wykonane powyżej... zapowiadana przez moreau produkcja jest energetycznie śmieszna.

Dla Sdc77: a wpłaciłeś kaucję? Jeśli tak, o ile?
0 x
Avatar de l'utilisateur
SUPERFORM
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 294
Rejestracja: 09/11/04, 14:00

przez SUPERFORM » 17/10/05, 13:56

tak, cóż, ja tak długo, jak nie wiemy dokładnie, co wychodzi z rurki moreau, nadal wierzę, że to to samo, co wychodzi z dopingu wodą:

silny utleniacz, taki jak H2O2 (woda natleniona) w postaci gazowej (nawet jeśli jest to mało prawdopodobne)

lub jony wodorowe...

lub oba...

w każdym razie inna metoda produkcji, ale identyczny produkt

i dokonam przeglądu mojej oceny dopiero po przeprowadzeniu testów w tym kierunku! :zły:

no to nie ja bym robiła testy, to na pewno :ph34r:

wszystko po to, żeby powiedzieć, że dla mnie obliczenia z potęgi wodoru, tintiny! :D
0 x
Avatar de l'utilisateur
bham
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1666
Rejestracja: 20/12/04, 17:36
x 6

przez bham » 17/10/05, 14:49

Przepraszam, nie przeczytałem jeszcze ostatnich 4/5 stron tego tematu (złapałem się na chwilę gdzie indziej), a to, co napisałem dziś rano, jest tylko powtórzeniem tego, co zostało już powiedziane.
Dlatego nie mogę się doczekać, czego SDc77 może nas nauczyć.
W przeciwnym razie propozycja Christophe'a mogłaby mnie zainteresować.
0 x
Avatar de l'utilisateur
pluesy
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 291
Rejestracja: 26/11/04, 22:39
Lokalizacja: 88 Saint Die Vosges
x 1

przez pluesy » 17/10/05, 17:00

aby odpowiedzieć na supershape, oczywiście, że kiedy uzdatniamy wodę jakimkolwiek procesem, możemy bawić się tylko tymi dwiema cząsteczkami h2 i o i nie daje to zbyt wielu możliwości na wyjściu, więc to, co wychodzi z elektrolizora częstotliwości lub nie, musi być podobne do tego, co pochodzi z reaktora Pantone domieszkowanego wodą, ale różnica polega na ilości zużywanej wody
załóżmy, że auto, które spala 10l na sto po "dobrze" pantonizowanym będzie musiało spalić 5l estencji + 2.5l wody na 1 km (jest to stosunek powszechnie przyjęty tutaj 2l wody = 1l esencji na 3000 doping z wody) więc ponad 30 km zużyje (2.5 x 75) 50l wody gdzie proces utopii dla tej samej wydajności (1% oszczędności) zapowiada 3000l na XNUMX km (znajdź błąd...!) proces pantone dziesiątki referencji potwierdź fakty, proces utopii, którego nikt jeszcze nie widział...
0 x

"Są tylko dwie rzeczy nieskończone, wszechświat i ludzka głupota ... ale dla całego świata, nie mam absolutną pewność."
[Albert Einstein]
Avatar de l'utilisateur
bham
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1666
Rejestracja: 20/12/04, 17:36
x 6

przez bham » 18/10/05, 18:31

Odpowiedź Autoplusa na moją propozycję testu:

„Chcielibyśmy to przetestować. Niestety, twórca, do którego udało nam się kiedyś dotrzeć, jest teraz nieobecnym subskrybentem.
Widzieliśmy udogodnienia i są one dalekie od tego, czego można by się spodziewać. Krótko mówiąc, otocz się wszystkimi niezbędnymi środkami ostrożności. Zwłaszcza, że ​​omawiany produkt nie jest naprawdę tani.
Z poważaniem,
NISKI FX"

