Zjednoczmy się: Region Grand Est

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79396
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11078




przez Christophe » 08/11/04, 21:00

Ludzie z Wielkiego Wschodu, Lotaryngii Alzacji, Belfort ... mogą się tutaj zorganizować!


Dziękuję wskazuje w komunikacie 1er:
- Dokładną lokalizację
- Środki (ludzkie Sprzęt finansowa) chcesz wnieść do budynku
- Na jakim poziomie chcesz ingerować w "związku"
- Pamiętaj, aby myśleć o znajomych, którzy może być brak dostępu do internetu i mówić w ich imieniu.
0 x
sentzich57
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 09/11/04, 22:05




przez sentzich57 » 09/11/04, 22:23

Halo

Jestem technikiem utrzymania ruchu i „dotykam” wszystkich obszarów.
Elektryczne, mechaniczne, pneumatyczne, spawanie, toczenie itp. ... z wyjątkiem „oferty sprzedaży” i literatury.
Przepraszam więc z góry za błędy, które popełniam.
W każdym razie
Wychodzę
Minęło ponad rok, odkąd czytam wszystkie e-maile i przeglądam różne dokumenty na PMC.
Od 4 miesięcy montuję PMC na jednocylindrowym silniku wysokoprężnym HATZ.
Jest długi, ale na pewno idzie.
Nie jestem bardzo dostępna Ale jeśli znajdziemy warsztat w pobliżu mojego domu, dlaczego nie.
Oferuję nawet pokój z super generatorem tri 15kva.
Aby ponownie uruchomić przed testami pmc.
Ponieważ dla mnie jasne jest, że wszystkie testy muszą być przeprowadzone na GE (generator)
Mogę wykonać wiele części mechanicznych i spawać wszystko, co można spawać.
Więc jeśli są wolontariusze, zarejestruj się forum.

Sentzich57-pmc@yahho.fr
dziwne jak nazwa!
0 x
Jean Christophe 2cv
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 9
Rejestracja: 10/06/04, 15:06




przez Jean Christophe 2cv » 16/11/04, 17:20

Halo

Będę szybki i zwięzły.

Mam 33 lata
architekt na południe od Marny jest północ? czy wielki wschód? : Niepewny:
moje umiejętności to umiejętności architekta z opcjonalnym zamiłowaniem do 2cv i jego mechaniki ...
Członek założyciel i skarbnik Deuch Dyane Motor Club of Reims, który w tym roku obchodzi 10 lat swojego istnienia. dlatego trochę wiedzy o świecie asocjacyjnym.

Dołożę niewielkiej dyspozycyjności, że muszę iść z tobą do przodu i jestem gotowy, aby stać się częścią grupy regionalnej ...

do zobaczenia wkrótce!
0 x
© Deuchement Pozdrawiam ©
Jean-Christophe
domjob
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 08/11/04, 10:54




przez domjob » 19/11/04, 21:31

Witam,

Jestem dominique, 55 lat, elektryk-organiczny rzemieślnik w Strasburgu. Współpracujemy z Francisem nad starym silnikiem 4L przeznaczonym do napędzania generatora elektrycznego. Po raz pierwszy strzelił dziś z odrobiną pantone-gazu ... Jesteśmy 4 gotowi do utworzenia stowarzyszenia. Nasze eksperymenty odbywają się w dość słabo wyposażonym garażu asocjacyjnym. Znaleźliśmy salę konferencyjną i czekamy, aż fani przybędą tutaj, aby uruchomić pierwszą!

