[Rozwiązano: wirujące motyle] Co to jest w silniku 1.9 TiD Saab (mały wyciek oleju na głowicy cylindrów)?

Transport i nowy Transport energii, zanieczyszczenie środowiska, innowacje silnika, samochód, samochody hybrydowe, prototypy, kontrola zanieczyszczenia, normy emisji, podatek. nie poszczególne rodzaje transportu: transport, organizacja Carsharing lub carpooling. Transport bez lub z mniejszym oleju.
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28749
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5549

Re: [Rozwiązany: wirujące motyle] Co to jest w silniku 1.9 TiD Saab (mały wyciek oleju na głowicy cylindrów)?




przez Obamot » 31/03/23, 18:42

Pffff dowód? : Chichot: Łuuuuuuuuu
0 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12309
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2970

Re: [Rozwiązany: wirujące motyle] Co to jest w silniku 1.9 TiD Saab (mały wyciek oleju na głowicy cylindrów)?




przez Ahmed » 31/03/23, 18:49

Kiedy kochasz, zawsze masz 20 lat... ale 22 lata to wciąż w porządku! : Wink:
Poważniej Christophe ma prawo chronić się przed nieszczęściem pochodzącym z Helvetii.
2 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28749
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5549

Re: [Rozwiązany: wirujące motyle] Co to jest w silniku 1.9 TiD Saab (mały wyciek oleju na głowicy cylindrów)?




przez Obamot » 31/03/23, 20:43

Ahmed: jeśli uznasz, że 20/22 lata kary to „proporcjonalna” długość – za winy, których nie popełniłem, a jedynie podejrzenia – wszyscy będą musieli odpowiednio zająć się twoją sprawą małego capo-facho : Wink: i choć raz jestem na dupie, jak to mówią :zaszokować:

W przypadku braku dowodów sankcje powinny zostać zniesione, gdy zobaczymy tych, którzy niestrudzenie łamią przepisy fo-fo. : Evil:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79439
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11090

Re: [Rozwiązany: wirujące motyle] Co to jest w silniku 1.9 TiD Saab (mały wyciek oleju na głowicy cylindrów)?




przez Christophe » 01/04/23, 11:16

Makro napisał:To benzyna na benzynę... Nie ma nic wspólnego z olejem opałowym...


A co z moim? Co sądzisz po 2700 km?
0 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12309
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2970

Re: [Rozwiązany: wirujące motyle] Co to jest w silniku 1.9 TiD Saab (mały wyciek oleju na głowicy cylindrów)?




przez Ahmed » 01/04/23, 12:06

Zawsze możesz poszukać w wątku „Co zrobić zObamota?, nie znajdziesz żadnej interwencji z mojej strony w celu wygnania lub innej sankcji (lub nawet za darmo).
Czy twoje poczucie humoru zniknęło do tego stopnia, że ​​nie zauważyłeś mrugnięcia, które zakończyło moje zdanie?
co do Christophe, oczywiście pozwalam mu być jedynym sędzią poziomu ochrony, jaki należy wznieść przed twoimi nieustannymi oskarżeniami w stosunku do niego.

Zabawna fizyka: weź afirmacjęobaGPT, zanurz go w rzeczywistości i obserwuj jak szybko się rozpuszcza... : Lol:
2 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79439
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11090

Re: [Rozwiązany: wirujące motyle] Co to jest w silniku 1.9 TiD Saab (mały wyciek oleju na głowicy cylindrów)?




przez Christophe » 01/04/23, 12:09

Na szczęście nie napisałeś: kiedy my s'tak jak ! : Mrgreen:
1 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28749
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5549

Re: [Rozwiązany: wirujące motyle] Co to jest w silniku 1.9 TiD Saab (mały wyciek oleju na głowicy cylindrów)?




przez Obamot » 01/04/23, 12:41

Od kiedy sankcje wydawane są w drodze głosowania, na które odpowiada tylko jeden wielokrotny recydywista i bez uprzedniego upomnienia?
Ahmed napisał: Naturalnie pozostawiłem go samemu sobie z oceną poziomu ochrony, jaki należy wznieść
ale w co ja się mieszam? PM musi pozostać prywatny.
Powiedziałem, że zablokowałem Humusa, nie protestował.
Więc jak mogłemmieć z nim (wyimaginowaną) wymianę zdań na PM?„Jesteś ciężki, zrobiłem to, co było konieczne, aby wyjaśnić sytuację i trzeba było to zrobić, i okazało się, że jest to sytuacja „podwójny pseudonim”. I tak mi się dziękuje?
To, co robisz, jest tym, czego mówisz, że nie robisz.
0 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12309
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2970

Re: [Rozwiązany: wirujące motyle] Co to jest w silniku 1.9 TiD Saab (mały wyciek oleju na głowicy cylindrów)?




przez Ahmed » 01/04/23, 14:18

Nie potrzeba niedyskrecji, aby zrozumieć, że jesteś typem osoby, która szerzy swoje oskarżenia, gdy tylko ktoś sprzeciwia się trochę twoim przekonaniom.
1 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 15030
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4394

Re: [Rozwiązany: wirujące motyle] Co to jest w silniku 1.9 TiD Saab (mały wyciek oleju na głowicy cylindrów)?




przez GuyGadeboisTheBack » 01/04/23, 14:18

A kiedy dodatkowo jest. Nigdy więcej wątpliwości! : Mrgreen:
1 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79439
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11090

Re: [Rozwiązany: wirujące motyle] Co to jest w silniku 1.9 TiD Saab (mały wyciek oleju na głowicy cylindrów)?




przez Christophe » 01/04/23, 14:36

Błagam przestań!!
0 x

Powrót do "Nowej transporcie: innowacje, silniki, zanieczyszczenie środowiska, technologii, polityki, organizacji ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 80