Cóż, nie ma nic do dodania, czy pan Moreau nie byłby pożądany?
0 x
bryz
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 7
Rejestracja: 04/10/05, 20:43

przez bryz » 18/10/05, 22:00

brawo autoplus, to mówi wszystko
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79422
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11084

przez Christophe » 18/10/05, 22:02

Co za miarka! :D
0 x
Avatar de l'utilisateur
pluesy
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 291
Rejestracja: 26/11/04, 22:39
Lokalizacja: 88 Saint Die Vosges
x 1

przez pluesy » 21/10/05, 10:50

W świetle tego, co zostało powiedziane powyżej, wiarygodność procesu utopii wydaje mi się „osobiście” więcej niż wątpliwa, ale hej, jestem bardzo miły i bardzo otwarty i zamierzam dać mu korzyść z wątpliwości.. .

Aby móc ruszyć z tym projektem do przodu i nie budować na „przegniłych” fundamentach, myślę, że warto zadać sobie dwa pytania

* czy proces utopii działa? Tak nie .
* Pan Moreau kłamie? Tak nie .

te dwa pytania prowadzą do czterech odpowiedzi (źródło: algebra Boole'a ;) )

* proces utopii działa, pan Moreau mówi prawdę
* proces utopii działa, pan Moreau kłamie
* proces utopii nie działa, pan Moreau mówi prawdę
* proces utopii nie działa, pan Moreau kłamie

Dla każdej z tych odpowiedzi można sformułować kilka hipotez.

* proces utopii działa, pan Moreau mówi prawdę:

Pan Moreau ma swoje miejsce obok einsteina, faraday'a, newtona czy galilee dzięki niemu problemy środowiskowe należą do przeszłości dzięki niemu planeta wreszcie będzie mogła oddychać ale każda rewolucja ma swoich przeciwników złoczyńcy polują na niego i chcą jego skórę i jest zmuszony chować się, chować, udawać martwego... co oczywiście opóźnia jego produkcję pokładowych elektrolizorów

* proces utopii działa, pan Moreau kłamie:

Jeśli jego proces działa, być może pan Moreau celowo podaje nieprawdziwe informacje o swoim procesie, aby nie być traktowanym poważnie przez naukowców i polityków (aby chronić siebie), a także aby opóźnić kopiowanie swojego systemu, jeśli nie został jeszcze opatentowany.

* proces utopii nie działa, pan Moreau mówi prawdę:

możliwe, że pan Moreau "głupio" odtworzył schematy elektrolizerów częstotliwości, które kręcą się po internecie i że doszedł do pewnego efektu (fajne uwolnienie gazu!) zamontował układ w swoim aucie zrobił wtedy całe 100km zredaguj pełny wynik 3l zużytego oleju opałowego...
może w międzyczasie robił zakupy i ładował je z boku korka baku
rura wydechowa i jej rura znajdują się w bezpośredniej bliskości zbiornika (w moim bx w rzeczywistości w zbiorniku znajduje się wstępne formowanie, aby umożliwić przejście rury wydechowej!), co mówi, że ogrzewanie mówi o rozszerzeniu ...
Opona może lekko spuścić powietrze z prawej strony Podłoże stacji może nie być idealnie wypoziomowane (odpływ wody) pomiędzy stacjami Natężenia przepływu nie są równe i zabezpieczenie przed przelaniem mogło zadziałać szybciej Krótko mówiąc nieskończoność parametrów, które mogą zniekształcić pomiar
o tym pan moreau zaczął marzyć, wierząc, że wpadł w ręce ekologicznej kury złotego jajka, ekstrapolował wyniki swojej konsumpcji na 3000 km i postanowił uruchomić przemysł...

* proces utopii nie działa, pan Moreau kłamie

Bin portret nie jest zbyt pochlebny!