Do zobaczenia wkrótce
0 x
sentzich57
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 09/11/04, 22:05




przez sentzich57 » 20/11/04, 18:53

Halo

Zacząłem pierwszy na forum PMC du Grand Est pod pseudonimem Sentzich57.
Dlaczego Sentzich 57?
Sentzich to nazwa małej wioski w Mozeli (57) 2 km od elektrowni jądrowej Cattenom.
Myślę, że łatwo zlokalizujesz Cattenom.
Dziwi mnie, że nie ma już rejestracji, która mówi wszystko o forum PMC Yahoo.
W każdym razie, jeśli nikt nie chce przegrupować się w regionie Cattenom, Thionville, Metz,
Chciałbym dołączyć do grupy Francis, Domjob, aby zobaczyć, co możemy zrobić, aby iść naprzód
PMC.
Mieszkam jednak 200 km od Reistett!
bardziej
JJ
0 x
Blasil10
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 17
Rejestracja: 20/11/04, 16:37




przez Blasil10 » 21/11/04, 22:03

Dobry wieczór ,

ok dla Grand est: Jestem w Troyes, od dłuższego czasu motywowany wszystkim, co może zmniejszyć automatyczne zanieczyszczenie i możliwości systemu Pantone, który moim zdaniem może być używany w połączeniu z innymi systemami. Ale nie ma sensu chodzić za szybko! 100% H2O .. możemy mieć nadzieję, ale to jeszcze nie jutro…
Dotknąwszy trochę czasu podczas remontu nieruchomości: hydraulika, elektryczność ... a także motoryzacja jakiś czas temu projekt związku wydaje mi się teraz idealny, aby załatwić sprawę z wymiarem badań krajowych.
* Podziel się moim małym doświadczeniem w Pantonizacji generatora dla zainteresowanych: OK.
Wkrótce Peugeot 205 D, który powinienem mieć w tym tygodniu? Mój mechanik jest również zainteresowany
Wkrótce konferencja na temat Pantone w pobliżu Troyes.
Proszę bardzo Z poważaniem również wszystkim i Franciszkowi w odpowiedzi.
J. Cl
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79396
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11078




przez Christophe » 21/11/04, 23:22

Uwaga: jeśli konferencję prowadzi pewien Realdon: FLEE! Zmarnujesz tylko czas i pieniądze! Bojkotuj i potępiaj tego oszusta!

W przeciwnym razie konferencja jest bezpłatna lub w przystępnej cenie i NIE jest prowadzona przez tego dżentelmena! nie ma problemu! Idź tam!
0 x
Retroloc
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 10
Rejestracja: 25/11/04, 16:09




przez Retroloc » 25/11/04, 17:00

econology napisał:Uwaga: jeśli konferencję prowadzi pewien Realdon: FLEE! Zmarnujesz tylko czas i pieniądze! Bojkotuj i potępiaj tego oszusta!

W przeciwnym razie konferencja jest bezpłatna lub w przystępnej cenie i NIE jest prowadzona przez tego dżentelmena! nie ma problemu! Idź tam!

Musiałem to usłyszeć.
Z pewnością ma już na swoim koncie osiągnięcia.
Problem polega na tym, że czasami nie ma odpowiedzi na pytania, czasem nie może sformułować odpowiedzi.
Praca trenera jest wrodzona lub przepracowana, ale przynajmniej jeden z dwóch ...

Kiedy porusza temat inny niż Pantone, przedstawia bardzo osobistą i sprzeczną opinię z „poinformowanym” słuchaczem, traci wszelką wiarygodność wobec Pantone, którą ten słuchacz odkrywa. To jest człowiek.
W takim przypadku lepiej byłoby milczeć.

Podobnie, rozszerzenie niepowodzeń osobistych, zawodowych i rodzinnych nic więcej nie przyczynia, a nawet dyskredytuje to w oczach ludzi „włożonych”, jak to mówią.

Jeśli to brzmi źle w roli pułkownika, to nie dlatego nie mógł być dobrym kapralem ...
0 x
Jean-Do57
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 49
Rejestracja: 25/11/04, 20:32
Lokalizacja: Metz (57)
x 1




przez Jean-Do57 » 25/11/04, 20:42

Bonjour à tous, :P
Mieszkam w Metz i interesuję się PMC, a także wszystkimi alternatywnymi układami paliwowymi. Obecnie próbuję utworzyć grupę w szkole inżynierskiej, w której studiuję, aby eksperymentować i przeprowadzać pomiary na PMC. Bardzo interesujący wydaje mi się pomysł zebrania wszystkich pantonistów z Mozeli (57) lub ze wschodu! : rolleyes:
a+
Jean-do
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 110