Terapeutyczny wątek obelg! Wypuszczać parę! Puść !! Zespół muzyczny ...

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 15131
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4427

Re: Terapeutyczny wątek obelg! Wypuszczać parę! Puść !! Zespół muzyczny ...




przez GuyGadeboisTheBack » 22/03/23, 20:09

Mały przykład drogi:
Merdamot aka Obamerde napisał:Oooo mój Diiiiiiiieeeeuu! Gratulacje !!!
Jak zamierzasz teraz zwolnić Bidena, Macrona, Von Der Leyena i Zełenskiego?


A takiego zapału do Poroszenki i reżimu kijowskiego nie widzieliśmy w 2014 roku::

Dzięki za poprawienie!
katastrofy-naturalne-ludzi/napiecie-z-rosyja-w-ukrainie-t17111-6550.html#p527496

Cóż, możesz sobie wyobrazić, że nie widzieliśmy go też w 2014. Czas, w którym mówi o Poprosenko, jest w 2016 roku na temat „Humor”, w którym już korzysta z okazji, by lizać jaja i tyłek rosyjskiego dyktatora Cholera ' Putina:
bistro / humor-t1191-10590.html # p308329
A potem cisza radiowa do 2022 roku, kiedy skorzystał z okazji, by leczyć pacjenta z rakiem „przerzutów”:
katastrofy-naturalne-ludzi/napiecie-z-rosyja-w-ukrainie-t17111-1140.html#p494510
Krótko mówiąc, urocza istota, obdarzona rzadką empatią, która jest tam tylko dla prawdy i sprawiedliwości.
ocenzurowane
: Mrgreen:
Ostatnio edytowane przez GuyGadeboisTheBack 22 / 03 / 23, 20: 11, 1 edytowany raz.
1 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28769
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5561

Re: Terapeutyczny wątek obelg! Wypuszczać parę! Puść !! Zespół muzyczny ...




przez Obamot » 22/03/23, 20:11

Pufa pufa....No czekaj... „pseudo samobójstwo” Przypomina mi kogoś... Puf puf puf

PS: i zawsze ten sam kwiecisty język, który nigdy nam się nie znudzi.. : Mrgreen: to relaksuje...
0 x
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9922
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2717

Re: Terapeutyczny wątek obelg! Wypuszczać parę! Puść !! Zespół muzyczny ...




przez sicetaitsimple » 22/03/23, 20:22

Christophe napisał:Nie tak martwy, ale teraz, kiedy o tym wspomniałeś, myślę, że wyrzucę Obamota z MP… 8)
Co powiesz


Osobiście uważam, że Obama nigdy nie przysłał mi posła… Ale myślę, że w pewnych przypadkach trzeba się do niego uciekać w szaleńczy sposób. Co więcej, w przeszłości nie wahał się powiedzieć, że zamierza (wraz ze znajomymi) ustalić tożsamość niektórych członków, grożąc oskarżeniem ich przed nie wiem, w jakiej jurysdykcji. W wątku „co zrobić z Obamotem” ujawniono kilka szczególnie brutalnych premierów.

Więc tak, jeśli jest to technicznie możliwe, myślę, że zakazanie mu używania MP byłoby dobrą rzeczą.

Co więcej, to tylko moja opinia, myślę, że interwencje Guygadebois mają ściśle określone nic do zobaczenia wraz z odejściem Didiera jest to po prostu zmiana ogólnej orientacji forum, zachęcony przez swoich moderatorów, którzy sprawili, że w pewnym momencie zrezygnował z obawy przed asymilacją tego, co dla wielu stało się szambo.

Dlaczego wciąż interweniuję? Bo jest jeszcze kilka "technicznych" tematów, które mogą mnie zainteresować... Coraz mniej... A poza tym coraz mniej interweniuję. Z wyjątkiem (oprócz spraw technicznych) kiedy trochę mi się krew zalewa...
4 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11098

Re: Terapeutyczny wątek obelg! Wypuszczać parę! Puść !! Zespół muzyczny ...




przez Christophe » 22/03/23, 20:24

Tematyka techniczna to także te, które mnie najbardziej interesują, ale to od Ciebie zależy, czy je stworzysz!

