Ankieta dla bardzo małych firm: Ty i Twój samochód!

surowy olej roślinny, diester, bioetanol lub inne biopaliwa lub paliwa pochodzenia roślinnego ...
Mouny&lolo
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 21/10/06, 08:42
Lokalizacja: lehavre

Ankieta dla bardzo małych firm: Ty i Twój samochód!




przez Mouny&lolo » 21/10/06, 08:57

robimy tpe na post-oleju i bardzo prosimy o odpowiedź na nasze pytania; Z góry dziękuję : Chichot:


1/ Jak długo masz prawo jazdy? :?
2/ Czy wraz ze wzrostem cen paliwa coraz częściej korzystasz z innego środka transportu (carpooling, transport publiczny itp.) :?
3/ W przypadku niedoboru oleju, w jaki sposób wymienisz swój obecny pojazd (nowe źródła energii itp.) :?
4/ Ile jesteś skłonny wydać na paliwo :?
5/ Czy możesz podać nam swój wiek i powiedzieć, czy jesteś mężczyzną czy kobietą? :?

Jeszcze raz dziękuję : Mrgreen: Mouny&lolo
0 x
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42

Re: Ankieta dotycząca VSE, proszę powtórzyć!!!




przez Capt_Maloche » 21/10/06, 09:27

Mouny&lolo napisała:robimy tpe na post-oleju i bardzo prosimy o odpowiedź na nasze pytania; Z góry dziękuję : Chichot:


1/ Jak długo masz prawo jazdy? :? 20 roku


2/ Czy wraz ze wzrostem cen paliwa coraz częściej korzystasz z innego środka transportu (carpooling, transport publiczny itp.) :? Na razie tak, RER

3/ W przypadku niedoboru oleju, w jaki sposób wymienisz swój obecny pojazd (nowe źródła energii itp.) :? 2-suwowy skuter wtryskowy, solarny, fotowoltaiczny do produkcji i akumulacji H2 + O2, magazynowania odchodów i odpadów organicznych, tworzenia metanu, pompowania i akumulacji pod ciśnieniem...

4/ Ile jesteś skłonny wydać na paliwo :? Nada, ale w obliczu konieczności...

5/ Czy możesz podać nam swój wiek i powiedzieć, czy jesteś mężczyzną czy kobietą? :? Tak, ale nie wykorzystuj tego : Chichot: H 39


Jeszcze raz dziękuję : Mrgreen: Mouny&lolo
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
Avatar de l'utilisateur
bham
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1666
Rejestracja: 20/12/04, 17:36
x 6

Re: Ankieta dotycząca VSE, proszę powtórzyć!!!




przez bham » 21/10/06, 09:52

Mouny&lolo napisała:robimy tpe na post-oleju i bardzo prosimy o odpowiedź na nasze pytania; Z góry dziękuję : Chichot:


1/ Jak długo masz prawo jazdy? :? 28
2/ Czy wraz ze wzrostem cen paliwa coraz częściej korzystasz z innego środka transportu (carpooling, transport publiczny itp.) :? nie, mieszkam na wsi.
3/ W przypadku niedoboru oleju, w jaki sposób wymienisz swój obecny pojazd (nowe źródła energii itp.) :? Nie wiem, ale wydaje się, że jeśli państwo będzie nadmiernie obciążać paliwa, rozwiązania pojawią się same… (zobacz książkę Jancovici)
4/ Ile jesteś skłonny wydać na paliwo :? nie wiem
5/ Czy możesz podać nam swój wiek i powiedzieć, czy jesteś mężczyzną czy kobietą? :? H46

Jeszcze raz dziękuję : Mrgreen: Mouny&lolo
0 x
Avatar de l'utilisateur
PITMIX
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 2028
Rejestracja: 17/09/05, 10:29
x 17




przez PITMIX » 21/10/06, 11:08

Cześć
1) 10 lat
2) Nie
3) Elektryczny, jeśli nie ma nic lepszego
4) Do pracy nie wiem (samochód służbowy) i na konto osobiste ciężko mi oszacować limit. Samochód nie jest niezbędny, to po prostu wolność jednostki, bez której bardzo trudno się obejść.
5) 28-letni mężczyzna
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 21/10/06, 11:47

