Przechwytywanie i przechowywanie raportu CO2 IPCC

Ropa, gaz, węgiel, energia jądrowa (PWR, EPR, fuzja gorąca, ITER), elektrociepłownie gazowe i węglowe, kogeneracja, trójgeneracja. Peakoil, zubożenie, ekonomia, technologie i strategie geopolityczne. Ceny, zanieczyszczenie, koszty ekonomiczne i społeczne ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 10/08/06, 13:24

Słoń napisał:przechowywany w ten sposób C02, co z nim robimy? bańki dla perriera?



Pokarm dla planktonu…. dobrze byłoby przynajmniej rzucić okiem na dokumenty, które umieściłem w Internecie… :płakać:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6




przez Cuicui » 10/08/06, 21:08

Targol napisał: wydaje się, że niektórzy są zdania, że ​​JPP jest czasami w złej wierze na Iter...


Co to dokładnie oznacza? Proszę o przytoczenie faktów
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 11/08/06, 09:32

Cuicui napisał:
Targol napisał: wydaje się, że niektórzy są zdania, że ​​JPP jest czasami w złej wierze na Iter...


Co to dokładnie oznacza? Proszę o przytoczenie faktów


http://forums.futura-sciences.com/thread69150-4.html (patrz na przykład post nr 63 i następne).
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 11/08/06, 09:42

Przepraszam ale stwierdzam że JPP (oprócz innych usterek) ogólnie wykazuje rażący brak bezstronności...i to go bardzo boli, nawet jeśli uda mu się przekonać wielu zwolenników...
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 11/08/06, 09:49

Christophe napisał:Przepraszam JPP ogólnie wykazuje rażący brak bezstronności...i to go bardzo boli, nawet jeśli uda mu się przekonać wielu zwolenników...


Tak jest często w przypadku błyskotliwych umysłów. Mając rację, w końcu myślą, że tak jest zawsze i odrzucają wszelką krytykę lub kwestionowanie ich „świętego słowa”.

Nie znam tego pana iz powodu mojej ograniczonej znajomości fizyki nie jestem w stanie ocenić trafności jego uwag. Z drugiej strony widzę, że styl tych pism (artykuły, udział w wątkach dyskusyjnych) świadczy o wielkim zaufaniu do niego i poczuciu trzymania się PRAWDY, co czasem jest trochę irytujące.

Teraz może to wina kosmitów, którzy wszczepili jej model implantu „Mam melona v3.0” : Mrgreen:
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 11/08/06, 09:56

Nie znam tego pana iz powodu mojej ograniczonej znajomości fizyki nie jestem w stanie ocenić trafności jego uwag. Z drugiej strony widzę, że styl tych pism (artykuły, udział w wątkach dyskusyjnych) świadczy o wielkim zaufaniu do niego i poczuciu trzymania się PRAWDY, co czasem jest trochę irytujące.


Dokładnie, a oto moja opinia na temat postaci:

Czytając jego stronę i po kilku wymianach e-mailowych, mamy większe wrażenie, że JPP jest kk1 sfrustrowany, paranoiczny, przekupny, megaloman z pogranicza i nierzetelny (nie szanuje swoich słów) ale nie jest to sprzeczne z „błyskotliwym umysłem”…

Oto moje wrażenie w porównaniu z kilkoma wymianami zdań, które z nim odbyłem w tej chwili… I nie mówię nawet o jego książkach o UFO…

W każdym razie to wszystko jest HS w porównaniu do CO2! Więc albo stworzymy temat na temat "The JPP Myth" albo porozmawiamy o CO2! DZIĘKI :)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 11/08/06, 10:12

Targol napisał:Teraz może to wina kosmitów, którzy wszczepili jej model implantu „Mam melona v3.0” : Mrgreen:


Hihihi Nawet nie złapałem Melona :) wersja 3.0 mué ... nie, myślę, że jest potężniejsza niż to ... Powiedziałbym raczej „Melon Vista” : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
królikheran
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 7
Rejestracja: 07/08/06, 22:16
Lokalizacja: Aveyron




przez królikheran » 19/08/06, 15:40

Chciałbym zobaczyć doktorów na święcie Co2 ordynansa

ale oprócz wszystkiego, co rośliny magazynują jako CO2
czy nie ma sposobu na wykorzystanie węgla w postaci stałej we włóknie na przykład w końcu o co mi chodzi :zaszokować:

nie ma genialnego chemika, który znalazłby sposób na zrobienie czegokolwiek innego niż bąbelki w perrierze i pożywieniu, aby roślina mogła uwolnić gaz bez zaniedbania w naszej atmosferze :x
0 x
Avatar de l'utilisateur
Philippe Schutt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1611
Rejestracja: 25/12/05, 18:03
Lokalizacja: Alzacja
x 33




przez Philippe Schutt » 19/08/06, 18:58

rabbitheran napisała:ale oprócz wszystkiego, co rośliny magazynują jako CO2
czy nie ma sposobu na wykorzystanie węgla w postaci stałej we włóknie na przykład w końcu o co mi chodzi :zaszokować:

nie ma genialnego chemika, który znalazłby sposób na zrobienie czegokolwiek innego niż bąbelki w perrierze i pożywieniu, aby roślina mogła uwolnić gaz bez zaniedbania w naszej atmosferze :x

+1
przy tym wszystkim, co wiemy, jak odzyskiwać i sprzedawać, od piasku z Oklahomy po skórki cytryny lub górskie powietrze w puszkach, jest to dość rozczarowujące! : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
królikheran
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 7
Rejestracja: 07/08/06, 22:16
Lokalizacja: Aveyron




przez królikheran » 19/08/06, 23:55

nie chodzi o to, że chcę nadać temu gazowi wartość rynkową

ale raczej szukał rozwiązania, które byłoby zrozumiałe dla zwykłych śmiertelników : Evil: który będzie mógł ruszyć swoją wielką dupą tylko wtedy, gdy znajdzie w tym zainteresowanie, jak budowanie domów czy cokolwiek innego

ponieważ zrównoważyłem CO2 sześć stóp pod ziemią, aby znaleźć trochę równowagi w obiegu tego gazu i tylko dlatego, że nie może tego zrobić bez masowej świadomości i zainteresowania tej masy :|

Chcę przywrócić równowagę pod ziemią, ale kilku ekologów lub wszechstronni zieloni nie będą w stanie nic z tym zrobić :płakać:
0 x

Wróć do „Energie kopalne: ropa, gaz, węgiel i energia jądrowa (rozszczepienie i synteza jądrowa)”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 186