Guy VS Obamat, słabe ogniwa forum, kto powinien zostać?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.

Kto powinien zostać?

Facet
29
71%
Obamot
4
10%
Żadne z tych 2, zdecydowanie dają! Rozdrażniony!
8
20%
 
Wszystkich głosów: 41
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9861
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2684

Re: Facet kontra Obamat, słabe ogniwa forum, kto powinien zostać?

przez sicetaitsimple » 19/03/24, 17:55

Christophe napisał:Nadal mam trochę pretensji do Did67, który poczuł się urażony pewnymi komentarzami, które były zbyt przesadzone jak na jego „estremdrouatowy” gust… po prostu zapomniał o tym bez tego forum, ogród warzywny leniwego człowieka (i jego książki) mogły nigdy nie ujrzeć światła dziennego. Nie chowam urazy, ale mimo to... to nie było zbyt mądre zachowanie...

I odwrotnie, obecność Didiera w głównym wątku „ogrodu warzywnego leniwego człowieka” i mnogość wątków „satelitarnych” poświęconych ogrodowi warzywnemu w ogóle od kilku lat przyciąga ruch, który moim zdaniem jest znaczący na Econologie.
Piłka wszędzie w centrum?
1 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79396
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11078

Re: Facet kontra Obamat, słabe ogniwa forum, kto powinien zostać?

przez Christophe » 19/03/24, 18:56

Jeśli tak mówisz... nie jestem pewien, czy skala jest uczciwa!

Kto pojawił się w telewizji i był pierwszy na Amazonie pod względem sprzedaży książek, przynajmniej pośrednio, dzięki temu forum ?

Cóż, szkoda go, najwyraźniej jest nowy forum "warzywo"...
1 x
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9861
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2684

Re: Facet kontra Obamat, słabe ogniwa forum, kto powinien zostać?

przez sicetaitsimple » 19/03/24, 20:17

Christophe napisał:Cóż, szkoda go, najwyraźniej jest nowy forum "warzywo"...

Zerkam na to od czasu do czasu.. Przynajmniej jest skupiony na temacie i nie kłócimy się o to....Tak jak wcześniej w Econologie.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28731
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Facet kontra Obamat, słabe ogniwa forum, kto powinien zostać?

przez Obamot » 28/04/24, 15:49

GuyGadeboisLeRetour napisał:
gegyx napisał:Moulin Rouge bez...

Demoniczna akcja => najbliższa przyszłość będzie krwawa

A twoje między czterema ścianami zakładu dla obłąkanych?

bistro / humor-t1191-17130.html # p551557
Nie zgłoszę się, wszyscy rozumieją?

Po Janic, ja, teraz Remundo (który ciągle się obraża), potem Gegyx… Kto następny…?

Ale wróćmy do oszustwa tej pseudo ankiety…

Przede wszystkim ładne przejęzyczenie w nagłówku, które jest na wagę złota:
- „Guy kontra Obamat" (a nie Obamat VS Guy, przynajmniej to jest jasne…)

Narracja ma eliminować „najsłabsze ogniwo” (Ktokolwiek jest w stanie zrozumieć, co to oznacza na poziomie „ludzkim”, jest to szczerze szokujące, ale spontanicznie pokazuje, że jest to „wielkość duszy” jego redaktora! (Cholera, właśnie zwymiotowałem).

W takim razie podejrzenia o manipulację (które nie są już statystycznie rzecz biorąc, poza faktem, że dogorywający udział nieco bardziej spadł) przyjrzyjmy się liczbom dotyczącym tego „ustawienia”…

Oto osoby, które wzięły udział w tej pseudoankiecie, zamieszczając komentarze (z grubsza rzecz biorąc, zwykli uczestnicy):

Ahmed
Reklama 44
Gegyx
Christophe
Gfgh64 (prawdopodobny fałszywy nos)
Macro
Piotr
Phil59
Remundo

Wśród tych 9 osób jest około połowa, która jest dla mnie dość przychylna (sądząc po ich stanowisku/polubieniach i inne). Nie ma dwóch głównych zainteresowanych stron (ja 2 posty, „Inny” 25 postów…) ja, który to zrobił nie wpływał na debaty, podczas gdy pozostali ujawnili elementy oszustwa, mimo że „poszedł” i powinien był „złapać”… przy minimum pokory i szacunku. Ale nie, : Mrgreen: po królewsku pozwalamy mu mówić, co chce... bez zwalniania go... A on kontynuuje... a nawet wysyła nowych uczestników do innych forums konkurenci… LOL. I to pomimo tego, że regularnie obraża umiar (głównie Remundo, ja jestem z roztargnionego tyłka…)

Podobnie jak wielu, zastanawiałem się, skąd wziąć te 29 „nadmiaru” głosów wyciągniętych z kapelusza, do dziesięciu byłoby już ogromną liczbą, ale w sumie 40, LoooooooooooooL :D : Idea: KTO(?), gdyby nie te „słynne konta z fałszywymi nosami”, o których wspomniałem nie ja, a Remundo, którzy głosowaliby kilka razy. Kto(?), jeśli nie as w informatyce i ukrywaniu się przez VPN? Kto(?), jeśli nie ten, który regularnie Cię okłamuje, patrząc Ci prosto w oczy?

