Zniknięcie Profesora Montagniera, wielkiego naukowca i demaskatora

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79422
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11084

Re: Zniknięcie profesora Montagniera, wielkiego naukowca i demaskatora




przez Christophe » 11/02/22, 20:45

2 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79422
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11084

Re: Zniknięcie profesora Montagniera, wielkiego naukowca i demaskatora




przez Christophe » 12/02/22, 08:26

Hołd Raoulta złożony Montagnierowi (to kwestia techniczna, nie wszystko zrozumiałem...)

1 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79422
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11084

Re: Zniknięcie profesora Montagniera, wielkiego naukowca i demaskatora




przez Christophe » 12/02/22, 17:06

Dlaczego „Le Monde” czekał z informacją o śmierci Luca Montagniera

O śmierci współlaureata Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny za rok 2008 potwierdzono dopiero w czwartek 10 lutego, dwa dni po jej wystąpieniu. Jeśli „Le Monde” i inne media czekały na tę gwarancję, aby ogłosić tę wiadomość, to oczywiście nie po to, by ją ukryć, jak niektórzy internauci sobie wyobrażali, ale raczej po to, by zapewnić jej prawdziwość.


https://www.lemonde.fr/le-monde-et-vous ... 65879.html

0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16215
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5269

Re: Zniknięcie profesora Montagniera, wielkiego naukowca i demaskatora




przez Remundo » 12/02/22, 23:50

Przede wszystkim naprawdę przeszkadzało im rozmawianie o tym!

w ogóle "prawda o śmierci" nie wymaga 2 dni weryfikacji...
1 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28736
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5539

Re: Zniknięcie profesora Montagniera, wielkiego naukowca i demaskatora




przez Obamot » 13/02/22, 01:20

W przypadku Axela Kahna nie trwało to długo!
1 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79422
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11084

Re: Zniknięcie profesora Montagniera, wielkiego naukowca i demaskatora




przez Christophe » 13/02/22, 10:47

Normalnie miał swoją kartę imprezową Siegvax… : Lol: : Lol:
1 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79422
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11084

Re: Zniknięcie profesora Montagniera, wielkiego naukowca i demaskatora




przez Christophe » 14/02/22, 09:34

Wszystko to idzie źle, bardzo źle, aby się zakończyć...

Laureat Nagrody Nobla, japoński profesor fizjologii i medycyny, Tasuku Honjo, wywołał dziś podekscytowanie i zdziwienie we wszystkich sieciach społecznościowych i wszystkich mediach, gdy stwierdził, że ten koronawirus nie jest naturalny; Gdyby to było naturalne, nie miałoby to takiego wpływu na cały świat. Ponieważ temperatura różni się w zależności od kraju, w zależności od gatunku; Gdyby było to naturalne, dotknęłoby tylko kraje o tej samej temperaturze co Chiny. Zamiast tego rozprzestrzenia się w kraju takim jak Szwajcaria, a także na obszarach pustynnych; Gdyby było naturalne, rozprzestrzeniałoby się w zimnych miejscach, ale ginęło w ciepłych. Badam zwierzęta i wirusy od ponad czterdziestu *(40)* lat. To nie jest naturalne. Wirus ten jest sztuczny i całkowicie sztuczny. Pracowałem w laboratorium w Wuhan w Chinach przez cztery *(04)* lata i znam bardzo dobrze cały personel tego laboratorium w Chinach. Zadzwoniłem do nich wszystkich po katastrofie koronowej. Ale wszystkie ich telefony były zepsute od miesięcy, a teraz wiadomo, że wszyscy technicy laboratoryjni nie żyją.

Opierając się na całej mojej wiedzy i wszystkich przeprowadzonych wcześniej badaniach, mogę ze stuprocentową *(100%)* pewnością stwierdzić, że wirus *Corona 19* nie jest wirusem naturalnym. To nie jest wirus nietoperzy. Chiny stworzyły to celowo i z premedytacją. Jeśli to, co dzisiaj powiem, okaże się błędne teraz lub nawet po mojej śmierci, chiński rząd może cofnąć moją *Nagrodę Nobla*. Ale Chiny kłamią i cały ich straszny komunistyczny rząd musi zostać surowo ukarany z całą siłą sprawiedliwości, międzynarodowego prawa karnego, ponieważ ta wielka, straszna, niewybaczalna i katastrofalna prawda zostanie pewnego dnia ujawniona wszystkim ludziom na całym świecie.

*Proszę przekazać tę wiadomość zdecydowanej większości ludzi, ponieważ konieczne jest, aby każdy wiedział, co się z nami dzieje.*




iQT3YNUTq-8.jpg
iQT3YNUTq-8.jpg (125.63 KB) Przeglądano 1291 razy
1 x
pedrodelavega
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3800
Rejestracja: 09/03/13, 21:02
x 1322

Re: Zniknięcie profesora Montagniera, wielkiego naukowca i demaskatora




przez pedrodelavega » 14/02/22, 10:55

1 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28736
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5539

Re: Zniknięcie profesora Montagniera, wielkiego naukowca i demaskatora




przez Obamot » 14/02/22, 12:01

Nie do końca zaprzeczył. zajmował różne stanowiska w różnych okresach.

AFP nie jest wiarygodna w sprawdzaniu faktów.

nie powiedziałby, że tam pracował, ale że miał tam kontakt z badaczami. Sprawdziłem zanim informacja zniknęła.

Krótko mówiąc, kolejna rzecz od Végaza, którą zamieścił w pośpiechu.

Ale największym dupkiem jest to, że NIH przyznał się do finansowania czegoś, co nazywamy „wzmocnieniem funkcji”, co zatem dowodzi, że nie jest to naturalne. I wiesz o tym bardzo dobrze, ale minęły miesiące, odkąd nadal to komentowałeś.

I lubiłeś Guya za kontrowersyjne stanowiska, których „bronił” od końca 2021 roku bez dowodów.

Zeznania NIH uwiarygodniają zatem „wycofanie” zeznań tego japońskiego naukowca, Tasuku Honjo, laureata Nagrody Nobla. Cofnięty? prawdopodobnie dlatego, że widziałem zrzut ekranu tego, co opublikował! Zasugerował to także profesor Luc Montagnier, laureat Nagrody Nobla… Zasugerował, że grożono mu. czy możemy zatem zrozumieć wycofanie się jego japońskiego odpowiednika? Znane są przyczyny jego śmierci?

Wszystkie hipotezy są na stole, problem polega na tym, że nie masz pokory, by wyrazić zastrzeżenia.
Podobnie jak statystyki oparte na skrajnie fałszywych testach PCR. Od morza2 w postach.
1 x
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9871
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2688

Re: Zniknięcie profesora Montagniera, wielkiego naukowca i demaskatora




przez sicetaitsimple » 14/02/22, 13:00

Christophe napisał:Wszystko to idzie źle, bardzo źle, aby się zakończyć...


Wyciągasz nas z fake newsów z kwietnia 2020?
0 x

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Robob i goście 215