Plan działania na rzecz ocalenia oceanów

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097




przez Christophe » 04/04/06, 21:37

Zac napisał:Pytanie bestii: 18 lat temu ile żaglowców stawiało czoła francuskiemu królewskiemu na Mururoa? : Idea: ile zostało nakręconych przez francuskie media? : Idea: ile należało do greenpeace? :zmarszczyć brwi:


Uh, z pewnością rozumiem, skąd pochodzisz, ale mógłbyś rozwinąć małe stp (przynajmniej w temacie GreenPeace wydaje się, że ekolodzy nadają na tych samych falach...)? :P
0 x
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 04/04/06, 21:54

powitanie

Nie będę się kłócił (Paweł i jego mysz) od jakiegoś czasu je ignoruję (i to z obu stron), a jak pisałeś w poście, epokę walki z wiatrakami mam już za sobą.

Myślę, że dzisiaj jestem bardziej efektywny, idąc zrewidować i wyposażyć w generatory pantone z rodzinnego miasta zagubionego w Mada; niż walczyć z politykami Greenpeace (finansowanym przez długi czas przez niejasnych gości ze wschodu, którzy nagle przeszli do jeszcze mniej przejrzystych facetów z zachodu).

W tym czasie w strefie 19 wróciło 16 żaglówek.

@+
zac
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)
To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Remundo i goście 138