Johnson silnik magnetyczny

Innowacje, pomysły lub patenty na rzecz zrównoważonego rozwoju. Spadek zużycia energii, redukcja zanieczyszczeń, poprawa wydajności lub procesów ... Mity lub rzeczywistość o wynalazkach z przeszłości lub przyszłości: wynalazki Tesli, Newmana, Perendeva, Galeya, Beardena, cold fusion ...
Bibiphoque
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 749
Rejestracja: 31/03/04, 07:37
Lokalizacja: Bruksela

Johnson silnik magnetyczny




przez Bibiphoque » 27/08/04, 13:34

:P
Tutaj jest link, http://www.rexresearch.com/johnson/1johnson.htm' target='_blank'>http://www.rexresearch.com/johnson/1johnson.htm

To naprawdę możemy powiedzieć, że jest to nadmierna jedność!!! B) 0 w wejściu i to, co chcemy uzyskać na wyjściu w zależności od rozmiaru

Poza tym zbudowanie go nie wydaje się zbyt skomplikowane... jeśli oczywiście masz narzędzia!
:P
Co o tym sądzisz?
A+
0 x
To nie dlatego, że zawsze mówił, że to niemożliwe, że nie powinniśmy próbować :)
Rulian
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 686
Rejestracja: 02/02/04, 19:46
Lokalizacja: Caen




przez Rulian » 27/08/04, 19:01

Tak... To nie będzie pierwszy silnik z trwałym polem magnetycznym. Generalnie to nie działa (zobacz eksperymenty SMOT Naudina).

Powinien spróbować.
0 x
Bibiphoque
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 749
Rejestracja: 31/03/04, 07:37
Lokalizacja: Bruksela




przez Bibiphoque » 30/08/04, 14:53

;)
Witam,
Zbudował go nawet w celu opatentowania! Więc to działa!
A+
0 x
To nie dlatego, że zawsze mówił, że to niemożliwe, że nie powinniśmy próbować :)
Blasil10
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 17
Rejestracja: 20/11/04, 16:37




przez Blasil10 » 05/09/05, 14:10

To połączenie jest bardzo interesujące! który właśnie obejrzałem... ale nie wczoraj! <_
Tak, rzeczywiście wydaje się, że działa „sam” i zaczyna działać samoistnie, gdy dwie zewnętrzne części się łączą. Trzy elementy równolegle: zespoły z magnesami odlanymi w masie, jak się wydaje. łącznie z dwiema częściami zewnętrznymi. Wygląda na to, że nie ma żadnego zewnętrznego połączenia elektrycznego..? wydaje się zbyt dobrze, aby nie chcieć tego sprawdzić :huh: .. całość kręci się z określoną prędkością ..moc?? może prowadzić do wielu rzeczy...? W każdym razie montaż specjalistyczny lub super „złota rączka”!!
0 x
Bibiphoque
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 749
Rejestracja: 31/03/04, 07:37
Lokalizacja: Bruksela




przez Bibiphoque » 05/09/05, 14:58

Witam,
Problem z tym filmem polega na tym, że jest to zbliżenie genu, nie ma dowodu na to, że za nim nie stoi system treningowy, <_< <_< jeśli zamiast kręcić w trybie nieruchomym, odsunęli się dalej i odwróciłem maszynę, ale nie w zbliżeniu, a potem wracając do zbliżenia, byłoby to naprawdę intrygujące, ale tam, sory, zbyt łatwo to sfałszować. :P :P :P
@ + B)
0 x
To nie dlatego, że zawsze mówił, że to niemożliwe, że nie powinniśmy próbować :)
Blasil10
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 17
Rejestracja: 20/11/04, 16:37




przez Blasil10 » 05/09/05, 22:33

B) to prawda ... to wszystko :D

Wszystko jest możliwe .... ;)
0 x
Avatar de l'utilisateur
Jean-Francois
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 85
Rejestracja: 27/11/04, 00:18
Lokalizacja: Poitiers w Vienne




przez Jean-Francois » 05/09/05, 23:09

w dodatku został wycięty (wideo) w czasie, gdy urządzenie zwalniało i co zabawne, obok urządzenia znajduje się kilka narzędzi

zawoalowane voilou :P
0 x
Jeff mnie rodzi się z laską w jednej ręce i stanowiska spawalniczego w innym :-)
... ______
... / ______ \
. (00 00 = H =)
..IiI "" "" "" .. III Vraoummm !!!!!
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79368
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11062




przez Christophe » 05/09/05, 23:19

Zamiast tego skupmy się na tym, co działa: domieszkowanie HVB i/lub Pantone wodą... W przeciwnym razie za 10 lat ryzykujemy, że nie zrobimy kroku naprzód... Co o tym sądzisz?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Jean-Francois
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 85
Rejestracja: 27/11/04, 00:18
Lokalizacja: Poitiers w Vienne




przez Jean-Francois » 06/09/05, 00:51

econology napisał:Zamiast tego skupmy się na tym, co działa: domieszkowanie HVB i/lub Pantone wodą... W przeciwnym razie za 10 lat ryzykujemy, że nie zrobimy kroku naprzód... Co o tym sądzisz?

Myślę, że masz całkowitą rację :rolleyes: :rolleyes: ..... cóż, wracam, żeby rozwiązać mój problem z montażem Pantone przed filtrem powietrza (grrrr, ten młyn drogowy jest popsuty)
0 x
Jeff mnie rodzi się z laską w jednej ręce i stanowiska spawalniczego w innym :-)

... ______

... / ______ \

. (00 00 = H =)

..IiI "" "" "" .. III Vraoummm !!!!!
SAVOY73
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 22
Rejestracja: 03/10/05, 13:45




przez SAVOY73 » 03/10/05, 14:01

Myślę, że jak na ludzi, którzy chcą coś zmienić, jesteś dziwnie konserwatywny.
„Nie widzimy tyłu maszyny…”, a zatem nie dowodzi to ani jednej, ani drugiej strony… W tym przypadku
rodzaju rozumowania, nadal byśmy uważali, że coś cięższego od powietrza nie może latać...

Trochę mniej podejrzeń, a więcej ciekawości i życzliwości, byłoby dobrze.

Jeśli chodzi o cenę... którą widziałem w innym poście... Czy wiesz, że domowy generator o mocy 20 kW kosztuje
za 7000 euro? ....I płaczesz, bo chłopaki mają nieszczęście zaoferować generator
używając tego procesu dla 10 000 nieszczęsnych roros?

Bądź poważny.


Nie spędza się 30 lat życia na udowadnianiu czegoś wyłącznie w celu oszukiwania ludzi.

Myślę, że musimy podejść do nich, narobić hałasu i nakłonić ich do wyraźniejszych demonstracji
bardziej jasne... albo... Systematycznie nie ufaj wszystkiemu... Uważam to za wstyd i równie sekciarskie
lobby energetyczne i naukowe, przeciwko któremu protestujemy...
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Innowacje, wynalazki, patenty i pomysły na zrównoważony rozwój”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 120