W zasadzie wszyscy wzięliśmy cię za niedojrzałych nawaków, niezdolnych do samodzielnego myślenia. : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen: +
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16202
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5268

Re: Facet kontra Obamat, słabe ogniwa forum, kto powinien zostać?

przez Remundo » 28/04/24, 18:29

Oboje macie szczęście, wciąż tu jesteście.

Guy jest teraz trochę bardziej umiarkowany, Obamat zdecydował się zmniejszyć liczbę swoich wiadomości.

No cóż, da się przeżyć, nie uruchamiajmy ponownie tej piekielnej machiny… Roll:
0 x
Obraz
ne 44
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 666
Rejestracja: 15/04/15, 15:32
Lokalizacja: Chez moi
x 250

Re: Facet kontra Obamat, słabe ogniwa forum, kto powinien zostać?

przez ne 44 » 28/04/24, 21:21

Obamot napisał:
GuyGadeboisLeRetour napisał:
gegyx napisał:Moulin Rouge bez...

Demoniczna akcja => najbliższa przyszłość będzie krwawa

A twoje między czterema ścianami zakładu dla obłąkanych?

bistro / humor-t1191-17130.html # p551557
Nie zgłoszę się, wszyscy rozumieją?

Po Janic, ja, teraz Remundo (który ciągle się obraża), potem Gegyx… Kto następny…?

Ale wróćmy do oszustwa tej pseudo ankiety…

Przede wszystkim ładne przejęzyczenie w nagłówku, które jest na wagę złota:
- „Guy kontra Obamat" (a nie Obamat VS Guy, przynajmniej to jest jasne…)

Narracja ma eliminować „najsłabsze ogniwo” (Ktokolwiek jest w stanie zrozumieć, co to oznacza na poziomie „ludzkim”, jest to szczerze szokujące, ale spontanicznie pokazuje, że jest to „wielkość duszy” jego redaktora! (Cholera, właśnie zwymiotowałem).

W takim razie podejrzenia o manipulację (które nie są już statystycznie rzecz biorąc, poza faktem, że dogorywający udział nieco bardziej spadł) przyjrzyjmy się liczbom dotyczącym tego „ustawienia”…

Oto osoby, które wzięły udział w tej pseudoankiecie, zamieszczając komentarze (z grubsza rzecz biorąc, zwykli uczestnicy):

Ahmed
Reklama 44
Gegyx
Christophe
Gfgh64 (prawdopodobny fałszywy nos)
Macro
Piotr
Phil59
Remundo

Wśród tych 9 osób jest około połowa, która jest dla mnie dość przychylna (sądząc po ich stanowisku/polubieniach i inne). Nie ma dwóch głównych zainteresowanych stron (ja 2 posty, „Inny” 25 postów…) ja, który to zrobił nie wpływał na debaty, podczas gdy pozostali ujawnili elementy oszustwa, mimo że „poszedł” i powinien był „złapać”… przy minimum pokory i szacunku. Ale nie, : Mrgreen: po królewsku pozwalamy mu mówić, co chce... bez zwalniania go... A on kontynuuje... a nawet wysyła nowych uczestników do innych forums konkurenci… LOL. I to pomimo tego, że regularnie obraża umiar (głównie Remundo, ja jestem z roztargnionego tyłka…)

Podobnie jak wielu, zastanawiałem się, skąd wziąć te 29 „nadmiaru” głosów wyciągniętych z kapelusza, do dziesięciu byłoby już ogromną liczbą, ale w sumie 40, LoooooooooooooL :D : Idea: KTO(?), gdyby nie te „słynne konta z fałszywymi nosami”, o których wspomniałem nie ja, a Remundo, którzy głosowaliby kilka razy. Kto(?), jeśli nie as w informatyce i ukrywaniu się przez VPN? Kto(?), jeśli nie ten, który regularnie Cię okłamuje, patrząc Ci prosto w oczy?

W zasadzie wszyscy wzięliśmy cię za niedojrzałych nawaków, niezdolnych do samodzielnego myślenia. : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen: +


Masz pojęcie, stary!!!

Nie kocham cię, to jasne. A gdybym miał głosować, nie byłoby to na twoją korzyść.

Ale proszę bardzo… Na nic nie głosowałem ani nie przeprowadzałem żadnych ankiet… Szkoda, mój chłopcze.

Więc nie wspominaj o mnie, zostaw mnie w spokoju i wszystko będzie dobrze.

No dalej... ciao umiarkowanego.
2 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16202
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5268

Re: Facet kontra Obamat, słabe ogniwa forum, kto powinien zostać?

przez Remundo » 28/04/24, 22:51

Zamykam, śpię dobrze.
0 x
Obraz

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : gfgh64 i goście 133