Wezwijcie powietrze, pomóżcie im się ujawnić!

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Wezwijcie powietrze, pomóżcie im się ujawnić!




przez Christophe » 03/12/06, 12:29

Szukasz pomysłu na prezent dla swojej małej siostrzenicy (lub czegoś innego...)?

Zaoferuj mu (zamiast ostatniego ObrazObraz Lorie ObrazObraz na przykład...) pierwszy album Appel d'air, zupełnie nowej grupy, której 2 piosenki, które mam (dzięki Zac), bardzo mi się spodobały...

Aby mieć pomysł, możesz posłuchać JukeBoxa: https://www.econologie.com/radio.html
(2 sztuki, o których mowa, tam są)


Załączam dwa fragmenty pierwszej płyty Appel d'Air, małej francuskiej grupy piosenkarskiej, która naprawdę zasługuje na uznanie...
Jeśli podobają Ci się te dwie piosenki, nie wahaj się zamówić albumu. Do 13 grudnia będzie on kosztował tylko 15 euro, ponieważ Appel d'Air jest na tyle hojny, że oferuje koszty wysyłki, po tym terminie cena wzrosła do 14,50 euro.
płyta będzie gotowa w połowie grudnia i zostanie wysłana pocztą...
Aby ją zamówić, wyślij swoje imię, nazwisko, adres, numer telefonu, e-mail oraz liczbę płyt CD, którą chcesz otrzymać wraz z czekiem na adres:

Losowanie powietrza
8, rue Beau Soleil
85310 CHAILLE POD UCHWYTEM

Jeśli chcesz, możesz napisać do nich na adres: appel - dair @ hotmail. ks


Edycja: oto ich „oficjalna” strona internetowa (chyba) http://www.myspace.com/appeldair

ps: ta wiadomość jest czysto altruistyczna. Nie mam żadnego związku z tą grupą (na razie Roll: ) i tak, możemy bezpłatnie reklamować się w serwisie econologie... kiedy reklama jest tego warta!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 03/12/06, 13:41

Właśnie wysłałem e-mail do grupy, aby zamówić od nich 2 płyty CD :)
0 x
Losowanie powietrza
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 17/02/07, 18:47
Lokalizacja: Vendée




przez Losowanie powietrza » 17/02/07, 18:52

Wow, didonie! Mówią o nas na forum!
Dziękuję za wsparcie, jest naprawdę super!

Nie mogę się doczekać wzajemnego spotkania!

Pierrick, wezwij powietrze
0 x
„Ponieważ życie polega na widzeniu i słyszeniu, chcemy dać ludziom możliwość widzenia i słyszenia”
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 20/02/07, 18:51

Witam Cię Appel d’Air!

Skontaktowałem się z Tobą w sprawie zakupu 2 albumów przed Świętami Bożego Narodzenia, ale nigdy nie otrzymałem odpowiedzi :(

Czy mógłbyś nam pomóc (goście tego forum i ja?) na tym? 8)
0 x
Losowanie powietrza
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 17/02/07, 18:47
Lokalizacja: Vendée




przez Losowanie powietrza » 20/02/07, 20:20

Tak, to absolutnie możliwe!

Dla tych, którzy mieszkają w Pays de la Loire, naszą płytę CD można znaleźć w FNAC w Angers i Nantes (w każdym razie wkrótce), a także już w Médiastore de la Roche sur Yon i Agora La Roche sur Yon, a także pod adresem LECLERC Cultural Space Route de la Tranche (nadal w La Roche).

W przeciwnym razie możesz zamówić u nas tutaj:
Losowanie powietrza
8 rue Beau Soleil
85310 CHAILLE POD UCHWYTEM

podając żądaną liczbę płyt CD i załączając czek wystawiony na rzecz APPEL D'AIR (13 € za płytę + 1,50 kosztów wysyłki)

Już niedługo będziesz mógł pobrać formularz zamówienia z naszej strony (w przygotowaniu), możesz to już zrobić na zwykłym papierze, nie wymagamy...

Bądź na bieżąco z terminami, a jeśli będziesz w okolicy, przyjdź się przywitać!
(w tym temacie jeśli macie plany lub kontakty do grania to dla nas nie ma problemu, planujemy grać jak najwięcej i wszędzie, z góry dzięki!)

kontakt: Pierrick: 0609531287, appel-dair @ hotmail.fr


+!

Pierrick, wezwij powietrze
0 x
„Ponieważ życie polega na widzeniu i słyszeniu, chcemy dać ludziom możliwość widzenia i słyszenia”
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 20/02/07, 20:22

No cóż, właśnie pod tym e-mailem (chyba) napisałem do Ciebie na początku grudnia, aby zamówić 2 płyty CD na Boże Narodzenie... Nigdy nie otrzymałem odpowiedzi :(
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 20/02/07, 20:54

Myślę o tym, Christophe, powinieneś zacząć intensywnie studiować płyty (winylowe) z płytami Julosa Beaucarne'a, okres 72-80

znalazłbyś tam rzeczy, które Ci się podobają, na bardzo wysokim poziomie literackim.
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 06/03/07, 13:42

Uh... interesujące, ale jak mogę powiedzieć:
1) Nie mam odtwarzacza winylowego
2) czy nadal możemy znaleźć te winyle? (Wątpię, żeby sklepy typu Occaz Uncle Toma miały tytuły, o których mówisz...)

Czy masz na myśli jeden czy dwa tytuły?
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 171