Filmy z 11 września 2001 r. I ataki z 9 września

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Avatar de l'utilisateur
Były Oceano
moderator
moderator
Wiadomości: 1571
Rejestracja: 04/06/05, 23:10
Lokalizacja: Lorraine - Francja
x 1

przez Były Oceano » 10/09/06, 21:28

To na pewno efekt weekendu i być może ta rozmowa jest trochę niepokojąca. Jak łatwo jest polegać na wcześniej przygotowanych wiadomościach telewizyjnych, które szybko stają się propagandą niż czymkolwiek innym...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79421
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11084

przez Christophe » 10/09/06, 21:34

Targol napisał:Naprawdę uważam, że wiadomość do syntezy wszystkiego, co byłoby naprawdę interesujące. Ale to tylko moja opinia (którą jednak dzielę ze sobą : Mrgreen: )


To naprawdę „boli” (zwłaszcza naszą reputację), jeśli zrobię to, cytując wszystkie raporty na temat 9 września i polityki amerykańskiej, które mam pod ręką…

Hej, coś mi to przypomina... nie ruszaj się, dowiem się...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79421
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11084

przez Christophe » 10/09/06, 21:42

Oto ciekawy mały link:
http://www.ptb.be/scripts/article.phtml ... obid=16862

Przypominamy, że to Kissinger wyniósł Pinocheta do władzy…

Informacje, których szukałem (a których nie mogłem znaleźć) były następujące (widziane w telewizji, myślę, że):

Rankiem 9 września duża amerykańska gazeta (nie pamiętam która, stąd moje trudności ze znalezieniem informacji...) na pierwszej stronie oskarżyła Kissingera o bycie zbrodniarzem przeciwko ludzkości za swoje działania i decyzje w Ameryce Łacińskiej i na południu w latach 11-tych... znacie resztę... samoloty, WTC... nikt nie mówił o tym oskarżeniu od...
0 x
naśladować
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 17/04/06, 18:43
Lokalizacja: Montrouge

przez naśladować » 11/09/06, 08:10

Mówię, że ważne jest, aby o tym rozmawiać, ponieważ jest to wydarzenie, które pozwala nam zrozumieć wpływ Stanów Zjednoczonych na bieg świata.

Nawet jeśli reputacja „amerykańskich” znacznie osłabła, nie przeszkadza im to w manipulowaniu znaczną częścią planety poprzez rozpowszechnianie informacji na temat tego, co musiało się naprawdę wydarzyć.

Dokonali samookaleczenia, aby mieć uzasadnienie do kontrolowania władzy i życia prywatnego. Aby zrozumieć, wystarczy sam fakt, że istnieją wątpliwości co do oszustwa. Ten akt nie był wcale nieuzasadniony, przyniósł im wiele, nawet jeśli musieli poświęcił życie. To jest strategia, czysta i prosta.

poza tym ofiara życia jest bronią używaną przez wszelkie formy dyktatu, która narzuca wizję świata i społeczeństwa
0 x
Jeśli twój ból jest wielki, a trud trudny, wiedz, że wielki dąb był również żołędziem jak ty
Néant
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 298
Rejestracja: 12/02/06, 12:47

przez Néant » 11/09/06, 09:06

Oczywiście, że musimy porozmawiać na ten temat.

Nie posuwając się tak daleko, by twierdzić, że jest to spisek, istnieją pewne kwestie, które można zakwestionować.

Samolot w Pentagonie nigdy nie istniał, trzeba przyznać…

Pentagon został trafiony rakietą, która przebiła kilka ścian, ARTE ma na swojej stronie link do mapy świata zawierającej wszystkie wojny, w które na przestrzeni wieków brały udział Stany Zjednoczone.

ARTE podkreśliło fakt, że Pentagon nie zabrał samolotu, ale rakietę, jeśli się trochę pogrzebie, zdjęcia są bardzo wyraźne.

Krótko mówiąc, nie możemy powiedzieć, że są to ataki, jak twierdzi oficjalna wersja, a tych, którzy głoszą PPDA i TF1, nie obchodzą, są idiotami i tyle…
Trzeba umieć myśleć samodzielnie. Nierobienie tego jest niebezpieczne.

