Wylecz długi Covid

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12309
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2970

Re: Wyleczenie z Covida długo




przez Ahmed » 28/09/23, 16:24

...bez wątpienia, jeśli tak mówisz, to dlatego, że nie zadałeś sobie trudu weryfikator! : Wink:
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Wyleczenie z Covida długo




przez Janic » 28/09/23, 16:52

prosty
Gdyby potrzebny był dowód na to, że JANIC to po prostu głupi pov, absolutnie niezdolny do przeczytania czegokolwiek, co nie jest zgodne z jego własnymi opiniami,
Wszyscy jesteśmy do tego skazani! Czy potrafisz przeczytać to, co nie jest zgodne z Twoimi covidystycznymi opiniami?
ona tam jest. i najlepszy smak...
ekskrementy, z wyjątkiem niektórych, którym może się to podobać (jak ty?), nie jest to zbyt apetyczne.

Ahmed
...bez wątpienia, jeśli tak mówisz, to dlatego, że nie zadałeś sobie trudu sprawdzenia!
Całkiem! Czy ty też to zauważyłeś?
Gdzie więc są dowody na ewolucję? Nawet bardzo, bardzo mały!
"mówiąc, że jest dobrze, ale żelazo… hic… jest lepiej!”
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12309
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2970

Re: Wyleczenie z Covida długo




przez Ahmed » 28/09/23, 17:00

Nie ma dowodu ewolucji, który mógłby podważyć Twoje przekonania, więc nie ma sensu go przedstawiać; co by mnie zainteresowało, to kryteria, których używasz, aby zdecydować, które z nich są „właściwe”? Ale na zawsze pozostanie to wielką tajemnicą... Roll:
1 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Wyleczenie z Covida długo




przez Janic » 28/09/23, 17:21

28/09/23, 17:00

Ahmed
Nie ma dowodu na ewolucję
rzeczywiście istnieją uznane fakty, ale ich interpretacje różnią się w zależności od naukowców, którzy się tam wypowiadają
mogą podważyć Twoje przekonania, więc nie ma sensu Ci ich dostarczać
; moje przekonania nie są kwestionowane, tak samo jak twoje, ale kiedy zalecamy dowody, nadal musimy je przedstawić, jest to minimum i do tego czasu wynosi zero!
co by mnie zainteresowało, to kryteria, których używasz, aby zdecydować, które z nich są „właściwe”?
kto może twierdzić, że ma rację? Porównanie dwóch narzędzi nie opiera się na rozumowaniu intelektualnym, ale na sposobie ich wykorzystania. Młotek służy do wbijania gwoździ, śrubokręt do wkręcania śrub, a odwrócenie zastosowań jest mało skuteczne, jeśli w ogóle
Ale na zawsze pozostanie to wielką tajemnicą...
których ty (inni też) nie chcecie wyjaśnić poprzez SPRAWDZENIE, porównanie każdej tezy. Ale teza bez antytezy jest bezwartościowa!
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12309
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2970

Re: Wyleczenie z Covida długo




przez Ahmed » 28/09/23, 17:35

Aby określić, jaki typ narzędzia nadaje się do konkretnego zastosowania, należy już mieć kryteria umożliwiające taki wybór.
Zaprezentowane tezy są dobrze znane każdemu, ale rzeczywiście każdy może zgodnie ze swoimi kryteriami skłaniać się ku tej, którą preferuje, choć nie wszystkie kryteria mają taką samą wartość.
Osobiście nie rozumiem, jak z tak dużej pewności mogą wynikać wątpliwości. Współpracowałem już wcześniej z naukowcami cieszącymi się dobrą opinią w swojej dziedzinie i zawsze uważałem ich za niezwykle skromnych, starając się dokładnie określić zasadność ich twierdzeń. Nie twierdzę, że wszyscy naukowcy i znający się ludzie są tacy, ale że ignorantzy są całkowitym przeciwieństwem tego umiaru.
2 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9846
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2678

Re: Wyleczenie z Covida długo




przez sicetaitsimple » 28/09/23, 19:17

duplikat usunięty
Ostatnio edytowane przez sicetaitsimple 28 / 09 / 23, 19: 31, 1 edytowany raz.
0 x
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9846
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2678

Re: Wyleczenie z Covida długo




przez sicetaitsimple » 28/09/23, 19:28

Janic napisał:prostak Czy potrafisz przeczytać to, co nie jest zgodne z twoimi covidystycznymi opiniami?


Przepraszam, szczególnie nie jestem w stanie zdefiniować, czym jest „opinia covidystyczna”.
1 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Wyleczenie z Covida długo




przez Janic » 28/09/23, 20:27

Ahmed
Aby określić, który rodzaj narzędzia nadaje się do konkretnego zastosowania, musisz już posiadać kryteria umożliwiające taki wybór.[*]
Jak dotąd całkowicie się zgadzam! ale czym one są?
Przedstawione tezy są powszechnie znane,
Przepraszam, ale mówienie o wszystkich, mimo że wśród nich wszystkich pewna liczba naukowców nie podziela tego optymizmu, jest przesadą.
ale rzeczywiście każdy może skłaniać się ku temu, który woli, zgodnie ze swoimi kryteriami, jednakże nie wszystkie kryteria mają taką samą wartość.
A kto decyduje o wartościach, o których mowa?
Osobiście nie rozumiem, jak z tak dużej pewności mogą wynikać wątpliwości.
To właśnie podkreślałem od początku i szeroko rozwinąłem w temacie ewolucji i przypadku, z którymi wystarczy się zapoznać.
Współpracowałem już wcześniej z naukowcami cieszącymi się dobrą opinią w swojej dziedzinie i zawsze uważałem ich za niezwykle skromnych, starając się dokładnie określić ważność ich twierdzeń.
Rzeczywiście (prawdziwy naukowiec stara się spojrzeć na swoje badania z odpowiedniej perspektywy, która jakiś czas później może zostać zakwestionowana.
Nie twierdzę, że wszyscy naukowcy i znający się ludzie są tacy, ale że ignorantzy są całkowitym przeciwieństwem tego umiaru.
a gdzie się znajdujesz
To także jest moja opinia, dlatego też nie wypowiadam się w MOIM imieniu, lecz cytując (jak tylko ta gra w kotka i myszkę przestanie docierać do sedna tematu) TYLKO na poziomie naukowym, wśród znających się na rzeczy ludzi ! Roll:

[*] i wracamy do tematu szczepionek, gdzie proxx ma swoje kryteria, a żaden szczepionka nie ma swoich. Kto ma rację?
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6993
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2915

Re: Wyleczenie z Covida długo




przez gegyx » 28/09/23, 20:51

sicetaitsimple napisał:Przepraszam, szczególnie nie jestem w stanie zdefiniować, czym jest „opinia covidystyczna”.

I zbyt leniwy, aby poprawnie usunąć duplikat : Chichot:
0 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12309
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2970

Re: Wyleczenie z Covida długo




przez Ahmed » 28/09/23, 20:55

Ponieważ nie przepadam za twoją kiełbasą, nie sądzę, że mądrze byłoby odpowiadać na tę w dużej mierze zniekształconą interpretację moich słów...
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 206