Krytycy niebezpieczeństwa globalnego ocieplenia

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
freddau
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 641
Rejestracja: 19/09/05, 20:08
x 1

Krytycy niebezpieczeństwa globalnego ocieplenia




przez freddau » 20/05/06, 10:42

Krytycy niebezpieczeństwa globalnego ocieplenia kontratakują w Stanach Zjednoczonych poprzez telewizyjną kampanię reklamową zarzucającą ekologom i niektórym naukowcom alarmizm.

Ofensywa ta zbiega się z nadchodzącym wydaniem filmu dokumentalnego „Niewygodna prawda”, w którym były wiceprezydent Demokratów Al Gore ostrzega przed zagrożeniami spowodowanymi globalnym ociepleniem spowodowanym emisjami gazów cieplarnianych, w tym dwutlenek węgla (CO2) powstający w wyniku spalania węglowodorów i węgla.


Przeciwnie, autorzy kampanii reklamowej wrogo nastawieni do ekologów bronią korzyści ekonomicznych paliw kopalnych.

Jedna z dwóch 60-sekundowych reklam kończy się obrazem małej dziewczynki dmuchającej w dmuchawiec w bukolicznym otoczeniu, podczas gdy żeński głos mówi: „Dwutlenek węgla nazywamy zanieczyszczenie, nazywamy to źródłem życia. ”

W komunikacie tym podkreślono „często pomijane zalety wytwarzania energii wytwarzającej CO2”, takie jak transport, ogrzewanie, oświetlenie i ogólna poprawa jakości życia.

Drugi spot koncentruje się na „rozbieżności między niektórymi mediami dotyczącymi topnienia lodowców a rzeczywistością naukową”.

Kampania została zainicjowana przez Competitive Enterprise Institute, ultra konserwatywny instytut badawczy i grupę lobbystów w pobliżu administracji Busha.

„Twierdzenie, że rośnie ryzyko katastrofy klimatycznej spowodowanej paliwami kopalnymi, jest bezpodstawne” - powiedział w oświadczeniu Marlo Lewis, ekspert polityki ochrony środowiska w instytucie. .
0 x
freddau
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 641
Rejestracja: 19/09/05, 20:08
x 1




przez freddau » 20/05/06, 10:43

Podaj mi kij baseballowy.
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 7005
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2927




przez gegyx » 20/05/06, 11:42

Po wojnach o osobiste interesy grupy, modyfikacje w szkolnych książkach i budżetach, aby zatrzeć tezy o ewolucjonizmie, akt patriotyczny, teraz negatyzm zanieczyszczenia, „sekcja Buscha” może udzielać lekcji etyki na świecie… I możliwość krytykowania znoszenia irańskich ubiorów wykiełkowała umysły fanatycznych zakonników, którzy niestety mają władzę.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Pollux
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 164
Rejestracja: 07/05/06, 23:08
Lokalizacja: Paryż
x 1




przez Pollux » 20/05/06, 23:13

kij baseballowy to dobry pomysł, ale jest ich zbyt wiele! : Evil:

Mam nadzieję, że naród amerykański nie da się zwieść tej dezinformacji, ale obawiam się. wciąż dwukrotnie wybrali krzak! :zaszokować:

czy możemy zaatakować osoby odpowiedzialne za tę kampanię za zbrodnie przeciwko ludzkości lub zagrażające życiu innych osób, lub jakikolwiek inny sposób oszustwa? Sprawa może wydawać się zbyt daleko idąca, ale w Stanach Zjednoczonych narzeka ... nie jest źle, że robi się z tego wielki bałagan w mediach. zwłaszcza jeśli zielone wygrywają proces!

nie trać nadziei, trend dotyczy ekologów. i nie sądzę, że ludzie pierwszej światowej potęgi mogą być tak źle poinformowani.

@+
Pollux
0 x
krytyka jest konieczne, ale wynalazek ma zasadnicze znaczenie, ponieważ w żadnym wynalazku jest krytyka konwencji ...
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 21/05/06, 01:05

czy możemy zaatakować osoby odpowiedzialne za tę kampanię za zbrodnie przeciwko ludzkości lub zagrażające życiu innych osób, lub jakikolwiek inny sposób oszustwa? Sprawa może wydawać się zbyt daleko idąca, ale w Stanach Zjednoczonych narzeka ... nie jest źle, że robi się z tego wielki bałagan w mediach. zwłaszcza jeśli zielone wygrywają proces!



Wierzę, że Eskimosi z Alaski lub Grenlandii zaatakowali (lub będą) rząd Stanów Zjednoczonych za zniszczenie ich środowiska (kwaśne deszcze, topnienie wiecznej zmarzliny, topnienie kry lodowej, gdzie zniknięcie niedźwiedzia polarnego ... itp.), ponieważ oni (USA) nie chcieli podpisać protokołu z Kioto. Nie wiem, gdzie jest procedura, ale jeśli istnieje przekonanie, może to zmienić niektóre rzeczy, chociaż lobby są tak potężne, że nie przeraża ich niewielka grzywna w wysokości kilku milionów dolarów.
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 21/05/06, 08:06

Pollux napisał:kij baseballowy to dobry pomysł, ale jest ich zbyt wiele! : Evil:

Mam nadzieję, że naród amerykański nie da się zwieść tej dezinformacji, ale obawiam się. wciąż dwukrotnie wybrali krzak! :zaszokować:
i nie sądzę, że ludzie pierwszej światowej potęgi mogą być tak źle poinformowani.

@+
Pollux


Cześć
Weź nietoperza Acomic : Mrgreen:

Jeśli oszukują, są oszukani, to jest najgorsze, spójrz na texas lub oregon, a zobaczysz, czym jest „acculture”. : Evil:

Przeciętny Amerykanin pyta uniquement z jego kanałem telewizyjnym; nie sądzę, że zmiażdżone psy i Santa Barbara to naprawdę informacja. Świat zatrzymuje się na granicach swoich hrabstw (państwa dla najbardziej zaawansowanych). : Evil:

@+
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)
To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
Sat-va
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 15
Rejestracja: 11/03/06, 10:55




przez Sat-va » 21/05/06, 10:23

Cześć,
Jestem pesymistą dla narodu amerykańskiego :płakać:
adolphe hitler powiedział, że im większe kłamstwo, tym więcej ludzi w to wierzy. :x
0 x
niewiedza pozwala Menner owce lub chcemy.
freddau
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 641
Rejestracja: 19/09/05, 20:08
x 1




przez freddau » 21/05/06, 10:59

Nawet w Niemczech był opór. W Stanach też są.

Uogólnienie nie jest dobre, to właśnie Hittler zrobił z Żydami, oprócz powiedzenia czegokolwiek.
A posiadanie jednej myśli jest również niebezpieczne.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79460
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097




przez Christophe » 21/05/06, 12:36

Lamentable ... to przypomina mi małą zagadkę: „Jaka jest różnica między lobbystą a działaczem na rzecz środowiska?”

Odpowiedź: „Pierwsze życie i ogólnie nie drugie”

Odpowiedź należy bez wątpienia dopracować ...
Ostatnio edytowane przez Christophe 21 / 05 / 06, 12: 54, 1 edytowany raz.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79460
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097




przez Christophe » 21/05/06, 12:37

sam-va napisał:adolphe hitler powiedział, że im większe kłamstwo, tym więcej ludzi w to wierzy. :x


LOL i powiedział, że przed czy po pożarze Reichstagu?
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 108