ORGANIC rynek jak każdy inny

Rolnictwo i gleby. kontrola zanieczyszczeń, rekultywacja gleby, humus i nowych technik rolniczych.
Moindreffor
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5830
Rejestracja: 27/05/17, 22:20
Lokalizacja: granica między północą a Aisne
x 957

Re: BIO rynek jak każdy inny




przez Moindreffor » 20/02/22, 20:25

Obamot napisał:Już to przygotowałam, bo wiedziałam, że do tego dojdziecie (ale to będzie mój ostatni post, bo wszystko zostało powiedziane)
Najpierw opublikuj swoje poprzednie źródło! Następnie...

opublikowane źródło, co ty na to? Informacje o Francji są wiarygodne czy nie?
Konsumpcja: spadek sprzedaży produktów ekologicznych w 2021 roku
https://www.francetvinfo.fr/economie/em ... 35989.html
0 x
„Ci, którzy mają największe uszy, nie są tymi, którzy słyszą najlepiej”
(ode mnie)
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28736
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5541

Re: BIO rynek jak każdy inny




przez Obamot » 20/02/22, 20:28

Moindreffor napisał:
Obamot napisał:Już to przygotowałam, bo wiedziałam, że do tego dojdziecie (ale to będzie mój ostatni post, bo wszystko zostało powiedziane)

Najpierw opublikuj swoje poprzednie źródło! Następnie...

+ 82% między 2011 a 2016 rokiem.

+ 17% w 2017 r. (wzrost w stosunku do wolumenu ogółem). https://www.agencebio.org/wp-content/up ... ce-BIO.pdf

+ 15,7% między 2018 rokiem.

+ 8% między 2019 rokiem.

+ 12,2% w 2020 roku. https://www.circuits-bio.com/chiffres-e ... os-en-2020

Nagle spadłby o 4% i co z tego? Od dziesięciu lat wciąż jesteśmy na BARDZO rosnącym trendzie.

QED

Źródło: Podaję tylko te, które nie zostały jeszcze podane wcześniej.


opublikowane źródło, co ty na to? Informacje o Francji są wiarygodne czy nie?
Konsumpcja: spadek sprzedaży produktów ekologicznych w 2021 roku
https://www.francetvinfo.fr/economie/em ... 35989.html

Tylko to masz?

Nie zmienia to mojej konkluzji.

Ok, więc dyskusja zamknięta.
Ostatnio edytowane przez Obamot 20 / 02 / 22, 20: 29, 1 edytowany raz.
0 x
Moindreffor
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5830
Rejestracja: 27/05/17, 22:20
Lokalizacja: granica między północą a Aisne
x 957

Re: BIO rynek jak każdy inny




przez Moindreffor » 20/02/22, 20:29

Obamot napisał:Tylko to masz?

Nie zmienia to mojej konkluzji.

Ok, więc dyskusja zamknięta.

Galeria
https://www.latribune.fr/entreprises-fi ... 03626.html

Twój wniosek jest taki, że ty masz rację, a oni się mylą?
Przekazuję tylko fakty, niczego nie wyciągam, fakty mówią same za siebie

ci, którzy dochodzą do wniosku, że nie akceptują faktów, muszą więc przekonać samych siebie, że fakty są fałszywe

Organic odnotował spadek obrotów w supermarketach przez pięć okresów z rzędu. W efekcie od początku 2021 roku sprzedaż spadła o -1,3%. Nasz partner NielsenIQ przedstawia kilka wyjaśnień
https://www.lineaires.com/les-produits/ ... our-de-bon
0 x
„Ci, którzy mają największe uszy, nie są tymi, którzy słyszą najlepiej”
(ode mnie)
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28736
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5541

Re: BIO rynek jak każdy inny




przez Obamot » 20/02/22, 20:41

To samo: ale nie masz „monopol faktów” i przekrzywiasz je
(no cóż, edytowałeś, żeby wyhaftować i nadrobić gałęzie, nie będę się powtarzał w nieskończoność)

Zobacz statystyki, to nie tyle, co twoja wyrafinowana interpretacja:
spada konsumpcja [...]

To raczej to wzrost udziału w rynku jest wolniejszy niż wcześniej” (co mówią liczby). Ponowne CQFD

Więc powiem ci, nie obchodziłoby mnie, gdyby konsumpcja spadła, ale do punktu, którego nawet nie możesz sobie wyobrazić!
Cieszę się, że tak nie jest, to mocny sygnał.

