Plik koniec oleju na France 2 z Pantone wideo

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Avatar de l'utilisateur
lau
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 814
Rejestracja: 19/11/05, 01:13
Lokalizacja: Vaucluse

Plik koniec oleju na France 2 z Pantone wideo




przez lau » 24/04/06, 14:09

0 x
Liczba cząsteczek w kropli wody jest równa liczbie kropli, który zawiera Morza Czarnego!
Avatar de l'utilisateur
BiOman
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 11
Rejestracja: 29/03/06, 12:14
Lokalizacja: Lozère




przez BiOman » 24/04/06, 17:48

: Arrow: Co myśleć o tym filmie?
Z jednej strony dobrze jest reklamować system pantone w wiadomościach o godzinie 13:XNUMX...
Z drugiej strony co za bzdury!!! Pan Pochon twierdzi, że dzięki pantone: „już nie tworzymy zanieczyszczeń”, może trochę przesadzone, że… (jak Rulian to zobaczy, to zwariuje!)
Jako nowicjusz pantone mogę się mylić, ale nigdy wcześniej nie słyszałem o iskrach w reaktorze. :zaszokować: . Z drugiej strony bez wątpienia pantone to wynalazek, który rozpali iskry...
0 x
Ludzie muszą zrozumieć, że są częścią ekosystemu, tak jak wszystko, co żyje na ziemi, zanim będzie za późno...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79438
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11090




przez Christophe » 24/04/06, 17:56

Dla tych, którzy przegapili, myślę, że był to ten film: https://www.econologie.com/articles.php?lng=fr&pg=1961
0 x
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 24/04/06, 18:02

BiOman pisze:: Będąc nowicjuszem pantone, mogę się mylić, ale nigdy wcześniej nie słyszałem o iskrach w reaktorze :zaszokować: , ,


powitanie

Nigdy nie włożyłem głowy w pantone (jest za mały) : Lol: ;ale zapewniam, że na wyjściu są łuki elektryczne, więc pewnie iskry w reaktorze.

Na dobrze działającym domieszkowaniu wodą słyszymy odgłos „piasku”, którego nic poza łukami elektrycznymi nie jest w stanie wytłumaczyć.

@+
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)
To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
Avatar de l'utilisateur
geotrouvetout
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 108
Rejestracja: 18/09/05, 21:10
Lokalizacja: 76




przez geotrouvetout » 25/04/06, 00:28

Witam,

połączenie pary i elektryczności statycznej, być może starożytne, ale wydaje się, że jest to ten sam proces w reaktorze Pantone.

http://www.patrimoine.polytechnique.fr/ ... trong.html

GEO : Idea: .
0 x
Avatar de l'utilisateur
BiOman
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 11
Rejestracja: 29/03/06, 12:14
Lokalizacja: Lozère




przez BiOman » 25/04/06, 12:28

Dziękuję zac za odpowiedź i przywrócenie mnie na swoje miejsce jako nowicjusza. Wciąż muszę się wiele nauczyć na ten temat, chociaż spędzam dużo czasu na dokumentowaniu siebie i próbowaniu zrozumienia procesu pantone.
Teraz jestem chętny na wszelkie informacje wyjaśniające, jak i dlaczego w reaktorze występują łuki elektryczne...
Na dobrych warunkach, witam.
0 x
Ludzie muszą zrozumieć, że są częścią ekosystemu, tak jak wszystko, co żyje na ziemi, zanim będzie za późno...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79438
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11090




przez Christophe » 25/04/06, 13:36

Zac napisał:ale zapewniam, że na wyjściu są łuki elektryczne (...)

Na dobrze działającym domieszkowaniu wodą słyszymy odgłos „piasku”, którego nic poza łukami elektrycznymi nie jest w stanie wytłumaczyć.


W porządku... Jestem bardziej niż sceptyczny co do tego.

Czy sami zauważyliście to zjawisko lub wyczytaliście to w sieci (między innymi na ten temat forum przez Andrzeja)?

Jeśli sam to widziałeś, co pozwala ci tak formalnie stwierdzić, że w reaktorze są łuki lub nawet elektryfikacja/jonizacja gazów?.... Jeśli nie widziałeś, nie widziałeś, skąd wiesz? Mierzyłeś coś? Jeśli tak to co i gdzie?

