Filmy z 11 września 2001 r. I ataki z 9 września

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Avatar de l'utilisateur
nonoLeRobot
Mistrz Kyot'Home
Mistrz Kyot'Home
Wiadomości: 790
Rejestracja: 19/01/05, 23:55
Lokalizacja: Beaune 21 / Paryż
x 13

przez nonoLeRobot » 17/09/06, 19:22

Dokładniej, w przypadku efektu belliera, konstrukcje są wcześniej osłabiane, a następnie budynek się zawala, nie ma już kontroli, ciężar spadającej części na dolne piętra sprawia, że ​​zawalają się one jeden po drugim, materiały wybuchowe nie mają już jakiekolwiek efekty w tym czasie.

Wideo jest tutaj: http://www.lolloosechange.co.nr/ , pierwszy ma wszystko, w tym faktyczne wyburzenia budynków

Chciałem argumentu i kontrargumentu, nie podałeś niczego w kontrargumencie
Ostatnio edytowane przez nonoLeRobot 17 / 09 / 06, 19: 35, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6996
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2915

przez gegyx » 17/09/06, 19:28

nonoLeRobot napisał:Tak, w końcu jest dużo nonsensów w filmie o luźnej zmianie.
Być może, ale te doniesienia to przypuszczenia i dowody na dostępnych dokumentach (które nie zniknęły z obiegu, więc są mniej wątpliwe). Ja, to przebieg wydarzeń w tamtym czasie sprawił, że mocno zwątpiłem w oficjalną wersję, kamuflaż i usuwanie dowodów, przepisy zabraniające badania tych wydarzeń. Złe czasy i opóźnienia we wszystkich odpowiedziach itp.
Dokumenty te po fakcie jedynie materialnie wzmacniają moje pierwsze wątpliwości.
Oczywiście od samego początku trzeba było się tym naprawdę zainteresować…

Mnie, to twoje wyjaśnienia wydają mi się niejasne, mieszasz pięciokąt z wieżami i nic nie wychodzi jasno...
W wersji z napisami są rzeczy, o których nie chcesz pamiętać.
Mówisz o wielkości samolotu, właśnie fasada pięciokąta powinna była być wywiercona wyżej, gdyby to był boeing, z równymi kołami dotykającymi ziemi. Główny otwór bardziej przypomina otwór w domu Milosivica… Wywiercono 5 sąsiednich ścian, jak maszyna do drążenia tuneli.
Widziałem tylko dwie wygięte i połamane latarnie uliczne. Ale z tyłu widzę ważne rusztowanie podtrzymujące sygnalizację świetlną w stanie nienaruszonym. Samolot pasażerski zniszczyłby wszystko na swojej drodze. Myślę, że na tej wysokości, w porównaniu z odległością pozostałą do pokonania, kula ognia musiała ją przelecieć i to oddech położył latarnie uliczne.
W filmie pokazują wpływ podmuchu odrzutowca na pojazd: to nie ma z tym nic wspólnego.
Brak błotników na trawniku, silnik na zdjęciu po. Natychmiastowe zbieranie i grabienie licznych lekkich śmieci przez liczny personel, upoważniony i dostępny dokładnie w tym momencie; kamuflaż plandeką i natychmiastowe usunięcie.
Na wideo skonfiskowanym w Sheratonie, udostępnionym tylko na mocy postanowienia sądu. Czubek nosa samolotu, który pojawia się po prawej stronie, nie pochodzi z samolotu pasażerskiego; to nie rozmiar, to nie wysokość; Wydaje mi się, że widzę nawet czubek skrzydła drona…
Po uderzeniu kolory, dym i para wodna przypominają materiały wybuchowe.
Jeszcze jedno: drobne szczątki były zbierane ręcznie, ponad rok później odtworzyliśmy w hangarze, dużą część samolotu, który miał uderzyć w pięciokąt, z częściami ważnych konstrukcji… powiedział, że wszystko zniknęło w ogniu pięciokąta…
Postanowiliśmy wyremontować i wzmocnić budynek pięciokąta, naprawiając ściany i kevlarowe zabezpieczenie elewacji; to był dopiero koniec prac nad tą pierwszą częścią... i bum, "samolot" wylądował właśnie tam... Co pozwoliło majstrować przy wnętrzu, czy testować nowe materiały, zabijając tylko 189 osób, ponieważ biorąc pod uwagę gęstość personelu, powinno być gorzej.
--------
Pod wpływem ciepła konstrukcje stalowe wyginają się (elastycznie); i szopy się zapadają.
W filmie pokazują kilka wież, które płonęły na większej liczbie pięter i znacznie dłużej, ale to właśnie ten 911, w którym po raz pierwszy 3 spalone budynki szybko się zawalają.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79422
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11084

przez Christophe » 17/09/06, 19:30

nonoLeRobot napisał:Dokładniej, w przypadku efektu belliera, konstrukcje są wcześniej osłabiane, a następnie budynek się zawala, nie ma już kontroli, ciężar spadającej części na dolne piętra sprawia, że ​​zawalają się one jeden po drugim, materiały wybuchowe nie mają już jakiekolwiek efekty w tym czasie.


Tak, w porządku, to by wyjaśniało, dlaczego wieża, która spadła niżej, zawaliła się znacznie szybciej niż druga…

Cóż, w przeciwnym razie myślę, że czas zamknąć ten temat, ponieważ:
1) te dyskusje są jałowe, ponieważ ani obrońca jednej, ani drugiej tezy nie może tak naprawdę udowodnić swojej racji.
2) zakładając, że mamy PRAWDĘ... o co chodzi? Zapewnić nas, że żyjemy w szalonym świecie?
3) nie rozwija ekonomii...
0 x
Avatar de l'utilisateur
nonoLeRobot
Mistrz Kyot'Home
Mistrz Kyot'Home
Wiadomości: 790
Rejestracja: 19/01/05, 23:55
Lokalizacja: Beaune 21 / Paryż
x 13

przez nonoLeRobot » 17/09/06, 19:45

Zamknij temat-> ok działa

Teraz, kiedy zdałem, mamy prawie wszystkie punkty widzenia :P .

I jak mówisz, nie obchodzi nas to ani trochę, bo nie ma potrzeby mówić, że wojna Busha w Iraku to pieprzona bzdura!!!

Tutaj zamykam
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79422
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11084

przez Christophe » 03/07/07, 10:09

Nowe wideo z 9 września, które przedstawia nową wizję: powiązania ataków z ropą.

https://www.econologie.com/petrole-et-ec ... -3578.html
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79422
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11084

przez Christophe » 22/07/08, 01:22

0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 134