Faktem jest, że wszystko, co powiedziałeś, to FAŁSZ, fałszywe wiadomości, intox, gloubi-boulga. I tam, w moich oczach, masz zero powagi, zero wiarygodności.

Więc rozeznanie zero.
Próby oszustwa.
Dyskusja 2x zamknięta.
0 x
Moindreffor
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5830
Rejestracja: 27/05/17, 22:20
Lokalizacja: granica między północą a Aisne
x 957

Re: BIO rynek jak każdy inny




przez Moindreffor » 21/02/22, 10:09

Obamot napisał:Więc powiem ci, nie obchodziłoby mnie, gdyby konsumpcja spadła, ale do punktu, którego nawet nie możesz sobie wyobrazić!
Cieszę się, że tak nie jest, to mocny sygnał.

więc po co za wszelką cenę kłamać z liczbami przekazywanymi przez kilka „poważnych”, a więc bezpartyjnych gazet, jeśli naprawdę cię to nie obchodzi, nie powinieneś nawet relacjonować, co jest zatem sprzeczne z tobą, na przeciwnie, te liczby, które sprzeciwiają się twojej partyjnej mowie, denerwują cię, stąd twoja próba ich obalenia

Obamot napisał:Faktem jest, że wszystko, co powiedziałeś, to FAŁSZ, fałszywe wiadomości, intox, gloubi-boulga. I tam, w moich oczach, masz zero powagi, zero wiarygodności.
Więc rozeznanie zero.
Próby oszustwa.
Dyskusja 2x zamknięta.

Nic nie mówiłem, podaję informacje z gazet, więc nie próbuję oszukiwać ani kłamać, zastanawiam się nad tymi liczbami
z drugiej strony ty
1) cytujesz dane ze Szwajcarii, aby zaprzeczyć liczbom francuskim
2) cytujesz dane sprzed 2018 roku, aby zaprzeczyć danym z 2020 roku
więc tak, możesz zamknąć dyskusję, ponieważ jasne jest, że nie masz ważnych argumentów, aby zaprzeczyć tym faktom, których nie akceptujesz
0 x
„Ci, którzy mają największe uszy, nie są tymi, którzy słyszą najlepiej”
(ode mnie)
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28736
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5541

Re: BIO rynek jak każdy inny




przez Obamot » 21/02/22, 10:29

Nie, absolutnie nie mam się czym przejmować BIO, to mi nie wystarcza.
Po prostu próbowałem skutecznie wykazać, że zajmujesz się propagandą (a skoro musisz kłamać).

Szwajcarskie źródło było tam tylko jako przykład. Od tego czasu potwierdziłem to z zupełnie innych źródeł, więc działasz w bardzo złej wierze. Zwłaszcza, że ​​to źródło było tam tylko dlatego, że był to zrzut ekranu tego, co dają pierwsze wyniki wyszukiwania z google, które tak naprawdę nie dba o to, jakie to źródła. Dało to globalną wizję bez uprzedzeń, tego właśnie chciałem (w przeciwieństwie do tego, co twierdzisz).

Nie jest to więc zestawienie danych, które wykonałem osobiście, a co to jest wybór wyszukiwarki. Który demontuje twoje niegodziwe i fałszywe zamiary.

Więc to kwestionujesz wzrost udziału w rynku jest wolniejszy niż wcześniej”. Co jest ROZSĄDNYM podejściem i prawie nie do zakwestionowania, nie wnosisz żadnego elementu, aby cokolwiek zademonstrować.

Kwestionujesz, że sprzedaż produktów organicznych rośnie w twardym dyskoncie. Jest to prawie niemożliwe do zakwestionowania, ponieważ oferta jest fizycznie obecna na stoiskach i wirtualnie w sieci (co świadczy o dużym popycie i dużej podaży z przystępnymi cenami około 2 euro)
https://www.lidl.fr/la-variete-lidl/not ... oduits-bio

Kwestionujesz źródła dostarczone przez Google, nie mówiąc nam szczegółowo, co by było źle, po prostu je odrzucasz.