Pan Moreau zbudował elektrolizor częstotliwości i nie osiągnął oczekiwanego rezultatu, ponieważ kończą mu się pieniądze na sfinansowanie badań, zrzucił kilka funtów i że każdego dnia tysiące kobiet i mężczyzn daje się oszukać...
Dlaczego on nie może zrobić tego samego ze swoim elektrolizerem (kilka gramów wodoru, żeby zmniejszyć zużycie o połowę!), a potem może po drodze, dzięki gwarantowanemu finansowaniu swoich badań, znajdzie klucz, który otworzy drzwi do Darmowa energia...

więc oto kilka hipotez i przypuszczeń, które inspiruje we mnie proces utopii. Życie nauczyło mnie, że lepiej brać pod uwagę najgorsze i być mile zaskoczonym, niż wierzyć w Świętego Mikołaja i być rozczarowanym...
Dlatego skłaniam się raczej na chwilę ku ostatniej hipotezie, ale proszę o jej zaprzeczenie...

aby informacja lub doświadczenie były wiarygodne, musi być możliwe do zweryfikowania przez kogoś poza wszelkimi podejrzeniami lub do odtworzenia i zweryfikowania przez przeciętnego człowieka.

Kiedy w szkole byłem na pierwszej elektrolizie, to doświadczenie mnie zafascynowało i tego samego wieczoru odtworzyłem to doświadczenie w domu, używając węgli odzyskanych ze zużytej płaskiej baterii 4.5 V i transformatora pociągu elektrycznego o zmiennym napięciu wyjściowym, ale nie mając urządzenia pomiarowego, nie naciskałem moje dociekania dalej, kiedy później nauczyciele powtórzyli eksperyment przede mną, zadałem bardziej istotne pytania, takie jak:
- jaka jest pojemność cieplna wodoru?
- jaki procent sody kaustycznej daje najlepszy efekt?
- czy ważny jest kształt, materiał i rozstaw elektrod?

byli wyraźnie zawstydzeni moimi pytaniami lub unikali odpowiedzi typu „tego nie ma w programie! O tym później!
Albo oczyścił temat, widząc, co mam na myśli, mówiąc mi, żebym nie zawracał sobie głowy obliczeniami, elektroliza ma bardzo słabe wyniki od bardziej wykwalifikowanych badaczy i przy użyciu większej ilości sprzętu niż ty. zaprzęgnięta od lat i nie poczyniła znacznych postępów w występ to i tak ślepy zaułek w naukach fizycznych nadjedność nie istnieje...
Byłem bardzo uległy i bardzo zdyscyplinowany! Posłuchałam moich nauczycieli i nie szukałam dalej...

Nawet jeśli gdzieś nie byłem zadowolony z ich odpowiedzi.

Potem życie i jego kaprysy sprawiły, że zapomniałem o naukach fizycznych, elektrolizie i jej działaniu.

Aż pewnego dnia trafiłem na stronę quanthomme i zacząłem budować reaktor Pantone.

Stamtąd wylądowałem na stronie ekonologicznej i niedawno pobrałem wideo 35 MB poświęcone Meyerowi, obejrzałem je i był to porażenie prądem…

Wyjąłem mój kalkulator naukowy, lekcje i książki do fizyki i zebrałem resztę informacji, których mi brakowało w Internecie. wykonanie dodatkowo w ramach mojej działalności (mechanik tv) posiadam trochę przyrządów pomiarowych (oscyloskop, GBF, multimetry) oraz podzespoły elektroniczne do woli...
Jestem gotów podzielić się z Tobą moimi doświadczeniami (możliwymi do odtworzenia w domu przy pomocy niewielkich środków), a Ty możesz również zaoferować mi swoje i nie bój się zadawać pytań, które wydają Ci się głupie, a czasem są najbardziej istotne.

Tutaj skończyłem moje jąkanie się na chwilę. Mam nadzieję, że nie było to zbyt długie ani zbyt nudne i wybaczcie mi błędy ortograficzne, jeśli kalkulacja zawsze była moją mocną stroną, ortografia zawsze była moją ulubioną irytacją ...

pluesy
0 x

"Są tylko dwie rzeczy nieskończone, wszechświat i ludzka głupota ... ale dla całego świata, nie mam absolutną pewność."
[Albert Einstein]

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 88