Legenda o ochronie szczepionek przeciwko groźnym formom krowy jest kwestionowana!

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9893
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2699

Re: Legenda o ochronie szczepionek przed poważnymi postaciami wirusa Covid jest kwestionowana!




przez sicetaitsimple » 04/02/22, 18:15

Janic napisał:......chyba że zapłacisz za?.


: Oops: : Oops: : Oops: Cholera, Super Dziadek mnie zdemaskował.....
1 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28751
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5550

Re: Legenda o ochronie szczepionek przed poważnymi postaciami wirusa Covid jest kwestionowana!




przez Obamot » 04/02/22, 18:21

infekcja retoryczna
sicetaitsimple napisał:Nie czuję się zobowiązany do całkowitego odrzucenia 3 ekranowych stron pod pretekstem, że skopiowałem 5 linijek najnowszych opublikowanych dzisiaj statystyk, wnosząc elementy związane z tytułem wątku.

: Arrowd: W zaprzeczeniu nie ma znaczenia „rodzaj TDC, który zasadziłeś przez 2 lata i tam jesteś w kontakcie. : Arrowd:



Obraz Obraz
1 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Legenda o ochronie szczepionek przed poważnymi postaciami wirusa Covid jest kwestionowana!




przez Janic » 04/02/22, 19:42

prosta »04, 02:22
Janic napisał:
......chyba że zapłacisz za?.
: Oops: : Oops: : Oops: Cholera, Super Dziadek mnie zdemaskował.....
tak długo, jak potwierdzisz to bez wstydu, my tylko bez trudu w to uwierzymy! : Evil:
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28751
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5550

Re: Legenda o ochronie szczepionek przed poważnymi postaciami wirusa Covid jest kwestionowana!




przez Obamot » 04/02/22, 20:41

Prosto wymyślił życie, mówiąc, że pracował dla INSERM :? (jeśli to on, to nawet opublikowałem jego zdjęcie...)

I przez 2 lata ktoś „od środka” taki jak on nigdy nie byłby świadkiem manipulacji, presji ze strony hierarchii ani niczego niezwykłego”aby wyniki musiały opublikować bardziej pochlebne dla rządu"(że czasami brutalna rzeczywistość na ziemi) co do wyników jego działania lub/i czy otrzymałby instrukcje, aby udramatyzować artykuły krzywymi zanieczyszczenia w celu „zachęcać ludzi do ostrożności” (właściwie po to, by ich nastraszyć, żeby się zaszczepili)? Trudno mi uwierzyć, że nigdy nie miał okazji opublikować niektórych referencji z „systemem Macrona” od takiego windykatora jak on. I nawet bez bycia w INSERM ekscesy państwa są jednak rażące.

Ale nie, nigdy niczego nie widział, nigdy niczego nie zauważył, nigdy niczego nie wyrzucał ani nie krytykował... To kontrastuje ze szczerością Raja...
Stwierdzenie, że byłby płatnym agentem, nie wydaje mi się przesadne (temat omawiany wielokrotnie), zważywszy na systematyczność, z jaką wykonywał swoją podkopującą pracę, która zawsze udawało się wesprzeć doxę w jej zwyczajowej i często przyprawiającej o mdłości wytrwałości.
0 x
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9893
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2699

Re: Legenda o ochronie szczepionek przed poważnymi postaciami wirusa Covid jest kwestionowana!




przez sicetaitsimple » 04/02/22, 21:59

Obamot napisał:Prosto wymyślił życie, mówiąc, że pracował dla INSERM :? (jeśli to on, to nawet opublikowałem jego zdjęcie...)

I przez 2 lata ktoś „od środka” taki jak on nigdy nie byłby świadkiem manipulacji, presji ze strony hierarchii ani niczego niezwykłego”aby wyniki musiały opublikować bardziej pochlebne dla rządu"(że czasami brutalna rzeczywistość na ziemi) co do wyników jego działania lub/i czy otrzymałby instrukcje, aby udramatyzować artykuły krzywymi zanieczyszczenia w celu „zachęcać ludzi do ostrożności” (właściwie po to, by ich nastraszyć, żeby się zaszczepili)? Trudno mi uwierzyć, że nigdy nie miał okazji opublikować niektórych referencji z „systemem Macrona” od takiego windykatora jak on. I nawet bez bycia w INSERM ekscesy państwa są jednak rażące.

Ale nie, nigdy niczego nie widział, nigdy niczego nie zauważył, nigdy niczego nie wyrzucał ani nie krytykował... To kontrastuje ze szczerością Raja...
Stwierdzenie, że byłby płatnym agentem, nie wydaje mi się przesadne (temat omawiany wielokrotnie), zważywszy na systematyczność, z jaką wykonywał swoją podkopującą pracę, która zawsze udawało się wesprzeć doxę w jej zwyczajowej i często przyprawiającej o mdłości wytrwałości.


O cholera, tutaj jestem podwójnie zdemaskowany! Wgląd Janic i Obamota jest niesamowity.
Tak, zinfiltrowałem forum od 2016 roku (poprzez „le potager du lasseux”, Did nie jest w tej kwestii bardzo jasne….) wyłonić się jak kretoszczur i jego kretowiska na początku 2020 roku. Cóż, w międzyczasie regularnie jeździłem do Wuhan sprawdzić, czy prace przebiegają dobrze, przygotować się na rozproszenie wirusa pod koniec 2019 r., aby, przy dobrze kontrolowanym przejęciu funkcji, przygotować się na przybycie Omicron pod koniec 2021 r. z myślą o spadek śmiertelności w I kwartale 2022 r. sprzyjający reelekcji mojego szefa w kwietniu 2022 r.
Przyznaję wszystko.....
2 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28751
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5550

Re: Legenda o ochronie szczepionek przed poważnymi postaciami wirusa Covid jest kwestionowana!




przez Obamot » 04/02/22, 22:12

sicetaitsimple napisał:Ślubowałem wszystko.....
Ja nie rozumiem, chcesz zobaczyć, kto Kiki? Chcesz mnie 9? : Mrgreen:

Morze2 w trybie “zabawny”, który chce, abyśmy zapomnieli, że jest tu infekcja.
Ledwie wrócił po 15 dniach zwolnienia, ponownie pozwala sobie na rozmowę o lizaniu.

Wkurzać. Po raz trzeci ponownie zrób podziały: poniżej jest pustka. Spróbuj ponownie...?
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Legenda o ochronie szczepionek przed poważnymi postaciami wirusa Covid jest kwestionowana!




przez Janic » 05/02/22, 09:31

prosty
O cholera, tutaj jestem podwójnie zdemaskowany! Wgląd Janic i Obamota jest niesamowity.
e tak! Z całą skromnością musisz to przyznać!
Tak, zinfiltrowałem forum od 2016 r. (przez „le potager du paresseux”, Did nie jest w tej kwestii bardzo jasne…) wyłonić się jak kretoszczur i jego kretowiska na początku 2020 r.
Przyznaję wszystko.....
do tej pory jesteś dobry! Wreszcie błysk klarowności!

PS; 2016 to czas, kiedy minister „zdrowia” (sic!) chciała narzucić jej 11 obowiązkowych szczepionek, a następnie potwierdziła to druga minister w 2017 roku na 5 lat (obłudnik!)
11 gówien, że im nie wystarczyło na naszych drogich maluchach (wysłane jak list na pocztę w totalnej obojętności rodziców i polityków) znaleźli dwunastą dla wszystkich. Ach, są silni w BP! : Evil:
1 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : gfgh64, Remundo i goście 142