Prawdziwy wątek bez nadużyć.

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Odp: Prawdziwy wątek bez nazywania.

przez Janic » 27/08/21, 13:00

ABCon napisał:
Kluby SM, wiem, że też istnieją, ale nie chodzę do nich
z drugiej strony kluby pseudozetetyczne, tam tak i to raczej dwa razy niż raz!
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14998
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4378

Odp: Prawdziwy wątek bez nazywania.

przez GuyGadeboisTheBack » 27/08/21, 13:12

ABC2019 napisał:Mówię o rzetelnych badaniach, na dość dużych próbach, z podwójnie ślepą próbą...

Nie ma to nic wspólnego z podwójną ślepotą... Czy jeszcze nie zdałeś sobie sprawy, że ta historia o wyższości się skończyła? NIE ? Czy wracasz ponownie i ponownie? Głupek ! * : Mrgreen:

Ps: Nie, „JOGGERY” nie obrażają „wszystkich”, a jedynie kilku (trzech lub czterech) dupków takich jak ty, z różnym stopniem intensywności w zależności od osób, na które są skierowane. Ty i Blédina jesteście oczywiście głównymi gwiazdami...

* Nie podobało mi się, gdy 23 sierpnia nazwałem go kretynem… od tego czasu używa i nadużywa tego małego przezwiska, aby „zemścić się”, Cutin 08st (Ach nie, Cutin 1st, to Izy... ) , Raczej kretyn głupi.
Ostatnio edytowane przez GuyGadeboisTheBack 27 / 08 / 21, 13: 15, 1 edytowany raz.
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Odp: Prawdziwy wątek bez nazywania.

przez ABC2019 » 27/08/21, 13:15

GuyGadeboisLeRetour napisał:
ABC2019 napisał:Mówię o rzetelnych badaniach, na dość dużych próbach, z podwójnie ślepą próbą...

Nic do pieprzyć podwójnie ślepa...

jednak to właśnie za to winimy szczepionki, ponieważ nie kontynuowaliśmy wystarczająco długo podejścia podwójnie ślepej próby, w odniesieniu do skutków ubocznych…

ale hej, prawdopodobnie ci, którzy formułują tę krytykę, nie konsultowali się z tobą?
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14998
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4378

Odp: Prawdziwy wątek bez nazywania.

przez GuyGadeboisTheBack » 27/08/21, 13:16

ABC2019 napisał:ale to właśnie za to winimy szczepionki…

Nie.
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Odp: Prawdziwy wątek bez nazywania.

przez ABC2019 » 27/08/21, 13:18

Christophe napisał:
Z wyjątkiem tego, że właśnie powiedziałeś, że to nie zadziałało na podstawie samej szczepionki, patrz 2 linie powyżej! Myślę, że przerwa jest w porządku !!

Nie, nigdy nie byłem tak DALEKO! Zawsze podróżowałem raczej na długości niż na szerokości geograficznej! : Mrgreen:

Powiedziałem to i nadal tak myślę: nawet szczepionka o skuteczności w 90%, na którą cierpi 60% populacji, z wirusem dwukrotnie bardziej zakaźnym, nie rozwiąże wszystkich problemów.
Nadal wydaje mi się całkiem oczywiste, że się do tego przyczynia i że jeśli się okaże, że bez szczepionek, wszyscy powinniśmy zostać zamknięci. Można pogardzać zaszczepionymi, ale to dzięki nim w szpitalach nie ma więcej chorych.

9 razy więcej wśród nieszczepionych niż wśród zaszczepionych....
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14998
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4378

Odp: Prawdziwy wątek bez nazywania.

przez GuyGadeboisTheBack » 27/08/21, 13:21

ABC2019 napisał: nawet 90% skuteczna szczepionka, która dotyka 60% populacji, z wirusem dwukrotnie bardziej zaraźliwym, nie rozwiązuje wszystkich problemów.

Co powiesz na to, że choć raz zaczniesz mówić po francusku, zamiast wypowiadać głupie zdania, z których wydajesz się być dumny, gdy nic nie znaczą?
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Odp: Prawdziwy wątek bez nazywania.

przez Janic » 27/08/21, 13:29

Abcon
Ca wydaje mi się wciąż całkiem oczywiste, że się do tego przyczynia i tyle być może, Bez szczepionek wszyscy powinniśmy być zamknięci. Można pogardzać zaszczepionymi, ale to wciąż ich zasługa że w szpitalach nie ma już chorych.
Hau, hau! Na jakiej precyzji, na jakich pewnośćach SI i WYDAJE MI SIĘ, to poważna podwójna ślepota! Roll: Bozo nie wie, co „znaczy”i walka została przerwana z powodu braku wojowników!" Głupek!
1 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79398
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11078

Odp: Prawdziwy wątek bez nazywania.

przez Christophe » 27/08/21, 14:17

ABC2019 napisał:to nie rozwiązuje wszystkich problemów.


Dobrze ! Dlaczego więc Karnet Sanitarny jest sprzedawany przez nasze marionetki jako „cudowny”?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28732
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Odp: Prawdziwy wątek bez nazywania.

przez Obamot » 27/08/21, 14:25

ABC2019 napisał:PS Nadal zgłaszam obraźliwe wiadomości do moderacji - kto w końcu może zorientować się, że jeśli naprawdę je usunie, to prawdopodobnie niedługo znikną i będzie z tym w porządku. : Mrgreen: - ale nie odpowiadam za każdym razem, bo to bywa zarzucanie nowej obraźliwej wiadomości - spodziewam się, że tak też będzie w przypadku tej odpowiedzi, ale potem już nie będę odpowiadać.
W każdym razie dzięki obraźliwym plakatom za poprawę moich statystyk: 100% obraźliwych wiadomości pochodzi od osób nieszczepionych, imponująca korelacja!
Jeśli chcesz zostać kanonizowany, wiesz, co musisz zrobić.
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Odp: Prawdziwy wątek bez nazywania.

przez Janic » 27/08/21, 14:30

Abcon
ale wtedy już nie będę odpowiadać.
i co on robi? Kontynuuje, prawdziwe słowo od dziwki… albo od polityka… albo od pseudozetetyków, krótko mówiąc od samozwańczego kretyna! : Chichot:
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 178