Dlaczego samochody termalne mi przeszkadzają....

Samochody, autobusy, rowery, samoloty elektryczne: wszystkie elektryczne środki transportu, które istnieją. Konwersja, silniki i napędy elektryczne do transportu ...
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6528
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1643

Re: Dlaczego samochody termalne mi przeszkadzają....




przez Macro » 08/08/22, 11:05

Jesteśmy vroom vroom lub nie... Przeprogramowanie tak, ale utrzymywanie wszystkich systemów przeciwdziałających zanieczyszczeniom (np. fap) ... Koszyk to rzecz na zakupy

Poza tym tego dnia padało...

Ale widzimy, że C zero walczy o oderwanie się od 0 do 15 ... Po 60 zwolni do 80 ... ale caddymazout jest już .... Daleko ... . Zanim... : Twisted:
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Dlaczego samochody termalne mi przeszkadzają....




przez Janic » 08/08/22, 12:07

Jesteśmy vroom vroom lub nie jesteśmy...
aktualna wersja zająca i żółwia : Chichot:
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
Gildas
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 880
Rejestracja: 05/03/10, 23:59
x 173

Re: Dlaczego samochody termalne mi przeszkadzają....




przez Gildas » 08/08/22, 13:42

Chłop jedzie swoim małym traktorem i wózkiem, kiedy pojawia się czerwone porsche i trąbi na niego. Kierowca wykrzykuje:
-Trwać ! Pchaj się swoim wózkiem, mam 200 koni pod maską dziadku! 200 koni mechanicznych, słyszysz?
Rolnik zatrzymuje się i przepuszcza. Kilka kilometrów dalej, na zakręcie, wieśniak widzi wielki czerwony samochód w rzece, kierowcę przemoczonego i oczywiście wściekłego. Wtedy dziadek na traktorze trąbi do niego po kolei i mówi do niego:
- Więc dajemy wodę naszym zwierzętom?
1 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6528
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1643

Re: Dlaczego samochody termalne mi przeszkadzają....




przez Macro » 08/08/22, 14:30

Gildas pisał:
Chłop jedzie swoim małym traktorem i wózkiem, kiedy pojawia się czerwone porsche i trąbi na niego. Kierowca wykrzykuje:
-Trwać ! Pchaj się swoim wózkiem, mam 200 koni pod maską dziadku! 200 koni mechanicznych, słyszysz?
Rolnik zatrzymuje się i przepuszcza. Kilka kilometrów dalej, na zakręcie, wieśniak widzi wielki czerwony samochód w rzece, kierowcę przemoczonego i oczywiście wściekłego. Wtedy dziadek na traktorze trąbi do niego po kolei i mówi do niego:
- Więc dajemy wodę naszym zwierzętom?


Rozśmiesza mnie tym bardziej, że... Zgadnij, z którym ostatnio wylądowałem w rowie, unikając ciężkiej ciężarówki, która nadjeżdżała z przodu... Jak tylko zeszła ze stopnia 3 cm asfaltu i była na niska strona jego zaawansowane technologicznie zawieszenie i ostry układ kierowniczy pozwoliły mi ... Ładnie go zaparkować : Chichot: : Chichot: : Chichot: : Chichot:
MmsCamera_2022-07-21-16-45-03.jpg


Wciąż cieszę się, że tego dnia byłem w trybie maratonu...Miałem 80km do pokonania bez możliwości ładowania, więc jechałem na 60....W przeciwnym razie byłbym w tym miejscu co najmniej 75km.... : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:

Ale bez obaw... Samochód pomocy drogowej z silnikiem Diesla przyjechał szybko... A w międzyczasie przyjechała grupa młodych i ładnych scootów, aby zaoferować mi swoją pomoc : Mrgreen:
2 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Avatar de l'utilisateur
Gildas
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 880
Rejestracja: 05/03/10, 23:59
x 173

Re: Dlaczego samochody termalne mi przeszkadzają....




przez Gildas » 08/08/22, 20:50

:zaszokować: Chociaż jest to wąskie C-zero!
0 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12309
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2970

Re: Dlaczego samochody termalne mi przeszkadzają....




przez Ahmed » 08/08/22, 20:58

Cholera! Z powodu tej lawety zwiadowcy oblali BA! :( :P
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
Avatar de l'utilisateur
Gildas
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 880
Rejestracja: 05/03/10, 23:59
x 173

Re: Dlaczego samochody termalne mi przeszkadzają....




przez Gildas » 08/08/22, 21:11

Scoot = prawdopodobnie młodzi ludzie na hulajnogach? : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6528
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1643

Re: Dlaczego samochody termalne mi przeszkadzają....




przez Macro » 08/08/22, 22:44

Ahmed napisał:Cholera! Z powodu tej lawety zwiadowcy oblali BA! :( :P


Chciałem im zaproponować utkanie sznurka z ich koszulami : Chichot:
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6528
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1643

Re: Dlaczego samochody termalne mi przeszkadzają....




przez Macro » 09/08/22, 10:23

Gildas pisał::shock: Ale to C-zero!


Tak, ale droga nie jest szeroka i teoretycznie jest zabroniona dla samochodów ciężarowych powyżej 7.5 tony... nie zatrzymuj się... FYI kilka lat temu skończyło mi się paliwo z "lawetą" moim 44x4 (4t1) prawie w tym samym miejscu zaparkowałem go na skraju rowu, czas jechać po paliwo, pobocze zapadło się pod koła i znalazłem go w tej samej pozycji co C zero... Tyle że wysiadł na własną rękę... Najbardziej skomplikowaną rzeczą było ponowne wlanie 7 litrów kokosa (właz paliwa z tyłu po prawej)
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6528
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1643

Re: Dlaczego samochody termalne mi przeszkadzają....




przez Macro » 09/08/22, 11:23

0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...

Powrót do "elektrycznego transportu: samochodów, rowerów, transportu publicznego, samoloty ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Media MSNbot i goście 123