ubezpieczeń komunikacyjnych Pantone i wieczne problemy?

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 16/11/06, 16:00

powitanie
niełatwy test kopalni!!! : Evil:
trzeba znaleźć minę : Lol: a potem potrzebujesz samochodu pancernego : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:
czy opony wytrzymają? :płakać: :płakać: :płakać:

@+
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)
To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 16/11/06, 19:20

Halo
wszyscy mówią o pantone i patencie M. Chambrina
jeśli wstrzymał patent, w dodatku w wielu różnych stanach, to dlatego, że jego kolimasson musiał pracować....


O patencie czy wiesz, że zasada ślizgania się cegły w kieszeni roztopionej stali jest patentem z XVIII wieku i była stosowana dopiero w latach 18. XX wieku.

Każdy jest trochę silny, w miejscu, w którym jestem, nie wiem, czy jedna osoba na 1000 wie o istnieniu pantonu, a jedna na 10000 wie, kim jest Chambrin.
Powiedziałbym nawet, że niewiele osób wymienia olej w swoim samochodzie, a jeszcze mniej wymienia świece zapłonowe. Są nawet tacy, którzy nie wiedzą, gdzie wlać płyn do spryskiwaczy, ryzykuje wlanie go do zaworu hamulcowego.Spróbuj, i to nie dlatego, że nie jest sprzedawany, że nie jest dobry. w życiu wiele przeciętnych rzeczy jest komercjalizowanych na wielką skalę, ze szkodą dla dobrych rzeczy, jako przykład podam po prostu śruby z łbem kwadratowym firmy Robinson, które wyraźnie przewyższają wszystkie skomercjalizowane systemy śrubowe, tylko w Kanada! dlaczego, bo firma Philips (gwiazda) zmiażdżyła Robinsona.
To samo w małym lotnictwie, że mieszkasz we Francji kupujesz cessnę 150 na odnowienie samolotów szkoleniowych, podczas gdy ty miałeś jodłowanie wyraźnie lepsze pod każdym względem, ale jak jest robione w domu to wolisz kupować amerykańskie! jak Francuzi wolą pić whisky, to jest bardziej w stylu, podczas gdy niektórzy Amerykanie piją koniak, to jest bardziej snobistyczne...
Podnieciłem cię dzisiaj wystarczająco. to tylko deklaracja społeczeństwa i tu nie jest lepiej...
André
Ostatnio edytowane przez Andre 16 / 11 / 06, 19: 54, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
odrobina
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 269
Rejestracja: 16/08/06, 13:45
Lokalizacja: planeta ziemia




przez odrobina » 16/11/06, 19:46

Zawsze interesująca jest opinia i wizja z zewnątrz.
Często widzimy drzazgę w oku bliźniego, a belki w jego nie.
0 x
Avatar de l'utilisateur
sam17
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 253
Rejestracja: 14/02/06, 13:57
Lokalizacja: La Rochelle
x 1




przez sam17 » 16/11/06, 21:45

Śruba z łbem kwadratowym? Jaka jest zasada? To jak śruba imbusowa, ale w kształcie kwadratu?

To prawda, że ​​​​wydaje się bardziej spójny jako system, zawsze zastanawiałem się, pkoi, ci p****li producenci nigdy nie znaleźli lepszego niż krzyż lub inny torx, który zawsze kończy się bezużytecznym przy 2. lub 3. demontażu ponownego montażu : Evil:
0 x
--
Cierpliwość jest drzewem, którego korzeniem jest gorzka, której owoce są bardzo słodkie.
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 16/11/06, 22:01

Witam,
ma kwadratowy kształt w łbie występują 3 rozmiary w zależności od wielkości wkrętów bardzo praktyczna przy wkrętarkach elektrycznych lub dla osób montujących blachodachówki nie ślizga się narzędzia cierne sprzedawane są po to aby śruba się nie ślizgała zmiażdż drewno, szybko zbuduje drewniany dom szkieletowy.. wieczorem zrobię zdjęcie..
Kilku Europejczyków kupuje tutaj śruby ze stali nierdzewnej do podłóg basenowych DECK lub stolarki zewnętrznej.Myślę, że rynek w Europie jest zabroniony? (polowanie strzeżone lub monopol)


André
0 x
Avatar de l'utilisateur
lio74
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 333
Rejestracja: 15/03/06, 23:16
Lokalizacja: Haute-Vienne i SAVOY




przez lio74 » 16/11/06, 22:23

Andre napisał:Halo
.......
O patencie czy wiesz, że zasada ślizgania się cegły w kieszeni roztopionej stali jest patentem z XVIII wieku i była stosowana dopiero w latach 18. XX wieku.

