Dlaczego samochody termalne mi przeszkadzają....

Samochody, autobusy, rowery, samoloty elektryczne: wszystkie elektryczne środki transportu, które istnieją. Konwersja, silniki i napędy elektryczne do transportu ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Re: Dlaczego samochody termalne mi przeszkadzają....




przez Christophe » 07/08/22, 00:38

Jeśli chcesz Makro… to nie zmienia podstawowej debaty… tak?
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Re: Dlaczego samochody termalne mi przeszkadzają....




przez Christophe » 07/08/22, 00:40

Makro napisał:
Christophe napisał:
Jeśli nie, czy wyjaśnisz nam, co zamierzamy zrobić z rafinowaną benzyną we Francji iw innych częściach Europy?


Spalimy to w mega GE, żeby zasilić stacje ładowania....Byłem na stacjach autostradowych przez ostatnie dwa weekendy... Na terminalach była mała kolejka : Chichot: : Chichot: : Chichot: przy zaledwie 10 do 15% sprzedaży energii elektrycznej....


No cóż, jesteś głupi !!

Masz na myśli mniej niż 1% floty w EV? : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6528
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1643

Re: Dlaczego samochody termalne mi przeszkadzają....




przez Macro » 07/08/22, 00:49

Niewiele... nie jestem w stanie o czym rozmawiać... Zasiadłem za kierownicę dziś rano o 10 właśnie wróciłem do domu po ponad 800 km, z czego ostatnie 300 ponad 160 na Autourot i 130 na drogach departamentalnych z vw caravelle....jestem w trybie ponownego zjazdu po adre shoot przed snem...miałem prawo do miłej chwili przerwania przeprawy promowej z czubka grobu w Royan, morskie powietrze zrobiło mi wiele dobrego po tym, jak zostałem zamknięty na 7 godzin z rodziną 7 1/2 osób (5 matek i jeszcze jedna w przygotowaniu) w minibusie...
1 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9841
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2678

Re: Dlaczego samochody termalne mi przeszkadzają....




przez sicetaitsimple » 07/08/22, 00:50

Christophe napisał:Ach, 2035 jest za 40 lat? :zaszokować:



Nie, ale widziany dzisiaj (do potwierdzenia, zobaczymy) rok 2035 byłby końcem komercjalizacji pojazdów cieplnych, a więc kolejne dwadzieścia lat dla ich w większości gotowanych, co daje około 2055/2060 dla floty prawie 100 % prywatnych pojazdów elektrycznych.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6528
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1643

Re: Dlaczego samochody termalne mi przeszkadzają....




przez Macro » 07/08/22, 00:51

Christophe napisał:
Masz na myśli mniej niż 1% floty w EV? : Mrgreen:


Nie, gdy mówimy o VE, mówimy o 10% sprzedaży : Chichot: : Chichot: : Chichot: wygląda lepiej
1 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Re: Dlaczego samochody termalne mi przeszkadzają....




przez Christophe » 07/08/22, 00:53

sicetaitsimple napisał:
Christophe napisał:Ach, 2035 jest za 40 lat? :zaszokować:



Nie, ale widziany dzisiaj (do potwierdzenia, zobaczymy) rok 2035 byłby końcem komercjalizacji pojazdów cieplnych, a więc kolejne dwadzieścia lat dla ich w większości gotowanych, co daje około 2055/2060 dla floty prawie 100 % prywatnych pojazdów elektrycznych.


Tak, ale nie zapominasz o potędze głupich letników… : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6528
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1643

Re: Dlaczego samochody termalne mi przeszkadzają....




przez Macro » 07/08/22, 00:53

sicetaitsimple napisał:Nie, ale widziany dzisiaj (do potwierdzenia, zobaczymy) rok 2035 byłby końcem komercjalizacji pojazdów cieplnych, a więc kolejne dwadzieścia lat dla ich w większości gotowanych, co daje około 2055/2060 dla floty prawie 100 % prywatnych pojazdów elektrycznych.


Zawsze będą prawdziwi mężczyźni, którzy kochają prawdziwe samochody... : Chichot: vroom vroom pshitt moc : Chichot: : Chichot: : Chichot:

A potem, jeśli będzie więcej oleju... oddestylowałbym plastik z wozów mikserskich hs, aby zrobić benzynę i olej napędowy... Vroum vroum pschitt
Ostatnio edytowane przez Macro 07 / 08 / 22, 00: 55, 1 edytowany raz.
1 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Re: Dlaczego samochody termalne mi przeszkadzają....




przez Christophe » 07/08/22, 00:54

Makro napisał:
Christophe napisał:
Masz na myśli mniej niż 1% floty w EV? : Mrgreen:


Nie, gdy mówimy o VE, mówimy o 10% sprzedaży : Chichot: : Chichot: : Chichot: wygląda lepiej


Oj głupi jesteś...