Oficjalne media są zorientowane, kontrolowane, kupione, nie mają nic obiektywnego, a informacja krąży w kółko z kanału na kanał.
Żaden dziennikarz, zwłaszcza we Francji, nie jest upoważniony do poruszania takich tematów. To bardzo ryzykowne (dla ich miejsc... Claude SERILLON zapłacił cenę i zrezygnował, zarzucając kanałom zalewanie ludziom codziennej dawki informacyjnego środka znieczulającego...)


AFP jest pod butem Sarko, który jest pod butem Busha, z Reutersem w tej samej misce.
Oficjalne dezinformacje należy zdyskredytować.

Jeśli udasz się do Agoravox, z łatwością zrozumiesz uczucia ludzi dotyczące oficjalnych informacji, są oni więcej niż sceptyczni, już w to nie wierzą, a ogólne poczucie społeczeństwa jest takie, że media sieją informacje o strachu (uczciwe media).
Ludzie są zmęczeni oglądaniem wiadomości, które pogrążają ich w obskurantyzmie.
A zatem kończąc ten temat, trzymanie wątku ataków z zaletami i wadami z pewnością nie dyskredytuje ekologii, wręcz przeciwnie. (kolejny temat w tym stylu, USA nigdy by nie chodziły po Księżycu, a ja w to wierzę...)

W przeciwnym razie;
Spójrz na temperatury parowania metali, to wiele mówi o kłamstwach oficjalnego śledztwa...
Dochodzenie to nadal utrzymuje, że „Boeing, który uderzył w Pentagon” wyparował…

Wszystko to jest kłamstwem, ale bądźcie ostrożni, obywatele USA z pewnością nie stanowią większości dla jego administracji.
Co więcej, surfując, wyraźnie czujemy, że ci ludzie są zakładnikami swojego rządu, propaganda antybushowska trwa pełną parą i to dobrze.

Jeśli chcesz podać linki do rozsądnych witryn w USA, możesz je łatwo znaleźć.
Mieszkańcy USA coraz bardziej wypierają się swojego rządu, nawet armia ostro krytykuje Busha i jego kumpli.

Kolejny fakt, niemniej jednak historyczny, Empire State Building został zniszczony przez bombowiec około 1940 roku, budynek nie runął...
Co więcej, Bliźniacze Wieże to pierwsze wieże we współczesnej historii ludzkości, które spłonęły.
We wszystkich innych pożarach strażacy zawsze kontrolowali ogień i żadna wieża nigdy się nie zawaliła, a tym bardziej podczas swobodnego spadania.
Moim zdaniem mamy więc prawo kwestionować prawdziwość tej kwestii...

Mała ankieta obecna na Agoravox na 405 głosów.
Oficjalna wersja jest w zasadzie zgodna z tym, co faktycznie się wydarzyło
16%
Występują istotne braki, które wymagają wszczęcia międzynarodowego dochodzenia
84%


Jeśli może to uspokoić ludzi… 84%; W każdym razie!!!
0 x
Denis
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 944
Rejestracja: 15/12/05, 17:26
Lokalizacja: Rodan-Alpy
x 2

przez Denis » 11/09/06, 09:30

cześć, widziałem raport na temat wież, co wyjaśnia zawalenie się, ponieważ wysokość uderzenia była bardzo dokładna!
metalowe konstrukcje stopiły się i dopiero znajdujący się nad nimi ciężar zmiażdżył całość. Kilkadziesiąt m + w dół byłoby zbyt solidnie, właściwie pierwsze próby (bomba na filarach piwnicy) nie powiodły się. Wyżej doszłoby do uszkodzeń, ale nie było ciężaru, który mógłby się zawalić!
zostało to obliczone bardzo precyzyjnie 8) przez kogo????
Widziałem wydarzenie na żywo (w przypadku drugiej katastrofy) w wiadomościach błyskawicznych, jestem pod wrażeniem! wieczorem drugim okiem patrzyłem na przelatujące samoloty. Tego samego dnia pilot Air France, który właśnie przeszedł na emeryturę, powiedział: „nie da się sterować samolotem z taką precyzją (dla niego)!!, podczas gdy kilku kamicaze, którzy się dowiedzieli, z podręcznika pilota w języku arabskim :: Poza tym to kilogramy papieru i to nie po arabsku, to nie w kilkustronicowej książeczce jest instrukcja obsługi! Na wieżach znajdowała się latarnia naprowadzająca, zakłócenia spowodowane przez radio amatorskie, Egipt również ostrzegł Amerykę 1 lub 2 godziny wcześniej, nikt nie wziął tego pod uwagę, ale co ciekawe, ta informacja została zapomniana
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7

