Guy VS Obamat, słabe ogniwa forum, kto powinien zostać?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.

Kto powinien zostać?

Możesz wybrać 1 opcja

 
 
Sprawdź wyniki
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14982
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4371

Re: Facet kontra Obamat, słabe ogniwa forum, kto powinien zostać?




przez GuyGadeboisTheBack » 18/03/24, 12:52

Tyle że nigdy nie powiedziałem jednej dziesiątej tego, co wypuściło DC. W każdym razie to forum jest na jego obrazie: karykaturą.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79386
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11072

Re: Facet kontra Obamat, słabe ogniwa forum, kto powinien zostać?




przez Christophe » 18/03/24, 12:56

GuyGadeboisLeRetour napisał:Tyle że nigdy nie powiedziałem jednej dziesiątej tego, co wypuściło DC.


Tak, ale z biegiem czasu robiłeś to coraz częściej, krótko mówiąc, było to mniej intensywne... Zabawnie jest widzieć siebie w lustrze, co?

GuyGadeboisLeRetour napisał:W każdym razie to forum jest na jego obrazie: karykaturą.


Wszystko, co musisz zrobić, to spojrzeć na swój awatar... kolejne lustro! : Lol:
1 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14982
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4371

Re: Facet kontra Obamat, słabe ogniwa forum, kto powinien zostać?




przez GuyGadeboisTheBack » 18/03/24, 13:27

Christophe napisał:Zabawnie jest widzieć siebie w lustrze, co?

Tak zniekształcone, że to przeoczone, przeoczone... I nadal brak tła... : Mrgreen:
0 x
gfgh64
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 300
Rejestracja: 23/06/23, 12:05
x 187

Re: Facet kontra Obamat, słabe ogniwa forum, kto powinien zostać?




przez gfgh64 » 18/03/24, 13:53

więc reszta jeśli chodzi o Guya, będzie to w tym gatunku mimikra zniewagi, wyrzutu, nie bardzo widzę cel,
kilka osób stwierdziło, że nawet jeśli konflikt między nim a obojgiem jest „ciężki”, to rozumieją reakcję faceta,
w obliczu tego najbardziej zaskakującego głosowania (wyniku) obaj nabrali dystansu i wydawało się, że powrócił spokój

Moje pytanie brzmi: w którym momencie powiedziałeś sobie, że wywarcie na nim presji będzie miało szansę przynieść coś pozytywnego? jakie zainteresowanie?
zakazać tego lub zaakceptować, po co mieszać zbiornik, kiedy się uspokoi? (nie mów mi o cyklu tlenowym małych bakterii)
2 x
Zrozumienie nie oznacza akceptacji
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6993
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2915

Re: Facet kontra Obamat, słabe ogniwa forum, kto powinien zostać?




przez gegyx » 18/03/24, 14:21

Wielkie lol! Jak na zdezorientowaną osobę zarejestrowaną w czerwcu 2023 r., masz pewną wiedzę na temat historii forum ?
Nas też. Zaobserwowaliśmy także spontaniczne pojawianie się licznych pseudonimów, które oszukują się i wchodzą w tryb incognito.
Przestań opowiadać bzdury o swoich doświadczeniach na okładce.
Oto specjalista w tej dziedzinie, który przyciąga uwagę recydywisty forum , wciąż w uzależniającym codziennym pragnieniu rozmów. Zasypuje nas swoimi niekończącymi się moralistycznymi refrenami. W swojej gadce nie jest wcale neutralny, gdyż popadł w konflikt z jednym z bohaterów. Dowód na to daje w swoim ostatnim poście (wyobrażając sobie, że jest torreadorem w końcowej fazie pokazu)
Znając mnóstwo pseudonimów jakie on nosi ze sobą, jak możemy oceniać wynik tej głupiej ankiety, FAŁSZ, zainicjowany przez administratora, który nie wie, jak wziąć na siebie obowiązki?

