Małe plotki o różnych faktach we Francji lub gdzie indziej ...

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
Doktor Bombaj
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 253
Rejestracja: 05/11/23, 17:11
x 80

Re: Małe plotki o różnych faktach we Francji lub gdzie indziej...




przez Doktor Bombaj » 03/12/23, 17:43

gfgh64 napisała:Osobiście, kiedy słyszę muzykę opowiadającą o tej strasznej historii, którą przeżyli, mówię sobie, że mogłoby to być odzyskanie niskich historii
Ignorując wszystkich o tej ohydnej zbrodni, zastanawiam się, co zemzem chce nam powiedzieć
zobaczmy, co przyjdzie mi do głowy z trzema neuronami.......(że to mała laleczka gotowa, żeby każdy też miał moc??) nannn, to musi być bardziej subtelne !!

Każdy ma swoje zdanie, ale dla mnie jest to muzyka bardziej kojąca, rodzaj kontemplacji i szacunku dla żałoby.

Zatem w przypadku odzyskiwania nie wystarczy znaleźć „odosobnionych” przypadków bez żadnego powiązania z czymkolwiek. Czy to zaczyna mieć duże znaczenie?
I ile linków można znaleźć.
Polityczne potraktowanie tematu, zamiast zaprzeczać, to według Ciebie powrót do zdrowia?
Czy powinniśmy zaprzeczyć temu tematowi, czy go zminimalizować?
Czy to źle, że chcemy rozwiązać ten problem?
Czy jesteśmy skazani na cierpienie?
1 x
gfgh64
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 300
Rejestracja: 23/06/23, 12:05
x 187

Re: Małe plotki o różnych faktach we Francji lub gdzie indziej...




przez gfgh64 » 03/12/23, 20:52

DoktorBombay napisał:Każdy ma swoje zdanie, ale dla mnie jest to muzyka bardziej kojąca, rodzaj kontemplacji i szacunku dla żałoby.

Zatem w przypadku odzyskiwania nie wystarczy znaleźć „odosobnionych” przypadków bez żadnego powiązania z czymkolwiek. Czy to zaczyna mieć duże znaczenie?
I ile linków można znaleźć.
Polityczne potraktowanie tematu, zamiast zaprzeczać, to według Ciebie powrót do zdrowia?
Czy powinniśmy zaprzeczyć temu tematowi, czy go zminimalizować?
Czy to źle, że chcemy rozwiązać ten problem?
Czy jesteśmy skazani na cierpienie?


ok, „każdy ma swoje zdanie” na temat muzyki, więc nie wyraziłem swojego!!?
kto zaprzecza temu tematowi?? Ja ? Facet? Kto ?

Osobiście uważam za obrzydliwe podejmowanie tematu tak strasznego jak ta zbrodnia tylko ze względu na jego niewielką propagandę

Osobiście nie widzę, jak on naprawdę proponuje rozwiązać problem, nawet jeśli wymiotuje swoją imigracją i całym tym gównem…

Mnie osobiście wszystkie części przyprawiają o mdłości, jedynie NPA jest dla mnie jeszcze lekko strawne, Poutu naprawdę poprawiło mi humor
cóż, z jego „rozpuszczam się” próbowałbym znaleźć wywiad z kilkoma kandydatami na prezydenta

i żeby wytrzymać, szczerze mówiąc, jeśli to z tym zigoto czekasz na wybawienie, kup poppersy i wazelinę : Chichot: : Chichot:

Osobiście przez głowę przebiega mi melodia z postu Christophe'a: „ale, cholera, gdzie ja położyłem….. : Chichot:
1 x
Zrozumienie nie oznacza akceptacji
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6992
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2914

Re: Małe plotki o różnych faktach we Francji lub gdzie indziej...




przez gegyx » 03/12/23, 22:15

gfgh64 napisała:Osobiście uważam za obrzydliwe podejmowanie tematu tak strasznego jak ta zbrodnia tylko ze względu na jego niewielką propagandę

Nie powinniśmy odwracać tej sytuacji! Roll:

Czy wiedziałeś o tej wiadomości???

Nie, a już na pewno niewiele, we Francji.