przez słoń » 11/09/06, 10:35

cóż, delikatnie w sprawie „knucia”:


metalowe konstrukcje stopiły się i to blat zmiażdżył całość. Kilkadziesiąt m+ nisko byłoby za solidnie, zresztą pierwsze próby (bomba na filarach piwnicy) nie powiodły się. Powyżej szkody zostałyby wyrządzone, ale nie było wystarczającej masy, aby się zawaliła!
to zostało bardzo dokładnie obliczone przez kogo????


Al Quaida jest nadal dużą organizacją, która zajmowała mnóstwo czasu: obliczenia te nie powinny być zbyt trudne dla inżyniera.
z drugiej strony masa współczesnego samolotu pomnożona przez kwadrat prędkości plus stal uginająca się pod wpływem ognia, to naprawdę dużo energii.

Widziałem wydarzenie na żywo (w przypadku drugiej katastrofy) w wiadomościach błyskawicznych, jestem pod wrażeniem! wieczorem drugim okiem patrzyłem na przelatujące samoloty. Tego samego dnia emerytowany pilot Air France powiedział: „nie da się (dla niego) sterować samolotem z taką precyzją!!, natomiast kilku kamicazów, którzy się uczyli, z instrukcji pilota po arabsku Poza tym to kilogramy papieru i nie po arabsku, nie ma kilkustronicowej broszury zawierającej instrukcję obsługi!


w przypadku wysokości nie jest to zbyt trudne: wysokościomierze są bardzo precyzyjne. w przypadku przylądka, jeśli lot był dobrze przygotowany (być może przez ludzi innych niż męczennicy islamu, którzy byli za sterami) z dokładnym punktem przeprawy, nie powinno to być takie trudne: przez cały dzień piloci skupiają się na pasach startowych! Poza tym, jak sądzę, tak naprawdę nie wiemy, co wydarzyło się w samolocie podczas porwania. może piloci byli zmuszeni wykonać „część pracy”



Na wieżach znajdowała się latarnia naprowadzająca, zakłócenia spowodowane przez radio amatorskie, Egipt również ostrzegł Amerykę 1 lub 2 godziny wcześniej, nikt nie wziął tego pod uwagę, ale co ciekawe, ta informacja została zapomniana


dlaczego nie, po prostu ukryj latarnię w toalecie lub przynieś ją tam kilka minut wcześniej przez innego męczennika!

To powiedziawszy, nadal mam więcej pytań na temat samolotu, który rozbił się w Pentagonie, ale wciąż muszą być ludzie, którzy widzieli przelatujący samolot, prawda?
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Néant
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 298
Rejestracja: 12/02/06, 12:47

przez Néant » 11/09/06, 10:55

Tak, są ludzie, którzy widzieli samolot przelatujący nad Pentagonem, niewielu i są złymi aktorami.

Pozostali widzieli przelot rakiety, a nie samolot…
A w takim razie trzeba być poważnie chorym, żeby uwierzyć, że samolot o wysokości 14 m, wyposażony w dwa reaktory wykonane z tytanu i stali, może wykonać tylko JEDNĄ, pojedynczą dziurę o średnicy 4 m w pięciokącie i przebić pozostałe ściany z tyłu. .Zwłaszcza ściany pancerne.

Tak czy inaczej, musimy przestać wątpić w pewność i dowody.

W PENTAGONIE NIGDY NIE BYŁO SAMOLOTU!

Nawet trawnik jest nienaruszony, nawet nie spalony, ani nawet trochę żółty, cholera...
Nigdy nie wierzyłem w te ataki. Nigdy, oficjalna wersja jest czystą fikcją administracji Busha.