Sprzedaż spada huh...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Gildas
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 880
Rejestracja: 05/03/10, 23:59
x 173

Re: Dlaczego samochody termalne mi przeszkadzają....




przez Gildas » 07/08/22, 00:57

Nie śmiej się, Citroën Ami „electric 2cv” sprzedaje się jak ciepłe bułeczki!

Obserwatorzy, którzy nie wierzyli w sukces oryginalnego Citroëna Ami, gdy został wprowadzony na rynek w kwietniu 2020 roku, musieli tylko połknąć kapelusze. Rzeczywiście, maleńki, w 100% elektryczny samochód miejski marki chevron zdobył ponad 23 000 klientów, wszystkie wersje łącznie!

Kiedy został zaprezentowany nieco ponad dwa lata temu, mały świat motoryzacyjny niemal jednogłośnie docenił oblicze Citroëna Ami, ale miał pewne wątpliwości co do jego komercyjnego potencjału. Ograniczona autonomia, brak bagażnika, szczątkowe wyposażenie... Ale dzisiaj jasne jest, że Citroën miał rację. „Ami naprawdę ucieleśnia ducha Citroëna, ściśle związanego z jego klientami w ich codziennym życiu i mobilności. Zależy nam na tym, aby elektryfikacja była dostępna dla wszystkich i jesteśmy bardzo dumni widząc, że firma Ami osiągnęła taki sukces w Europie, a także poza jej kontynentem. », deklaruje Vincent Cobée, dyrektor zarządzający Citroëna.

W Europie Ami znalazło już 22 400 zamówień z dodatkową premią w postaci nieco ponad 600 sprzedaży w Turcji i Maroku. Imponujące liczby, które podważyły ​​możliwości produkcyjne francuskiej marki.

Międzynarodowy sukces Citroëna Ami

Francja pozostaje największym rynkiem z 13 300 zamówieniami, z czego 83% pochodzi od klientów indywidualnych. Nic dziwnego, że Ami zajmuje drugie miejsce na rynku czterokołowców, czyli samochodów bez prawa jazdy. Drugim co do wielkości rynkiem są Włochy z 6700 zamówieniami, z czego tylko 6% dla profesjonalistów. Dalej są Hiszpania i Belgia. Citroën Ami znalazł odpowiednio 780 i 724 zamówień. W Hiszpanii profesjonaliści stanowią 25% klientów w porównaniu do 42% w Belgii. Rynek portugalski obejmował 476 zamówień.

Wielka Brytania to prawdziwa niespodzianka. Rzeczywiście, Citroën Ami jest tam sprzedawany z kierownicą po lewej stronie i tak naprawdę nie wiedzieliśmy, jak zareagują konsumenci po drugiej stronie kanału. Dzięki 2 zamówieniom w przedsprzedaży w ciągu kilku dni nasza sympatyczna dziewczyna z miasta również znalazła swoją publiczność.

W Turcji zamówienia były zarezerwowane dla profesjonalistów. 400 pojazdów znalazło chętnych. Citroën zorganizował internetową wyprzedaż 50 Amis dla osób prywatnych, zestaw wyprzedał się w 25 minut! Sprzedaż 241 Maroka dotyczy również wyłącznie firm...



https://auto.orange.fr/news/citroen-ami ... 0df78.html
Ostatnio edytowane przez Gildas 07 / 08 / 22, 01: 00, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6528
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1643

Re: Dlaczego samochody termalne mi przeszkadzają....




przez Macro » 07/08/22, 00:59

Christophe napisał:
Oj głupi jesteś...

Sprzedaż spada huh...


W każdym razie według sprzedawców w audi... Sterowanie na szczycie gamy jeszcze nigdy nie szło tak dobrze... I to nie tylko w etronie

Ile udało mi się dzisiaj podwoić rzeczy, takie jak mega pickupy... niesamowite... I nawet podwoiłem co najmniej 6 tesli naraz... Tak, wszystko na raz... Na ciężarówce do przewozu samochodów : Chichot: : Chichot: przysięgły
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...

Powrót do "elektrycznego transportu: samochodów, rowerów, transportu publicznego, samoloty ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 164