ECOTAXE dostęp do centrów miast: za czy przeciw? debata

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Avatar de l'utilisateur
odrobina
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 269
Rejestracja: 16/08/06, 13:45
Lokalizacja: planeta ziemia




przez odrobina » 17/11/06, 13:34

Ponieważ mam wrażenie, że gdy tylko ktoś jest przeciwny podatkowi, zostaje oskarżony o fałszywe ecolo (haha pun) : Mrgreen: )

Możesz być zielony i mieć dużo dobrej woli, nie mówiąc amen o wszystkim, co wychodzi na rzekomo dla ekologii.

Nie zapominaj, że to właśnie gotówka zmienia kraj.
0 x
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 17/11/06, 14:06

powitanie

Jestem przeciwny podatkom, ponieważ nie docierają nigdy albo powinni. zobacz naklejkę itp ......
tutaj po 5 latach solarny podgrzewacz wody był wart 900 euro; dziś wyzwania, które są bardziej gotowe, gwarantują 2700 euro. bezpośrednio w całej kieszeni (mają na wyspie wirtualny monopol).
250 m czarnej rury + wrak podgrzewacza wody = 180 €, z blokiem bezpieczeństwa, 1 godzina pracy; ten sam wynik. Ale 2500 € zaoszczędzone dla podatnika : Mrgreen:
aby posprzątać miasta, przede wszystkim pozwól kasjerowi zaparkować (zaparkowany jest tam mniej zanieczyszczony samochód niż wtedy, gdy skręca w poszukiwaniu miejsca), zobaczy pasy dla autobusów (jeszcze jedna kolejka = mniej korka) i zasadę czuwania w przypadku autobusów (gdy nie jest pełny, nie odjeżdża).
wolą metro od autobusu i przesiadają się na „czyste” paliwo.
przysługę poprzez opodatkowanie małych samochodów i 2 kół.
A przede wszystkim do cholery z kurwa napiętym systemem przepływu : Evil:

Wezmę ukraść zielonego drewna, ale nie szkodzi, że mam solidną skórę :P

@+
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)
To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
Avatar de l'utilisateur
drwal
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4731
Rejestracja: 07/11/05, 10:45
Lokalizacja: Mountain ... (Trieves)
x 2




przez drwal » 17/11/06, 15:08

jota napisał:Ponieważ mam wrażenie, że gdy tylko ktoś jest przeciwny podatkowi, zostaje oskarżony o fałszywe ecolo (haha pun) : Mrgreen: )
Hmm ... to niesamowite, czytam kogoś innego ... Roll:

jota napisał:Możesz być zielony i mieć dużo dobrej woli, nie mówiąc amen o wszystkim, co wychodzi na rzekomo dla ekologii.

Nie zapominaj, że to właśnie gotówka zmienia kraj.
Szczególnie ważne jest, aby bronić swoich pomysłów, wspierając je, gdy jesteś za lub przeciw ...


W każdym razie ...

To powiedziawszy, miałem mały link do przesłania odnośnie tego podatku i myślę, że nasz nowy przyjaciel Lukas Stella już przeczytał ten artykuł (opublikowany 14).

artykuł Silnik-Nature

Naprawdę się z tym nie zgadzam, ponieważ dla mnie opłata miejska jest przede wszystkim sposobem na ograniczenie dostępu do śródmieścia ludzi, którzy są umiarkowanie zmotywowani do zrobienia czegoś innego, kiedy mogą ... (nie przypomina ci o niedawnej dyskusji : Wink: ?)

Ponadto nie jestem pewien, czy ta opłata dotyczy mieszkańców.
A ich argument o zanieczyszczeniu nie ma dla mnie sensu, bo nawet jeśli jest cyniczny, 50 małych „biednych” samochodów zanieczyszcza więcej niż jeden „bogaty” samochód ... :|

Z drugiej strony idea „przepustki” dla pojazdów ZEV jest interesująca z punktu widzenia kontroli zanieczyszczenia powietrza w mieście i promowania środka transportu znacznie bardziej dostosowanego do obszaru miejskiego.
0 x
"Jestem wielkim brutalem, ale rzadko myli ..."

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 185