1/ Jak długo posiadasz prawo jazdy: 33 roku.2/ Czy wraz ze wzrostem cen paliwa coraz częściej korzystasz z innego środka transportu (carpooling, transport publiczny itp.) nie jest to możliwe, biorąc pod uwagę moje miejsce pracy (odlegli klienci, 200 kg sprzętu) z wyjątkiem wyjazdu do centrum Brukseli (zbyt długi czas dojazdu) nie obsługujemy klientów w centrum Brukseli, chyba że zaakceptują, że przyjedziemy bardzo wcześnie.
3/ W przypadku niedoboru oleju, w jaki sposób wymienisz swój obecny pojazd (nowe źródła energii itp.) Wodór, gaz, wymiana klientów, bo podróże są za długie dla samochodów elektrycznych
4/ Ile jesteś skłonny wydać na paliwo Już stanowczo za drogie
5/ Czy możesz podać nam swój wiek i powiedzieć, czy jesteś mężczyzną czy kobietą? H 52
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2

Re: Ankieta dotycząca VSE, proszę powtórzyć!!!




przez zac » 21/10/06, 11:48

Mouny&lolo napisała:robimy tpe na post-oleju i bardzo prosimy o odpowiedź na nasze pytania; Z góry dziękuję : Chichot:


1/ Jak długo masz prawo jazdy? :? 27 lat 125 25 lat samochodu
2/ Czy wraz ze wzrostem cen paliwa coraz częściej korzystasz z innego środka transportu (carpooling, transport publiczny itp.) :? nie
3/ W przypadku niedoboru oleju, w jaki sposób wymienisz swój obecny pojazd (nowe źródła energii itp.) :? robi się to za pomocą oleju regeneracyjnego + pantone4/ Ile jesteś skłonny wydać na paliwo :? 05/ Czy możesz podać nam swój wiek i powiedzieć, czy jesteś mężczyzną czy kobietą? :? h 43 lata

Jeszcze raz dziękuję : Mrgreen: Mouny&lolo
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)
To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
Avatar de l'utilisateur
nonoLeRobot
Mistrz Kyot'Home
Mistrz Kyot'Home
Wiadomości: 790
Rejestracja: 19/01/05, 23:55
Lokalizacja: Beaune 21 / Paryż
x 13




przez nonoLeRobot » 21/10/06, 12:49

1/ Jak długo masz prawo jazdy?
> 8 lat

2/ Czy wraz ze wzrostem cen paliwa coraz częściej korzystasz z innego środka transportu (carpooling, transport publiczny itp.)
> Przez 6 miesięcy 90% transportu publicznego/carpoolingu (na wsi transport publiczny nie jest zbyt dobry), samolot :-(.

3/ W przypadku niedoboru oleju, w jaki sposób wymienisz swój obecny pojazd (nowe źródła energii itp.)
> Korzystanie z małego samochodu, transportu publicznego.

4/ Ile jesteś skłonny wydać na zakup paliwa?
>Bez limitu, ale potem i tak zamierzam ograniczyć podróżowanie samochodem.

5/ Czy możesz podać nam swój wiek i powiedzieć, czy jesteś mężczyzną czy kobietą?
> godz. 26

Jeszcze raz dziękuję, panie Green Mouny&lolo

PS: Możesz opublikować podsumowanie swojej ankiety, dziękujemy.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Charlotte
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 52
Rejestracja: 10/10/06, 09:41
Lokalizacja: Lozanna, Szwajcaria




przez Charlotte » 21/10/06, 17:12

1/ Jak długo masz prawo jazdy? 10 lat

2/ Czy wraz ze wzrostem cen paliwa coraz częściej korzystasz z innego środka transportu (carpooling, komunikacja miejska itp.)? Nie, już rzadko korzystałem z samochodu (tylko wypady za miasto lub przewóz rzeczy)

3/ W przypadku niedoboru oleju, w jaki sposób wymienisz swój obecny pojazd (nowe źródła energii itp.)? Rowerem, pociągiem, dostawą towarów do domu (o ile poczta może jeszcze działać...), w miarę możliwości przemieszczając się bliżej miejsca pracy.