Co do odgłosu "piaskowania" to po pierwsze nie wiem co to znaczy (szum piasku =?) ale też nie rozumiem jak można to słyszeć przy pracującym silniku (tak dobrze głośniej). Tutaj znowu używasz warunków André ...

W każdym razie tylko analiza modalna mogłaby potwierdzić lub obalić ten „szum”… to kto ci powie, że to nie pręt trzęsie się w reaktorze?
0 x
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 25/04/06, 15:29

Econology napisał:
Zac napisał:ale zapewniam, że na wyjściu są łuki elektryczne (...)

Na dobrze działającym domieszkowaniu wodą słyszymy odgłos „piasku”, którego nic poza łukami elektrycznymi nie jest w stanie wytłumaczyć.


W porządku... Jestem bardziej niż sceptyczny co do tego.

Czy sami zauważyliście to zjawisko lub wyczytaliście to w sieci (między innymi na ten temat forum przez Andrzeja)?

Jeśli sam to widziałeś, co pozwala ci tak formalnie stwierdzić, że w reaktorze są łuki lub nawet elektryfikacja/jonizacja gazów?.... Jeśli nie widziałeś, nie widziałeś, skąd wiesz? Mierzyłeś coś? Jeśli tak to co i gdzie?

Co do odgłosu "piaskowania" to po pierwsze nie wiem co to znaczy (szum piasku =?) ale też nie rozumiem jak można to słyszeć przy pracującym silniku (tak dobrze głośniej). Tutaj znowu używasz warunków André ...

W każdym razie tylko analiza modalna mogłaby potwierdzić lub obalić ten „szum”… to kto ci powie, że to nie pręt trzęsie się w reaktorze?


powitanie

Po odpowietrzeniu biegnąc w pantone (na nowym pantone kładę rękę na rurze wylotowej, blokuję maksymalnie wlot powietrza i przyspieszam; po czasie, który idzie od 2 /3 sekund do 4/ 5 minut rura nagle nagrzewa się, silnik zaczyna hałasować, brudzi się, pojawia się czerwona sadza, pojawia się zapach ozonu).
Dla mnie to znak, że pantone działa.

Więc po tym zwolnieniu chciałem zrozumieć; nasze pomiary z métrixem nie dały niczego rozstrzygającego, mój przyjaciel wpadł na głupi, ale genialny pomysł. Zastąp wąż, którego użyliśmy do połączenia dwóch kawałków miedzi, przezroczystym wężem ogrodowym (spalił się po 20 km); Ale to pozwoliło nam zobaczyć, że iskry są całkiem białe. : Idea: zrobiliśmy test w nocy w dzień nic nie widzimy!

Jeśli chodzi o odgłos „piaskowania”, jeśli korzystałeś już z piaskarki, jest to bardzo charakterystyczny dźwięk, którego nie da się zapomnieć. Ten dźwięk pojawia się, gdy pantone działa optymalnie (trzeba od razu zwolnić, samochód przyspiesza, jak z turbo).
Kiedy otworzysz reaktor, który pracował w takich warunkach, zobaczysz „uderzenia” w rdzeń, które wyglądają jak ślad pozostawiony na śmigle wnękowym.

Mam nadzieję, że odpowiedziałem na twoje pytania, jeśli nie narzekasz : Mrgreen:
@+
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)

To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79438
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11090




przez Christophe » 25/04/06, 17:02

MMMmmm ... super ciekawe tam są Twoje informacje ... potwierdza pewną hipotezę wstrząsów przez kompresję / dekompresję płynu przy dużej prędkości (hipoteza wystawiona przez inżyniera Airbusa ...)

Masz może zdjęcie "dziury"? (w razie potrzeby e-mailem)
0 x
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 25/04/06, 17:47

resalut

zdjęcie nic nie da (nie mam możliwości robienia makr) a oprócz tego jedynego jakie mam to nie mogę wstawić na posta, ale następnym razem jak rozbiorę to ci wyślę i wyślesz go do studiujesz.

@+
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)

To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 159