Test SSD 8 TB za mniej niż 20 €, oczywiście USB, ali!

Hi-tech sprzęt elektroniczny i komputer i Internet. Lepsze wykorzystanie energii elektrycznej, pomoc w pracach i specyfikacji, wyboru sprzętu. Prezentacje zagospodarowanie i plany. Fale i zanieczyszczenia elektromagnetycznego.
phil59
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2230
Rejestracja: 09/02/20, 10:42
x 514

Re: Test SSD 8 TB za mniej niż 20 €, oczywiście USB, ali!




przez phil59 » 28/04/23, 17:37

Christophe napisał:Hej tak... kupowanie na ali nie jest nauką ścisłą! Ale to wciąż mniej gorsze niż życzenie!! : Mrgreen:

Dziękuję za Twoje „poświęcenie”! 8)

A gdyby nie akumulatory Life w magicznych cenach, na które patrzyłeś kilka miesięcy temu? Testowałeś w końcu? (to nie ten sam budżet testowy...) : Mrgreen:


Nie otrzymałem i otrzymałem 100% zwrotu pieniędzy za 2 zamówienia, które złożyłem.
1 x
hmmmmmm, hmmmmmmmmmmmmmm, hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmm, huh, hmmmmmmmmmmmm.

: Oops: :płakać: :( :zaszokować:
Piotr
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 588
Rejestracja: 15/09/05, 02:20
x 313

Re: Test SSD 8 TB za mniej niż 20 €, oczywiście USB, ali!




przez Piotr » 28/04/23, 17:42

phil59 napisał:Gówno, wiedziałem przy zakupie, ale nie tak duże, ponieważ myślałem, że uda mi się wyciągnąć z tego trochę To, ale nawet w teście 500 GB żartuje na pełnych obrotach.

Myślę, że to około 100 GB dostępne bez większych problemów, ale istnieje algorytm kompresji-dekompresji, który nie jest doskonały.

Szybkość, nie obchodzi mnie to trochę, służy do tworzenia drugiej kopii zapasowej zdjęć, wideo itp.

Więc tak, musisz przetestować, wiedzieć, jakie to gówno! I ostrzec innych. Ale może to nie leży w twojej naturze.

100 GB jest dla ciebie optymistyczne, generalnie te podróbki to wspomnienie kilku GB, aby stworzyć iluzję, która jest przepisana na siebie po zapełnieniu.
Nie widzę sensu zamawiania fałszywego dysku SSD. Nawet jeśli otrzymasz zwrot pieniędzy, po prostu masz niepraktyczny klucz USB, w którym nie wolno przekraczać pojemności pamięci fizycznej, w przeciwnym razie pliki zostaną uszkodzone. Gdyby był obciążony orzechami, miałby większą wartość użytkową, ale nie ma garnka, nie ma nawet orzechów :(
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 15020
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4388

Re: Test SSD 8 TB za mniej niż 20 €, oczywiście USB, ali!




przez GuyGadeboisTheBack » 28/04/23, 21:55

A wysokość wysokości, mieliśmy odpowiedź z pierwszego postu!
ali oczywiście!.jpg
ali oczywiście!.jpg (228.08 KiB) Wyświetlono 941 razy
1 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 15020
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4388

Re: Test SSD 8 TB za mniej niż 20 €, oczywiście USB, ali!




przez GuyGadeboisTheBack » 28/04/23, 22:49

Ps: mój adres IP się zmienił i jestem „zalogowany” w Belgii za VPN, żeby oglądać powtórki Moto GP na RTBF. : Mrgreen:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "energii elektrycznej, elektroniki i IT Hi-Tech, Internet, DIY, oświetlenie, materiały i nowe"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 166