Każdy jest trochę silny, w miejscu, w którym jestem, nie wiem, czy jedna osoba na 1000 wie o istnieniu pantonu, a jedna na 10000 wie, kim jest Chambrin.
.................................................. .
André


Przepraszam za qui proquos... kiedy powiedziałem wszyscy Myślałem o takich ludziach forum...

a Twoja uwaga jest bardzo trafna... Nie mogę się doczekać, aż kolejny Minister Finansów, Gospodarki i Przemysłu odkurzy te tabliczki, których tak bardzo potrzebuje dzisiejszy świat!!!

dla ZACa : Lol: : Lol: : Lol: : Lol: : Lol: : Lol: : Lol: : Lol: : Lol: : Lol: : Lol: : Lol: cóż... niech żyje dobry nastrój
@ +++
0 x
„Zrobienie czegoś jest kosztowne, a nic nie kosztuje dużo więcej”. Koffie Annan
Kolejne gatunki zagrożone: Man ... i to będzie dobre dla niego !!!
Człowiek jest bardzo niebezpieczne zanieczyszczenia naturalne!
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 20/11/06, 04:34

Witam,
Trochę nie na temat, ale obiecałem zdjęcia śrub Robinsona.


Obraz

Obraz

Obraz

Host obrazu — PicTiger
0 x
nialabert
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 258
Rejestracja: 02/06/05, 22:32
Lokalizacja: Genewa




przez nialabert » 20/11/06, 19:42

Andre napisał:Witam,
Trochę nie na temat, ale obiecałem zdjęcia śrub Robinsona.


Obraz

Obraz

Obraz


Host obrazu — PicTiger


Dziwne, że nie mamy tego w domu.
Ale mamy torx, który zastępuje (jest to w Kanadzie?). Zaletą Torx jest to, że bit nie może pozostać w śrubie, nawet jeśli jest zużyty. Jest to bardzo przydatne w automatycznych liniach montażowych.
Z drugiej strony imbus (imbus lub gniazdo sześciokątne) może pozostać zablokowany w śrubie.
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 20/11/06, 22:17

Halo
Oczywiście jest też torx, nawet w samochodach.
Ale kwadrat istnieje od 1900 roku chyba patent jest bardzo stary, czytałem że to philipps (gwiazda śrubokręta) zrobił przeszkodę żeby ten rynek się nie rozwijał, trzeba by zrobić badania na wynalazcę Robinsona
Jestem przekonany, że jak ktoś spróbuje sprzedać te śruby w Europie to napotka duże problemy.. To się nazywa wolny rynek....
Jeszcze zabawniejsze jest to, że wszyscy Francuzi, których tu widziałem i którzy widzieli ten system, byli zaskoczeni i pytali, dlaczego nie ma go w domu.
Wszystko po to, aby powiedzieć, że to, co znajduje się w dużych ilościach na rynku, niekoniecznie jest najlepsze.
Powiedziałbym nawet, że pośrednio zmuszają nas do jedzenia tego, na co mają ochotę, czasami zastanawiam się, czy nie dodają smaku potrawom, żeby się uzależnić, w końcu kierują naszymi gustami i naszymi przyzwyczajeniami, przez co mniej się sprzedaje i znika z półek a co gorsza, organizują się tak, że każdy idzie na zakupy w wybrany przez siebie dzień (zniżka składki), więc nie trzeba mieć personelu w sklepach przez cały tydzień, tylko zatrudniając nadwyżki w wybrane dni.. .
Odbiegam od tematu, ale spójrzcie jak manipuluje się konsumentem właśnie w święta, macie doskonały przykład Mac Do jak to robią żeby przyciągnąć dzieci itp.
kolejny wielki Wal Mart, który zabije wszystko inne, potem sam będzie decydował o cenach i co kupić..

André
0 x
Avatar de l'utilisateur
sam17
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 253
Rejestracja: 14/02/06, 13:57
Lokalizacja: La Rochelle
x 1




przez sam17 » 21/11/06, 08:34

Zastanawiacie się, czy nie dodają nam smaku, żeby nas przyzwyczaić?

to się nazywa cukier :/


http://www.guide-du-gourmet.com/fr/inte ... magnac.php

„Lobby cukrowe to bardzo potężne lobby. W ten sposób odkryto, że dodanie tak zwanego „szybkiego” cukru do niektórych środków spożywczych, zwłaszcza przeznaczonych do spożycia rekreacyjnego, tworzy w
dzieci, najpierw związek satysfakcji, a następnie związek zależności w odniesieniu do słodkiego produktu. Zaprosiliśmy Centrum Studiów nad Dokumentacją Cukru (CEDUS) do dyskusji
nas na ten temat na ostatnim pokazie rolniczym. Odmówili.''


http://biogassendi.ifrance.com/sucre.htm#LA

http://www.sanssucre.org/index.php?opti ... &Itemid=29



http://www.lesensdenosvies.org/lesite/a ... ucre7.html

czytaj "CUKIER A ZDROWIE PSYCHICZNE"

Dziś pionierzy psychiatrii ortomolekularnej, tacy jak dr Abram Hoffer, Allan Cott, A. Cherkin i dr Linus Pauling, potwierdzili, że choroba psychiczna to mit, a zaburzenia afektywne mogą być po prostu pierwszym objawem oczywistej niezdolności do systemu ludzkiego do radzenia sobie ze stresem spowodowanym uzależnieniem od cukru.
0 x
--

Cierpliwość jest drzewem, którego korzeniem jest gorzka, której owoce są bardzo słodkie.

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 95