NIGDY NIE BYŁO PRAWDZIWEGO ŚLEDZENIA, NIGDY!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79421
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11084

przez Christophe » 11/09/06, 13:31

Wiedzieliście, że w roku 2000 ponad 10 000 weteranów pierwszej wojny w Zatoce Perskiej zginęło w wyniku słynnego „syndromu Zatoki Perskiej” (prawdopodobnie w wyniku „nowych” pocisków uranowych, wcale nie tak wyczerpanych).…) I ponad 100 000 złożył skargę... pozostając wyraźnie pogardzanym przez władze wojskowe...

Widzisz co mam na myśli ? Kiedy uważamy ludzi za idiotów powyżej pewnego poziomu, wpadają w złość...zwłaszcza gdy zagrożone jest ich zdrowie i życie...

Zatem na 100 000 byłoby bardzo zaskakujące, gdyby nikt nie miał dostępu do rakiet lub dronów Globalhawk…

Mała „analiza” (fałszywych?) filmów udostępnionych przez Pentagon:
https://www.econologie.com/forums/il-faut-sa ... 4-495.html
0 x
Néant
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 298
Rejestracja: 12/02/06, 12:47

przez Néant » 12/09/06, 12:40

Ha, swoją drogą, zapomniałem o tym bardzo ważnym szczególe.

Jeśli niewiele osób interweniuje w tym wątku, dzieje się tak dlatego, że większość ludzi woli nic nie mówić i nie rozmawiać na ten temat z obawy przed konfrontacją z kłamstwem państwa opiekuńczego.

Stwarza to zaburzenie psychiczne dla faceta, który nie ma jaj.
Woli wsadzić głowę w dziurę i wmawiać sobie, że jego opiekuńczy ojciec nie jest kłamcą. A to po to, aby zachować spokój w swoim przytulnym małym kokonie.

W psychologii nazywa się to zaprzeczeniem.
Struś, który wkłada głowę do dziury w oczekiwaniu na lepsze dni.

Dla tych, którzy wahają się z napisaniem posta, wyjdźcie z cienia i zajmijcie stanowisko, wyróbcie sobie opinię, nie ma znaczenia jaką, niech w tym wyborze poprowadzi Was własna inteligencja.

Nie wolno nam marzyć, zaprzeczanie to podsycanie kłamstw, to zachęcanie do kłamstwa. Kto nic nie mówi, ten się zgadza...
Jeśli chcesz lepszych dni, musisz przestać żyć w kłamstwach, nie można wykluczyć ryzyka, że ​​odetniesz głowę i pozostanie ona w dziurze na wieki.

Niemniej jednak nie możemy zapominać, że FBI nie uznaje Osamy bin Ladena za winnego, a jedynie go podejrzewa.

Przestań milczeć!!! nie puszczaj kości!!!
W sprawie 11 września jest zbyt wiele szarych obszarów, a tam, gdzie jest poważnie, tragedia ta warunkuje światową politykę.
Wojny w Iraku i Libanie z pewnością nie są usprawiedliwione, terroryzm dokonywany w Al-Kaidzie jest moim zdaniem ogromnym spiskiem, którego ostatecznym celem jest zawłaszczenie zasobów energetycznych krajów arabskich.
USA wytwarzają jedynie 3% swojego zużycia energii.
Są suche...
Nie zapomnij o tych typowo buszowskich słowach
===> oś zła
===> nowy porządek świata
===> szkody uboczne

Z jednej strony Bóg, a z drugiej Allah, polityka światowa to zdecydowanie nonsens...

Zamiast chować głowę w piasek, przyjrzyj się bliżej szkodom ubocznym.
http://www.youtube.com/watch?v=rOfBfjE56vQ
Musimy przestać nie chcieć stanąć twarzą w twarz z prawdą i mieć opinie zniekształcone przez nierealistyczną telewizję.

Proszę bardzo, staram się być miły, ale nie potrafię być miły dla ludzi, którzy nie mają zdania i nie wypowiadają się na ten temat. To niemożliwe.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 121