Krótko mówiąc, zwykłe pranie mózgów zwolennikom GMO. I nie zamierzam spędzać tam godzin, więc naprawdę się tam zatrzymam w obliczu kłamcy. Na wszelki wypadek zablokowałem cię ze względu na twoje karykaturalne obiekcje, więc nie widzę już twoich odpowiedzi, ponieważ twoje stanowiska nie są naukowe (tu nie robisz wagi — jak przy twoich awariach na wit. C — i innych uników ) ani honorowy przy jednoczesnym dalszym przypisywaniu ci swego rodzaju „monopolu na prawdę”… Nie jesteś tu autorytatywny, wręcz przeciwnie.
0 x
Moindreffor
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5830
Rejestracja: 27/05/17, 22:20
Lokalizacja: granica między północą a Aisne
x 957

Re: BIO rynek jak każdy inny




przez Moindreffor » 21/02/22, 11:02

Obamot napisał:Nie, absolutnie nie mam się czym przejmować BIO, to mi nie wystarcza.
Po prostu próbowałem skutecznie wykazać, że zajmujesz się propagandą (a skoro musisz kłamać).

Szwajcarskie źródło było tam tylko jako przykład. Od tego czasu potwierdziłem to z zupełnie innych źródeł, więc działasz w bardzo złej wierze. Zwłaszcza, że ​​to źródło było tam tylko dlatego, że był to zrzut ekranu tego, co dają pierwsze wyniki wyszukiwania z google, które tak naprawdę nie dba o to, jakie to źródła. Dało to globalną wizję bez uprzedzeń, tego właśnie chciałem (w przeciwieństwie do tego, co twierdzisz).

Nie jest to więc zestawienie danych, które wykonałem osobiście, a co to jest wybór wyszukiwarki. Który demontuje twoje niegodziwe i fałszywe zamiary.

Więc to kwestionujesz wzrost udziału w rynku jest wolniejszy niż wcześniej”. Co jest ROZSĄDNYM podejściem i prawie nie do zakwestionowania, nie wnosisz żadnego elementu, aby cokolwiek zademonstrować.

Kwestionujesz, że sprzedaż produktów organicznych rośnie w twardym dyskoncie. Jest to prawie niemożliwe do zakwestionowania, ponieważ oferta jest fizycznie obecna na stoiskach i wirtualnie w sieci (co świadczy o dużym popycie i dużej podaży z przystępnymi cenami około 2 euro)
https://www.lidl.fr/la-variete-lidl/not ... oduits-bio

Kwestionujesz źródła dostarczone przez Google, nie mówiąc nam szczegółowo, co by było źle, po prostu je odrzucasz.

Krótko mówiąc, zwykłe pranie mózgów zwolennikom GMO. I nie zamierzam spędzać tam godzin, więc naprawdę się tam zatrzymam w obliczu kłamcy. Na wypadek, gdybym cię zablokował w związku z twoimi karykaturalnymi obiekcjami, więc nie widzę już twoich odpowiedzi, ponieważ twoje stanowiska nie są naukowe (tam nie masz wagi jak w przypadku twoich wypadków i innych uników) ani d honorowe przy dalszym przypisywaniu ci swego rodzaju „monopol na prawdę”… Nie jesteś tu autorytatywny, wręcz przeciwnie.

dlaczego chcesz mi pożyczyć inne intencje niż podawane przez gazety, czyli spadek spożycia produktów „ekologicznych” w 2020 r., poza chęcią odwrócenia uwagi czytelnika od tej informacji

stwierdzenie, że coraz więcej ich znajdujemy w dyskontach twardych, nie ma nic wspólnego z wolumenem sprzedaży, a to właśnie pokazujesz, mimo że podaż rośnie, sprzedaż wciąż spada

to surowe informacje, po prostu je podaję i zauważam, że chociaż wszyscy preferują żywność ekologiczną, mówi się, że konsumenci o nią proszą, a liczby pokazują raczej coś przeciwnego, stąd moje pytanie i widzimy, że zagorzały obrońca organiczne, jakbyś nie mógł tego pojąć, a tym bardziej zaakceptować

artykuły, do których się odwołuję, przynajmniej próbują znaleźć wyjaśnienia, z drugiej strony ty po prostu próbujesz odwrócić dyskusję, aby spróbować zatajać informacje, to jest dla ciebie nie do przyjęcia?
0 x
„Ci, którzy mają największe uszy, nie są tymi, którzy słyszą najlepiej”
(ode mnie)
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 15007
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4382

Re: BIO rynek jak każdy inny




przez GuyGadeboisTheBack » 06/07/22, 19:29

Mówimy dziękuję i zatruwamy się.JPG
Mówimy dziękuję i zatruwamy się.JPG (181.7 KiB) Wyświetlono 1836 razy

(The Chained Duck od 6)
2 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "rolnictwo: problemy i zanieczyszczeń, nowych technik i rozwiązań"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 138