Właśnie to rozmówczyni (której szwagierka została straszliwie zamordowana) przychodzi i prosi swojego ulubionego kandydata, żeby narobił trochę hałasu w tej sprawie, bo gdzie indziej to omerta.
1 x
gfgh64
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 300
Rejestracja: 23/06/23, 12:05
x 187

Re: Małe plotki o różnych faktach we Francji lub gdzie indziej...




przez gfgh64 » 03/12/23, 23:46

Rozumiem chęć upublicznienia takiej obrzydliwości, ale „osobiście” uważam, że trzeba być morzem… to obrzydliwe, żeby ośmielać się dodawać do tego muzykę i dzięki niej wyzdrowieć
teraz rozumiem również, że inni uważają to za normalne
Poza tym nie mam nic przeciwko skatofilom, każdy ma swoje.
0 x
Zrozumienie nie oznacza akceptacji
gfgh64
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 300
Rejestracja: 23/06/23, 12:05
x 187

Re: Małe plotki o różnych faktach we Francji lub gdzie indziej...




przez gfgh64 » 03/12/23, 23:48

gfgh64 napisała:niekoniecznie, to tylko Twoja interpretacja „jego kształtu”
Osobiście, kiedy słyszę muzykę opowiadającą o tej strasznej historii, którą przeżyli, mówię sobie, że mogłoby to być odzyskanie niskich historii
nieświadomi tej okropnej zbrodni, Ciekawe co zemzem chce nam powiedzieć
zobaczmy, co przyjdzie mi do głowy z trzema neuronami.......(że to mała laleczka gotowa, żeby każdy też miał moc??) nannn, to musi być bardziej subtelne !!



Cytuję siebie, żeby Ci odpowiedzieć
1 x
Zrozumienie nie oznacza akceptacji
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6992
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2914

Re: Małe plotki o różnych faktach we Francji lub gdzie indziej...




przez gegyx » 04/12/23, 01:29

Wyobraźcie sobie, co od dwóch dni słyszymy we wszystkich stacjach radiowych o zadźganiu niemieckiego turysty. TERAZ,

Czy myślisz, że w ten sam sposób opisaliby szczegółowo, co stało się z 70-letnią kobietą?

Nie, pomijają

WIĘC ? Dwie wagi, dwie miary?

Jest to znacznie bardziej podatne na krytykę niż wybór akompaniamentu muzycznego.

Macron, obawia się, że konflikt zbrojny w Gazie dotrze do nas we Francji.
Ale jeszcze bardziej obawia się ujawnienia tego rodzaju okropnego ataku, co podważyłoby jego politykę baltringue i groziło poważnymi powstaniami wściekłych tłumów.
1 x
gfgh64
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 300
Rejestracja: 23/06/23, 12:05
x 187

Re: Małe plotki o różnych faktach we Francji lub gdzie indziej...




przez gfgh64 » 04/12/23, 02:40

https://www.bvoltaire.fr/lille-apres-le ... -revoltes/
https://www.lavoixdunord.fr/1386984/art ... n-domicile
https://www.valeursactuelles.com/faits- ... e-de-letat
https://www.20minutes.fr/faits_divers/f ... neur-isole
https://www.femmeactuelle.fr/actu/news- ... te-2164510
https://www.bfmtv.com/grand-lille/femme ... 10228.html

teraz jest już pewne, że w porównaniu z innymi przestępstwami ta sprawa nie była relacjonowana przez kanały informacyjne

„Jest to znacznie bardziej podatne na krytykę niż wybór muzyki w tle”.
Chyba nie jest to problem wyboru, ale nie wiem już jak to powiedzieć, niepokoi mnie już sam pomysł muzyki w tle

""WIĘC ? Dwie wagi, dwie miary?”
cóż, niestety, i w wielu innych obszarach

„” i ryzykowałby znaczące powstania ze strony wściekłych tłumów.”
cóż, może w takim razie się nie myli

„„ co podważyłoby jego politykę baltringue ””
nie jestem pewien, czy to najgorsza z jego zasad (co i tak nie jest jego)
1 x
Zrozumienie nie oznacza akceptacji
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16183
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5263

Re: Małe plotki o różnych faktach we Francji lub gdzie indziej...




przez Remundo » 16/02/24, 16:05

ekstrawagancka Francja!



cholera, pracownicy są naprawdę głupi... panikują i uciekają jak tchórze, zamiast iść po gaśnicę... lub po prostu przykryć ogień!
1 x
Obraz
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Re: Małe plotki o różnych faktach we Francji lub gdzie indziej...




przez Christophe » 16/02/24, 16:17

Tak, Remundo...ale szkolenie przeciwpożarowe nie było priorytetem dla kierowników oddziałów banku...

To Fronte de Bouffon 2... tylko kretyni (krety +, bo wciąż są pracownikami banku...), którzy krążą w kółko w swoich gównianych mózgach...

"To ona,
To ona,
To ona,
To ona,
To ona,
To ona,
To ona,
To ona,
"
Czekaj, przedstawienie się nie skończyło… to tylko preludium…
1 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Re: Małe plotki o różnych faktach we Francji lub gdzie indziej...




przez Christophe » 16/02/24, 16:29

Wstawiam to tutaj...ponieważ jest to właściwy temat...i jest na wagę złota!! : Mrgreen:

1 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 162