Jednym z moich ostatnich były śmigła toroidalne i brak udziału, odkąd skontaktowałem się z MIT... tak dobrze... Nie wiem, czy ta technika w końcu tak bardzo cię interesuje!
1 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12310
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2973

Re: Terapeutyczny wątek obelg! Wypuszczać parę! Puść !! Zespół muzyczny ...




przez Ahmed » 22/03/23, 20:29

Temat ten od początku był trochę niejednoznaczny, w tym sensie, że pomylone umysły mogły dopatrzyć się w nim alegorii sposobu funkcjonowania niektórych członków forum (czy nadal pasuję do drutu?).
1 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 15131
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4427

Re: Terapeutyczny wątek obelg! Wypuszczać parę! Puść !! Zespół muzyczny ...




przez GuyGadeboisTheBack » 22/03/23, 20:29

Christophe napisał:Tematyka techniczna to także te, które mnie najbardziej interesują, ale to od Ciebie zależy, czy je stworzysz!

Jednym z moich ostatnich były śmigła toroidalne i brak udziału, odkąd skontaktowałem się z MIT... tak dobrze... Nie wiem, czy ta technika w końcu tak bardzo cię interesuje!

Tak, to ciekawe, ale kiedy drukujesz jedno lub dwa śmigła (które od razu widzimy, że nie mogą działać poprawnie) i mówisz, że MIT niewiele rozumie i że ta technologia to gówno, to nie zobowiązuje do kontynuacji . : Mrgreen:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11098

Re: Terapeutyczny wątek obelg! Wypuszczać parę! Puść !! Zespół muzyczny ...




przez Christophe » 22/03/23, 20:33

Cóż, powiedz to na dany temat!

Poza tym, że to nie wykończenie powierzchni jest wszystkim… coś jest nie tak z toroidami (ale, jak powiedziałem, modele publiczne mogą tak naprawdę nie być!)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11098

Re: Terapeutyczny wątek obelg! Wypuszczać parę! Puść !! Zespół muzyczny ...




przez Christophe » 22/03/23, 20:34

sicetaitsimple napisał:Więc tak, jeśli jest to technicznie możliwe, myślę, że zakazanie mu używania MP byłoby dobrą rzeczą.


Zrobione!

Jeśli stanowi to dla niego problem, zawsze może skontaktować się poprzez: https://www.econologie.com/contactez-nous/ (ale nie przychodź z płaczem za wycofaniem...)
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28769
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5561

Re: Terapeutyczny wątek obelg! Wypuszczać parę! Puść !! Zespół muzyczny ...




przez Obamot » 22/03/23, 22:35

Ale nie popełniłem absolutnie ŻADNEJ winy, za którą można by mnie winić. . . .

Bądź szczery Christophe, to ty bawiłeś się w zgadywanie w MP, nigdy o nic nie „pytałem”… jako sankcję. Po prostu bądź konsekwentny! Czytaj PW

Dlaczego nagle „ostrzeżenie” i podzielenie się tym, co odkryłem, powinno być „wina„a tym bardziej nie powodują sankcji… :zaszokować: zadziwiające

To, co odkryłem, jest całkowicie prawdziwe, nawet jeśli później wyjdą na jaw tak zwane nieścisłości, których nie mogę zweryfikować. stąd konieczność zapobiegania

Ale co za tajemnice i zamieszanie za nic, a zawsze pobudzały do ​​wzniecania kłopotów. Zastanawiamy się przez kogo....?
Ostatnio edytowane przez Obamot 22 / 03 / 23, 22: 40, 2 edytowany raz.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11098

Re: Terapeutyczny wątek obelg! Wypuszczać parę! Puść !! Zespół muzyczny ...




przez Christophe » 22/03/23, 22:38

Sprawa zamknięta
1 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 135