Od 13 słyszymy tylko jednego bohatera śpiewającego, wznoszącego toast (przechwalającego się i robiącego to jeszcze raz) Roll:

I bez tej głupiej ankiety? Co naprawdę myślisz, Christophe, o przyszłości swojej forum, się ? Biorąc oczywiście pod uwagę ważny wkład naprawdę użytecznego wkładu dwóch zdezorientowanych od czasu ich rejestracji?
Myślę o Obamocie, jego udokumentowanych interwencjach pod numerem 911 i innych, a także o pańskich powtarzających się wezwaniach do przeprowadzenia dodatkowych dochodzeń z jego strony?

Widzę też jednego moderatora, który jest zmęczony (inni odeszli i dlaczego?), opiekuńczy, który robi wszystko, co w jego mocy, aby to uspokoić forum do ścieku.

Jedyny moderator, który jednak bardzo rzadko jest wspierany przez administratora...

Diabeł! Przyszłość tego forum w pełni dotyczy administratora, ze wszystkimi obowiązkami, jak mi się wydaje?
1 x
gfgh64
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 300
Rejestracja: 23/06/23, 12:05
x 187

Re: Facet kontra Obamat, słabe ogniwa forum, kto powinien zostać?




przez gfgh64 » 18/03/24, 18:39

gegyx napisał:Wielkie lol! Jak na zdezorientowaną osobę zarejestrowaną w czerwcu 2023 r., masz pewną wiedzę na temat historii forum ?
cóż, nie, i nie twierdzę, że je mam, wygląda na to, że nie tylko ja nie przeczytałem wszystkich postów, wróć do tego wątku, mam w tej kwestii całkiem jasność
My także
przepraszam, nie rozumiem cię!!,.
Zaobserwowaliśmy także spontaniczne pojawianie się licznych pseudonimów, które oszukują się i wchodzą w tryb incognito.
Czy to mnie dotyczy? ,
Przestań opowiadać bzdury o swoich doświadczeniach na okładce.
uch, to naprawdę do mnie mówisz???? (ref, mówisz do mnie) Zadaję sobie to pytanie ze względu na „twoje doświadczenia”
Oto specjalista w tej dziedzinie, który przyciąga uwagę recydywisty forum , wciąż w uzależniającym codziennym pragnieniu rozmów. Zasypuje nas swoimi niekończącymi się moralistycznymi refrenami. W swojej gadce nie jest wcale neutralny, gdyż popadł w konflikt z jednym z bohaterów. Dowód na to daje w swoim ostatnim poście (wyobrażając sobie, że jest torreadorem w końcowej fazie pokazu)
wydaje się, że też dobrze radzisz sobie z blabla
Znając mnóstwo pseudonimów jakie on nosi ze sobą, jak możemy oceniać wynik tej głupiej ankiety, FAŁSZ, zainicjowany przez administratora, który nie wie, jak wziąć na siebie obowiązki?
Podziwiam tę metodę, oczernianie czegoś, gdy wynik nie jest odpowiedni, tak, na pewno, to oczywiste, że „niekończące się refreny moralistyczne” muszą cię niepokoić

Od 13 słyszymy tylko jednego bohatera śpiewającego, wznoszącego toast (przechwalającego się i robiącego to jeszcze raz) Roll:

I bez tej głupiej ankiety? Co naprawdę myślisz, Christophe, o przyszłości swojej forum, się ? Biorąc oczywiście pod uwagę ważny wkład naprawdę użytecznego wkładu dwóch zdezorientowanych od czasu ich rejestracji?
Myślę o Obamocie, jego udokumentowanych interwencjach pod numerem 911 i innych, a także o pańskich powtarzających się wezwaniach do przeprowadzenia dodatkowych dochodzeń z jego strony?
hej, tak, u świni wszystko w porządku!!!
Widzę też jednego moderatora, który jest zmęczony (inni odeszli i dlaczego?), opiekuńczy, który robi wszystko, co w jego mocy, aby to uspokoić forum do ścieku.
co dobrze wykazało inne badanie przeprowadzone w c..

Jedyny moderator, który jednak bardzo rzadko jest wspierany przez administratora...
niekoniecznie domyślne z jego strony, może być oznaką pewnego cofnięcia się i pragnienia pewnej niezależności i wolności dla obu stron, ale szanuję też Twoją interpretację, choć oczywiście nie muszę jej podzielać

Diabeł! Przyszłość tego forum w pełni dotyczy administratora, ze wszystkimi obowiązkami, jak mi się wydaje?