4/ Ile jesteś skłonny wydać na paliwo? Maksymalnie 100 CHF miesięcznie. Odpowiednie dostosowanie liczby przejazdów.
5/ Czy możesz nam podać swój wiek i powiedzieć, czy jesteś mężczyzną czy kobietą? F 29
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12

Re: Ankieta dla małych firm: Ty i Twój samochód!




przez Andre » 21/10/06, 17:51

Mouny&lolo napisała:robimy tpe na post-oleju i bardzo prosimy o odpowiedź na nasze pytania; Z góry dziękuję : Chichot:


1/ Jak długo masz prawo jazdy? :?43 roku
2/ Czy wraz ze wzrostem cen paliwa coraz częściej korzystasz z innego środka transportu (carpooling, transport publiczny itp.) :? nie
3/ W przypadku niedoboru oleju, w jaki sposób wymienisz swój obecny pojazd (nowe źródła energii itp.) :? Zacząłem od oleju ziemniaczanego na wypadek jego niedoboru.
Ale szybko zamieniłbym samochód na elektryczny.
4/ Ile jesteś skłonny wydać na paliwo :? nie kosztem mojego komfortu życia
(priorytet ogrzewania domu) Po prostu ograniczyłbym wyjścia..
5/ Czy możesz podać nam swój wiek i powiedzieć, czy jesteś mężczyzną czy kobietą? :? M. 61 lat

Jeszcze raz dziękuję : Mrgreen: Mouny&lolo


Powiedzmy, że nie będę żył wystarczająco długo, aby zobaczyć całkowity spadek, ale przygotowuję swoje dzieci (średni wiek zgonów w moim regionie wynosi 72,6 lat dla mężczyzn i 76.4 lat dla kobiet
Dokładne statystyki, które prowadzę na próbie 40000 XNUMX osób, zestawiam wszystkie zgony...

André
0 x
Avatar de l'utilisateur
drwal
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4731
Rejestracja: 07/11/05, 10:45
Lokalizacja: Mountain ... (Trieves)
x 2

Re: Ankieta dla małych firm: Ty i Twój samochód!




przez drwal » 21/10/06, 18:49

Tak.... :zaszokować:
To w tej chwili fala studencka... Czy pachnie powrotem do szkoły, czy co?


Mouny&lolo napisała:[...]1/ Jak długo posiadasz prawo jazdy? :?
19 lat i 6 miesięcy dla B, 20 lat i 7 miesięcy dla A...
Mouny&lolo napisała:2/ Czy wraz ze wzrostem cen paliwa coraz częściej korzystasz z innego środka transportu (carpooling, transport publiczny itp.) :?
Jeździmy na rowerze, ale to nie wzrost cen paliw jest przyczyną...
Mouny&lolo napisała:3/ W przypadku niedoboru oleju, w jaki sposób wymienisz swój obecny pojazd (nowe źródła energii itp.) :?
Paliwa z biomasy (obecnie 30%), pojazd termiczny o bardzo niskim zużyciu paliwa (LOREMO) lub pojazd elektryczny zasilany ze źródeł odnawialnych.
Mouny&lolo napisała:4/ Ile jesteś skłonny wydać na paliwo :?
Nie wiem, czy to pytanie w ogóle ma sens? Nie mogę znaleźć satysfakcjonującej odpowiedzi. :|
Mouny&lolo napisała:5/ Czy możesz podać nam swój wiek i powiedzieć, czy jesteś mężczyzną czy kobietą? :?[...]
H 37
0 x
"Jestem wielkim brutalem, ale rzadko myli ..."

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "biopaliwa, biopaliwa, biopaliwa, BTL, alternatywne paliwa kopalne nie ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 67