Guy VS Obamat, słabe ogniwa forum, kto powinien zostać?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.

Kto powinien zostać?

Możesz wybrać 1 opcja

 
 
Sprawdź wyniki
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16183
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5263

Re: Facet kontra Obamat, słabe ogniwa forum, kto powinien zostać?




przez Remundo » 17/03/24, 19:44

GuyGadeboisLeRetour napisał:Więc podwójnie histeryczny dupku, dasz sobie jakieś ostrzeżenia? Wynoś się, mały represjonowany homo... : Wink: : Mrgreen:

GuyGadeboisLeRetour napisał:A Ty, żartujesz sobie z „czujnymi sąsiadami”? Przeciwko kobietom (tym draniom...), oczywiście, kiedy stracisz jaja... : Mrgreen:

och, spójrz, zadowolony z siebie urwis próbuje rozmawiać o źle umiejscowionych gonadach i przemocy wobec kobiet w stosunku do mnie.
0 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14979
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4371

Re: Facet kontra Obamat, słabe ogniwa forum, kto powinien zostać?




przez GuyGadeboisTheBack » 17/03/24, 20:10

:zaszokować: Cholera, wygląda jak klon Innego. Więc to naprawdę jest zaraźliwe!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16183
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5263

Re: Facet kontra Obamat, słabe ogniwa forum, kto powinien zostać?




przez Remundo » 17/03/24, 21:31

Ty fałszywa suko, LFIste gówno, zamknij się, dupku!
0 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16183
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5263

Re: Kampania seksualna AdopteUnMec! Feminizacja naszego społeczeństwa?




przez Remundo » 17/03/24, 21:34

Guy Gnôle des bois to nic innego jak stara skrobaczka z bidetu, na którą od wieków zalegał kamień, śmierdząca fermentacją bękarskich łusek z pokolenia na pokolenie przez wszystkie otwory cuchnącej kanalizacji.

Uważajcie, jestem strażnikiem, nie jestem tolerancyjny i walczę z wszelkim faszyzmem!
0 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16183
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5263

Re: Kampania seksualna AdopteUnMec! Feminizacja naszego społeczeństwa?




przez Remundo » 17/03/24, 21:38

Ahmed napisał:Zaprzestań przewagi, nawet jeśli rozpoznam twoje talenty! Zachęcam Was oboje do (dużo) więcej umiar... Roll:

Ce forum brudni, skrajnie prawicowi zdrajcy, putynofile, biorę na siebie sprzątanie z wysokości moich postępowych wartości i moich błyskotliwych wybuchów. Daję sobie więc boskie i wieczne prawo do wkurzania wszystkich, naszczania im na tyłki i pokazywania w toalecie moich świeżo uformowanych kup, jeśli mam na to ochotę.

Zatem z wysokości mojej elegancji z prestiżem, który mi tak odpowiada, proszę o głowy wszystkich, którzy mnie denerwują i których znajduję po złej stronie klamki zgodnie z moimi złudzeniami i moimi obelgami!

Ahmed, jako lewicowy degrowtysta, nawet jeśli nie jestem w stanie zrozumieć twoich zdań, ponieważ ograniczam się do bycia zaciekłym wojownikiem przeciwko niedoskonałemu trybowi łączącemu DC, uczyniłbym cię moją prawą ręką do oczyszczenia tego szamba, przynajmniej mniej twojego niejasny i intelektualny styl kontrastuje z moimi podłymi obelgami, ale nasze sprawy są zbieżne i szlachetne!

Cholera, jestem teraz spragniony, szybko DC (podwójny calvados) i glu i glu.
1 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14979
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4371

Re: Facet kontra Obamat, słabe ogniwa forum, kto powinien zostać?




przez GuyGadeboisTheBack » 18/03/24, 01:19

DC stał się równie szalony jak Szalony Inny!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16183
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5263

Re: Facet kontra Obamat, słabe ogniwa forum, kto powinien zostać?




przez Remundo » 18/03/24, 07:50

Zamknij się, draniu!
0 x
Obraz
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Re: Facet kontra Obamat, słabe ogniwa forum, kto powinien zostać?




przez Christophe » 18/03/24, 08:00

Potwierdzam: sam tytuł tematu spowodował zniekształcenie tego tematu... :zaszokować:
1 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16183
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5263

Re: Facet kontra Obamat, słabe ogniwa forum, kto powinien zostać?




przez Remundo » 18/03/24, 08:46

GuyGadeboisLeRetour napisał:DC stał się równie szalony jak Szalony Inny!

Jestem tylko lustrem twojego szaleństwa, jestem DC, podwójnym dupkiem, podwójnie irytującym, głupim, podwójnym gównem, podwójną łydką, podwójnym kapeluszem, podwójnym szaleńcem!!...

A więc ty psychopato, czy zaczynasz rozumieć, że jesteś całkowicie pozbawionym szacunku i niesłyszalnym szaleńcem?

Jakim cudem Christophe wciąż pozwala ci go tutaj otworzyć?

Lepiej zamknij swoje gówno, dla ogólnego zdrowego rozsądku forum ?

A może czujesz się, jakbyś znalazł się na ziemi podbitej, skoro kilkadziesiąt nieprzytomnych osób głosowało za tym, żebyś tu został i wypluwał swoje kwasowo-zasadowe wymiociny, które miały świadczyć o Twojej ogromnej mądrości i czystości duszy?

Czy znajdzie się złoty środek, w którym przestaniesz się pierdolić i wreszcie zaczniesz szanować swoich rozmówców?

Co, ty głupi, bekający lewicowiec w czerwono-brązowej koszuli?
2 x
Obraz
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Re: Facet kontra Obamat, słabe ogniwa forum, kto powinien zostać?




przez Christophe » 18/03/24, 09:45

Mamy więc odpowiedź: ta dwójka musi się wydostać... 8) 8) 8)

Cholera, więc jest to decyzja skrajnie faszystowska? Wreszcie trochę spójności w tym "brudnym forum co śmierdzi brązowym gównem” (choć jest zupełnie odwrotnie)! Wybierz małą wersję 49.3 2.0! Poplecznicy Macrona powinni to docenić!

: Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:
1 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 146