Tak oczywiście, dlaczego ? jak już powiedziałeś innym razem: „lol, odkryłem to forum !!!”” i skoro już o tym mowa, biorąc pod uwagę sposób, w jaki zaczynasz zdanie, może „wydaje mi się”, że lepiej będzie je dokończyć, na przykład „Szaleję!!!” nie, ale wielkie lol co!!! (ref nabila)
0 x
Zrozumienie nie oznacza akceptacji
gfgh64
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 300
Rejestracja: 23/06/23, 12:05
x 187

Re: Facet kontra Obamat, słabe ogniwa forum, kto powinien zostać?




przez gfgh64 » 18/03/24, 18:43

i mimo wszystkiego za co można winić admina, całkiem nieźle to widział z filmikiem w pierwszym poście, pasuje ci z tym "mamy dużo" : Mrgreen: : Mrgreen:
0 x
Zrozumienie nie oznacza akceptacji
pedrodelavega
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3799
Rejestracja: 09/03/13, 21:02
x 1322

Re: Facet kontra Obamat, słabe ogniwa forum, kto powinien zostać?




przez pedrodelavega » 18/03/24, 18:47

gegyx napisał:Zaobserwowaliśmy także spontaniczne pojawianie się licznych pseudonimów, które oszukują się i wchodzą w tryb incognito.
Przykłady?


gegyx napisał:Znając mnóstwo pseudonimów które on niesie ze sobą,
Źródło/dowód?
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6993
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2915

Re: Facet kontra Obamat, słabe ogniwa forum, kto powinien zostać?




przez gegyx » 18/03/24, 19:14

pedrodelavega napisał:]Źródło/dowód?


Wystarczy przeczytać Econologie.com...

(Hej? Kolejny klon! Roll: )
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79386
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11072

Re: Facet kontra Obamat, słabe ogniwa forum, kto powinien zostać?




przez Christophe » 18/03/24, 19:39

gegyx napisał:Co naprawdę myślisz, Christophe, o przyszłości swojej forum, się ? Biorąc oczywiście pod uwagę ważny wkład naprawdę użytecznego wkładu dwóch zdezorientowanych od czasu ich rejestracji?
Myślę o Obamocie, jego udokumentowanych interwencjach pod numerem 911 i innych, a także o pańskich powtarzających się wezwaniach do przeprowadzenia dodatkowych dochodzeń z jego strony?

Widzę też jednego moderatora, który jest zmęczony (inni odeszli i dlaczego?), opiekuńczy, który robi wszystko, co w jego mocy, aby to uspokoić forum do ścieku.

Jedyny moderator, który jednak bardzo rzadko jest wspierany przez administratora...

Diabeł! Przyszłość tego forum w pełni dotyczy administratora, ze wszystkimi obowiązkami, jak mi się wydaje?


a) Myślę, że dzisiejsi ludzie wolą daremność i ultra(dis)informację w sieciach społecznościowych GAFA od faszystowskich algos lub przynajmniej zorientowanych na merytoryczne debaty forums bez żadnego wyboru na wyświetlaczu...

To właśnie stworzyło siłę forums internet kilka lat temu...

Ta uwaga nie dotyczy tylko tego...

b) Nie jestem (naprawdę) odpowiedzialny za dezercję innych modów, każdy ma swoje życie i jest ono różne... to, co cię jednego dnia zainteresowało, następnego może znudzić...

Nadal mam trochę pretensji do Did67, który poczuł się urażony pewnymi komentarzami, które były zbyt przesadzone jak na jego „estremdrouatowy” gust… po prostu zapomniał o tym bez tego forum, ogród warzywny leniwego człowieka (i jego książki) mogły nigdy nie ujrzeć światła dziennego. Nie chowam urazy, ale mimo to... to nie było zbyt mądre zachowanie...

c) Jeśli popieram Remundo, widzisz, a nie wiesz wszystkiego...i aby zagwarantować jego przyszłość, robimy co w naszej mocy...Teraz już wiesz, gdzie się udać, jeśli już Ci tu nie pasuje (patrz a))
2 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : gegyx, Remundo i goście 161